Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] AutoIn 2.0 - wykrywanie i automatycznie logowanie premium i znacznie więcej! zaawansowane API + Skript


Karolina_666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy plugin działa za bungeeCordd?

 

A umiesz czytać? W temacie jest ewidentnie napisane, że wersji pod BC raczej się nie doczekamy i w sumie dobrze.

 

#topic: Karolina, wrzuciłem sobie to na serwer dla testów, bo raczej używać nie planuję póki co, ale przetestowałem - wszystko fajnie śmiga w najnowszej wersji oprócz jednej rzeczy - jak wchodzę z jakimś randomowym nickiem dajmy na to "adashgf" i ten nick rzecz jasna nie ma premium, to wywala błąd z pakiętem o id 64 jak dobrze pamiętam. Jak wchodzę na nicku premium przez launcher non-premium wszystko śmiga, muszę się logować, tak samo nick premium i launcher premium, tylko jak nick jest non-premium i launcher non-premium to takie coś. ;)

Dokładny log:

 

 

[15:53:50] [Server thread/WARN]: Failed to handle packet for /127.0.0.1:57189
java.lang.NullPointerException
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.c(Unknown Source) ~[?:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.a(Unknown Source) ~[?:?]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.NetworkManager.a(NetworkManager.java:179) ~[spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ServerConnection.c(ServerConnection.java:77) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.v(MinecraftServer.java:713) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.DedicatedServer.v(DedicatedServer.java:283) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.u(MinecraftServer.java:576) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:482) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ThreadServerApplication.run(SourceFile:628) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
[15:53:50] [Netty IO #3/ERROR]: [BukkitSmerf] Unhandled exception occured in onPacketReceiving(PacketEvent) for BukkitSmerf
java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile.<init>(Ljava/lang/String;Ljava/lang/String;)V
at com.gmail.bukkitsmerf.check.v.a(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.<init>(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.x.onPacketReceiving(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.SortedPacketListenerList.invokeReceivingListener(SortedPacketListenerList.java:114) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.SortedPacketListenerList.invokePacketRecieving(SortedPacketListenerList.java:67) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.PacketFilterManager.handlePacket(PacketFilterManager.java:614) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.PacketFilterManager.invokePacketRecieving(PacketFilterManager.java:581) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.NettyProtocolInjector.packetReceived(NettyProtocolInjector.java:281) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.NettyProtocolInjector.onPacketReceiving(NettyProtocolInjector.java:247) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.ChannelInjector.decode(ChannelInjector.java:376) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.callDecode(ByteToMessageDecoder.java:232) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.channelRead(ByteToMessageDecoder.java:131) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.channelRead(ByteToMessageDecoder.java:173) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutHandler.channelRead(ReadTimeoutHandler.java:149) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.fireChannelRead(DefaultChannelPipeline.java:785) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.AbstractNioByteChannel$NioByteUnsafe.read(AbstractNioByteChannel.java:100) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.processSelectedKey(NioEventLoop.java:480) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.processSelectedKeysOptimized(NioEventLoop.java:447) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.run(NioEventLoop.java:341) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.util.concurrent.SingleThreadEventExecutor$2.run(SingleThreadEventExecutor.java:101) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.7.0_21]
[15:53:50] [Netty IO #3/ERROR]: Parameters: 
  net.minecraft.server.v1_7_R3.PacketLoginInStart@743677af[
    a=net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile@23ebbdc4[id=<null>,name=asdrtfdgas,properties={},legacy=false]
    timestamp=1399902829494
  ]
 
[15:53:50] [Server thread/INFO]: /127.0.0.1:57189 lost connection: Internal server error

 

 

 

Możesz to poprawić w wolnej chwili, chyba, że tylko ja tak mam, to nie wnikam.
 
Oprócz tego generalnie wielki plus za po raz kolejny już kawał dobrej roboty od Ciebie. :-)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj zeby dzialalo na vAuth

vAuth nie dość, że jest kiepskie, to jeszcze chyba nie posiada API, albo posiada bardzo okrojone, więc zrobienie czegoś takiego jest niemożliwe i niepotrzebne.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

 

A umiesz czytać? W temacie jest ewidentnie napisane, że wersji pod BC raczej się nie doczekamy i w sumie dobrze.

