Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] AutoIn 2.0 - wykrywanie i automatycznie logowanie premium i znacznie więcej! zaawansowane API + Skript


Karolina_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Plugin, jak FakeServer, co kilka sekund (ok. 20) sypnie błędem, lecz takim sporym... Polecam, lecz wgrajcie kiedy mojang ogarnie serwery. ;_;

 

ps. Widziałaś, że twój plugin przedstawił treekt? :DDDD

 

sygnatura.png

Opublikowano

@Karolina_666

 

Może byś pomyślała o zapisywania lokalizacji dla graczy premium w pluginie logit ?

bo za kazdym razem wywala na spawnie przez co chyba zrezygnuje z tego pluginu...

Opublikowano

Plugin GÓWNO, sypie błędami, bardzo często sie buguje, czasami nie można wejść na serwer.

Polecam stworzyć autorski plugin przerabiająć silnik ( to jest wręcz banalne, 5 min roboty :) ).

Ale o to tu chodzi, by było to w pluginie...

Bo przerobienie silnika to nic trudnego, tylko potem pilnuj by co kilka dni aktualizować bo nowy build wyszedł, niby nie duzo roboty, ale nie mam zamiaru co kilka dni wrzucac update i do tego 19MB...

 

A zamiast od razu walić przekleństwami, wklej błąd... bo niby co mam zrobić nie mając błędu? jak nie można wejśc na server to najczęściej wina mojangu, ich servery kochają padać.

zachowujesz się jak 7 letni hejter, byle tylko nawrzucać, ale błędu nie wklei! żadnych argumentów byle tylko coś napisać...

 

 

 

Plugin, jak FakeServer, co kilka sekund (ok. 20) sypnie błędem, lecz takim sporym... Polecam, lecz wgrajcie kiedy mojang ogarnie serwery. ;_;

FakeServer to inny plugin... pomyliłeś nazwy :P

 

 

@Karolina_666

 

Może byś pomyślała o zapisywania lokalizacji dla graczy premium w pluginie logit ?

bo za kazdym razem wywala na spawnie przez co chyba zrezygnuje z tego pluginu...

... a co ja mam do LogIt? to nie mój plugin i ja nic z nim nie robie...

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@Karolina_666

 

Może byś pomyślała o zapisywania lokalizacji dla graczy premium w pluginie logit ?

bo za kazdym razem wywala na spawnie przez co chyba zrezygnuje z tego pluginu...

 

Możesz używać AuthMe przecież (ewentualnie xAuth, ale nie polecam).

 

On ma taką funkcje, a w autologin wystarczy przestawić to w configu.

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

 

... a co ja mam do LogIt? to nie mój plugin i ja nic z nim nie robie...

 

A właśnie, że przez AutoIn. Smerfka głucha jest na moje krzyki, że to ONA musi zmienić swój kod. Z dnia na dzień coraz bardziej zarozumiała. Mam nadzieję, że jak wróci z tego swojego "urlopu", zmieni swoje zachowanie. Chociaż wątpię.

Opublikowano

A właśnie, że przez AutoIn. Smerfka głucha jest na moje krzyki, że to ONA musi zmienić swój kod. Z dnia na dzień coraz bardziej zarozumiała. Mam nadzieję, że jak wróci z tego swojego "urlopu", zmieni swoje zachowanie. Chociaż wątpię.

WUT?

co ty pierdzielisz? jak ja cię nawet nie znam a to co teraz napisałeś nie ma żadnego sensu? o.O

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

On to przekopiował z postu LucasaEU z bukkitpl

tak.

bo tam nie odpisuje.

Opublikowano

1.Dodaj w najnowszej wersji aby znów był kompatybilny z AuthMe.

