Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] AutoIn 2.0 - wykrywanie i automatycznie logowanie premium i znacznie więcej! zaawansowane API + Skript


Karolina_666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Projekt jeszcze żywy?

@Karolina_666

Wsparcie dla Bungee

Tak, wiem, chcecie wsparcie dla bungee, pojawi się, ale już raczej nie ja je dodam  ;) Zrobi to znajomy, co przejmuje moje projekty. Na pewno sobie z tym poradzi, albo nawet sprawi ten plugin lepszym niż jest teraz.

PS: Jednak aktualne błędy, problemy itd, rozwiązuje jeszcze ja, i raczej będzie tak przynajmniej do świąt.

 

Po swietach raczej tak.

a27BfZc.jpg


#Typowo_na_MPC

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Super i jeszcze raz super plugin !

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ma ktoś jeszcze download do wersji 2.0?

po co ci wersje 2.0?

Jak coś nie działa to zgłaszaj, bo wersje 2.x zawierały bardzo poważny bug...  przez który bardzo często 80% funkcji pluginu nie działało, pomimo że wyglądało dobrze. Błąd został naprawiony dopiero w 3.0-pre.3, i potem kolejny w pre.5

Więc wszystkie poprzednie wersje zostały usunięte, bo są po prostu zrypane :)

(Bo od jakiegoś czasu to ja rozwijam AutoIn)

 

Więc wyjaśnij mi, po co ci one?

 

Nowe wersje masz tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1359107-dl-autoin-30-prex-auto-logowanie-premium-skiny-bungeecord-uuid-i-znacznie-wi%C4%99cej/

lub po prostu na spigocie:

http://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/

­

1438614356923701010629.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

API skrypt mi nie dziaøa co zrobic?                        

 

Config:

 

1. on join:

2.  if player is premium

3.      send "Jestes Graczem Premium"

 

I Nie dziala ktos pomoze

Opublikowano

Zmień on join na on connect i powinno działać

 

Moje skrypty na mpc:

 

 

[DL] Autorski skrypt: HERO STATS! [DL], Skrypt na event [DL], Skrypt na czaso-zmieniacz, [DL] Skrypt trollowy na crash,  [DL] Autorski skrypt na podatki !

 

 

Nie bądź żyd ! Pokaż pejsy !!! :D

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...