 

#topic: Karolina, wrzuciłem sobie to na serwer dla testów, bo raczej używać nie planuję póki co, ale przetestowałem - wszystko fajnie śmiga w najnowszej wersji oprócz jednej rzeczy - jak wchodzę z jakimś randomowym nickiem dajmy na to "adashgf" i ten nick rzecz jasna nie ma premium, to wywala błąd z pakiętem o id 64 jak dobrze pamiętam. Jak wchodzę na nicku premium przez launcher non-premium wszystko śmiga, muszę się logować, tak samo nick premium i launcher premium, tylko jak nick jest non-premium i launcher non-premium to takie coś. ;)

Dokładny log:

 

 

[15:53:50] [Server thread/WARN]: Failed to handle packet for /127.0.0.1:57189
java.lang.NullPointerException
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.c(Unknown Source) ~[?:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.a(Unknown Source) ~[?:?]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.NetworkManager.a(NetworkManager.java:179) ~[spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ServerConnection.c(ServerConnection.java:77) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.v(MinecraftServer.java:713) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.DedicatedServer.v(DedicatedServer.java:283) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.u(MinecraftServer.java:576) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:482) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ThreadServerApplication.run(SourceFile:628) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
[15:53:50] [Netty IO #3/ERROR]: [BukkitSmerf] Unhandled exception occured in onPacketReceiving(PacketEvent) for BukkitSmerf
java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile.<init>(Ljava/lang/String;Ljava/lang/String;)V
at com.gmail.bukkitsmerf.check.v.a(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.<init>(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.x.onPacketReceiving(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.SortedPacketListenerList.invokeReceivingListener(SortedPacketListenerList.java:114) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.SortedPacketListenerList.invokePacketRecieving(SortedPacketListenerList.java:67) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.PacketFilterManager.handlePacket(PacketFilterManager.java:614) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.PacketFilterManager.invokePacketRecieving(PacketFilterManager.java:581) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.NettyProtocolInjector.packetReceived(NettyProtocolInjector.java:281) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.NettyProtocolInjector.onPacketReceiving(NettyProtocolInjector.java:247) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.ChannelInjector.decode(ChannelInjector.java:376) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.callDecode(ByteToMessageDecoder.java:232) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.channelRead(ByteToMessageDecoder.java:131) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.channelRead(ByteToMessageDecoder.java:173) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutHandler.channelRead(ReadTimeoutHandler.java:149) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.fireChannelRead(DefaultChannelPipeline.java:785) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.AbstractNioByteChannel$NioByteUnsafe.read(AbstractNioByteChannel.java:100) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.processSelectedKey(NioEventLoop.java:480) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.processSelectedKeysOptimized(NioEventLoop.java:447) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.run(NioEventLoop.java:341) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.util.concurrent.SingleThreadEventExecutor$2.run(SingleThreadEventExecutor.java:101) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.7.0_21]
[15:53:50] [Netty IO #3/ERROR]: Parameters: 
  net.minecraft.server.v1_7_R3.PacketLoginInStart@743677af[
    a=net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile@23ebbdc4[id=<null>,name=asdrtfdgas,properties={},legacy=false]
    timestamp=1399902829494
  ]
 
[15:53:50] [Server thread/INFO]: /127.0.0.1:57189 lost connection: Internal server error

 

 

 

Możesz to poprawić w wolnej chwili, chyba, że tylko ja tak mam, to nie wnikam.
 
Oprócz tego generalnie wielki plus za po raz kolejny już kawał dobrej roboty od Ciebie. :-)

 

 

Niech zgadnę.. Hmm... Online-Mode na false ?

Opublikowano

Niech zgadnę.. Hmm... Online-Mode na false ?

 

Nie, online-mode na true, umiem czytać, więc chillout.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Nie, online-mode na true, umiem czytać, więc chillout.

 

Spróbuj zaktualizować ProtocolLib do najnowszej wersji (ręcznie, a nie automatycznie przez updater w pluginie)

Opublikowano

Spróbuj zaktualizować ProtocolLib do najnowszej wersji (ręcznie, a nie automatycznie przez updater w pluginie)

Mam najnowszy ProtcolLib 3.3.1. ;)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

 

A umiesz czytać? W temacie jest ewidentnie napisane, że wersji pod BC raczej się nie doczekamy i w sumie dobrze.

 

#topic: Karolina, wrzuciłem sobie to na serwer dla testów, bo raczej używać nie planuję póki co, ale przetestowałem - wszystko fajnie śmiga w najnowszej wersji oprócz jednej rzeczy - jak wchodzę z jakimś randomowym nickiem dajmy na to "adashgf" i ten nick rzecz jasna nie ma premium, to wywala błąd z pakiętem o id 64 jak dobrze pamiętam. Jak wchodzę na nicku premium przez launcher non-premium wszystko śmiga, muszę się logować, tak samo nick premium i launcher premium, tylko jak nick jest non-premium i launcher non-premium to takie coś. ;)

Dokładny log:

 

 