2.Gdy gracz ma nonpremkie i wbija na premce to żeby było coś napisane a nie "Failed Login......." - i aby w configu było można to zmienić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi to nie działa :(


Mi Plugin nie działa... ( nie robi się folder )

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

Heh, nie bardzo mogę dać... Mam tak malutką konsole... a to tak szybko leci :D

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

Ostatni log: [21:57:47] [server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.7.2
[21:57:47] [server thread/INFO]: Loading properties
[21:57:47] [server thread/WARN]: server.properties does not exist
[21:57:47] [server thread/INFO]: Generating new properties file
[21:57:47] [server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL
[21:57:47] [server thread/INFO]: Generating keypair
[21:57:48] [server thread/INFO]: Starting Minecraft server on *:25565
[21:57:48] [server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Bukkit-1.7.2-R0.3-b3020jnks (MC: 1.7.2) (Implementing API version 1.7.2-R0.3)
[21:57:49] [server thread/WARN]: Failed to load operators list: java.io.FileNotFoundException: ./ops.txt (No such file or directory)
[21:57:49] [server thread/WARN]: Failed to load white-list: java.io.FileNotFoundException: ./white-list.txt (No such file or directory)
[21:57:49] [server thread/INFO]: Preparing level "world"
[21:57:49] [Thread-6/INFO]: ----- Bukkit Auto Updater -----
[21:57:49] [Thread-6/INFO]: It appears that you're running a Beta Build, when you've specified in bukkit.yml that you prefer to run Recommended Builds.
[21:57:49] [Thread-6/INFO]: If you would like to be kept informed about new Beta Build releases, it is recommended that you change 'preferred-channel' in your bukkit.yml to 'beta'.
[21:57:49] [Thread-6/INFO]: With that set, you will be told whenever a new version is available for download, so that you can always keep up to date and secure with the latest fixes.
[21:57:49] [Thread-6/INFO]: If you would like to disable this warning, simply set 'suggest-channels' to false in bukkit.yml.
[21:57:49] [Thread-6/INFO]: ----- ------------------- -----
[21:57:50] [server thread/INFO]: Preparing start region for level 0 (Seed: -451440737869464858)
[21:57:51] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 1%
[21:57:52] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 3%
[21:57:53] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 5%
[21:57:54] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 7%
[21:57:55] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 9%
[21:57:56] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 12%
[21:57:57] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 17%
[21:57:58] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 22%
[21:57:59] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 27%
[21:58:00] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 32%
[21:58:01] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 39%
[21:58:02] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 46%
[21:58:03] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 50%
[21:58:04] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 56%
[21:58:06] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 61%
[21:58:07] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 67%
[21:58:08] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 74%
[21:58:09] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 80%
[21:58:10] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 89%
[21:58:11] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 97%
[21:58:11] [server thread/INFO]: Preparing start region for level 1 (Seed: -451440737869464858)
[21:58:12] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 4%
[21:58:13] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 10%
[21:58:14] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 20%
[21:58:15] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 26%
[21:58:17] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 32%
[21:58:18] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 40%
[21:58:19] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 50%
[21:58:20] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 62%
[21:58:21] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 68%
[21:58:22] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 80%
[21:58:23] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 92%
[21:58:24] [server thread/INFO]: Preparing start region for level 2 (Seed: -451440737869464858)
[21:58:25] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 26%
[21:58:26] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 52%
[21:58:27] [server thread/INFO]: Preparing spawn area: 84%
[21:58:28] [server thread/INFO]: Done (39.311s)! For help, type "help" or "?"
[21:58:30] [server thread/INFO]: GameProfile{id='null', name='pannikodem'} (/83.6.34.6:23219) lost connection: Disconnected
[21:58:32] [server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2551ms behind, skipping 51 tick(s)
[21:58:33] [server thread/INFO]: GameProfile{id='null', name='pannikodem'} (/83.6.34.6:23233) lost connection: Disconnected
[22:00:40] [server thread/INFO]: CONSOLE: Stopping the server..[m
[22:00:40] [server thread/INFO]: Stopping server
[22:00:40] [server thread/INFO]: Saving players
[22:00:40] [server thread/INFO]: Saving worlds
[22:00:40] [server thread/INFO]: Saving chunks for level 'world'/Overworld
[22:00:43] [server thread/INFO]: Saving chunks for level 'world_nether'/Nether
[22:00:43] [server thread/INFO]: Saving chunks for level 'world_the_end'/The End
 

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

Oczywiście !

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

nie sądze, z tegoco wynika z logów to pierwszy start servera :D

[21:57:47] [Server thread/WARN]: server.properties does not exist
[21:57:47] [Server thread/INFO]: Generating new properties file

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Serwer został robiony 2 miechy temu, @up... Jak mam jeszcze raz wypakować ?

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...