[15:53:50] [Server thread/WARN]: Failed to handle packet for /127.0.0.1:57189
java.lang.NullPointerException
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.c(Unknown Source) ~[?:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.a(Unknown Source) ~[?:?]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.NetworkManager.a(NetworkManager.java:179) ~[spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ServerConnection.c(ServerConnection.java:77) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.v(MinecraftServer.java:713) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.DedicatedServer.v(DedicatedServer.java:283) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.u(MinecraftServer.java:576) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:482) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ThreadServerApplication.run(SourceFile:628) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
[15:53:50] [Netty IO #3/ERROR]: [BukkitSmerf] Unhandled exception occured in onPacketReceiving(PacketEvent) for BukkitSmerf
java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile.<init>(Ljava/lang/String;Ljava/lang/String;)V
at com.gmail.bukkitsmerf.check.v.a(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.w.<init>(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.gmail.bukkitsmerf.check.x.onPacketReceiving(Unknown Source) ~[BukkitSmerf.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.SortedPacketListenerList.invokeReceivingListener(SortedPacketListenerList.java:114) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.SortedPacketListenerList.invokePacketRecieving(SortedPacketListenerList.java:67) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.PacketFilterManager.handlePacket(PacketFilterManager.java:614) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.PacketFilterManager.invokePacketRecieving(PacketFilterManager.java:581) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.NettyProtocolInjector.packetReceived(NettyProtocolInjector.java:281) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.NettyProtocolInjector.onPacketReceiving(NettyProtocolInjector.java:247) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at com.comphenix.protocol.injector.netty.ChannelInjector.decode(ChannelInjector.java:376) [ProtocolLib-3.3.1.jar:?]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.callDecode(ByteToMessageDecoder.java:232) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.channelRead(ByteToMessageDecoder.java:131) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.codec.ByteToMessageDecoder.channelRead(ByteToMessageDecoder.java:173) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutHandler.channelRead(ReadTimeoutHandler.java:149) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.invokeChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelHandlerContext.fireChannelRead(DefaultChannelHandlerContext.java:323) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.fireChannelRead(DefaultChannelPipeline.java:785) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.AbstractNioByteChannel$NioByteUnsafe.read(AbstractNioByteChannel.java:100) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.processSelectedKey(NioEventLoop.java:480) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.processSelectedKeysOptimized(NioEventLoop.java:447) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.channel.nio.NioEventLoop.run(NioEventLoop.java:341) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at net.minecraft.util.io.netty.util.concurrent.SingleThreadEventExecutor$2.run(SingleThreadEventExecutor.java:101) [spigot.jar:git-Spigot-1438]
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.7.0_21]
[15:53:50] [Netty IO #3/ERROR]: Parameters: 
  net.minecraft.server.v1_7_R3.PacketLoginInStart@743677af[
    a=net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile@23ebbdc4[id=<null>,name=asdrtfdgas,properties={},legacy=false]
    timestamp=1399902829494
  ]
 
[15:53:50] [Server thread/INFO]: /127.0.0.1:57189 lost connection: Internal server error

 

 

 

Możesz to poprawić w wolnej chwili, chyba, że tylko ja tak mam, to nie wnikam.
 
Oprócz tego generalnie wielki plus za po raz kolejny już kawał dobrej roboty od Ciebie. :-)

 

Możesz zobaczyć czy to występuje na jakimś starszym bukkicie? :P (na 1.7.5 lub 1.7.2 czyli wersje R2 i R1 bo ty z tego co widze masz R3)

Na R3 nie testowałam i możliwe że coś nie do końca może działać, szczególnie że ProtocolLib sam pisze że najnowsza wersja ma problem z 1.7.8/9 i się pierdzieli :P

 

Ewentulanie sprawdze czy ten błąd: java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile ma jakiś sens :P

Ale tak to prosze o dodatkowy test na 1.7.2/5 bo z tego co widze to u ciebie niezbyt działa :P

 

 

 

PS: w najnowszej wersji NIE DA się odpalić pluginu na offline mode :P jest on automatycznie zmieniany na online-mode 

 

 

 

EDIT: a ty kurde :D w R3 w GameProfile nie ma już UUID jako String i nicku jako String... tylko jest UUID jako UUID i nick jako String :P

Poprawię w następnej wersji :P

 

Ale to nie dziś :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Możesz zobaczyć czy to występuje na jakimś starszym bukkicie? :P (na 1.7.5 lub 1.7.2 czyli wersje R2 i R1 bo ty z tego co widze masz R3)

Na R3 nie testowałam i możliwe że coś nie do końca może działać, szczególnie że ProtocolLib sam pisze że najnowsza wersja ma problem z 1.7.8/9 i się pierdzieli :P

 

Ewentulanie sprawdze czy ten błąd: java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile ma jakiś sens :P

Ale tak to prosze o dodatkowy test na 1.7.2/5 bo z tego co widze to u ciebie niezbyt działa :P

 

 

 

PS: w najnowszej wersji NIE DA się odpalić pluginu na offline mode :P jest on automatycznie zmieniany na online-mode 

 

 

 

EDIT: a ty kurde :D w R3 w GameProfile nie ma już UUID jako String i nicku jako String... tylko jest UUID jako UUID i nick jako String :P

Poprawię w następnej wersji :P

 

Ale to nie dziś :P

 

Na R2.0 śmiga idealnie, szkoda, że na 1.7.9 nie działa, popraw jak będziesz miała chwilkę czasu Karolino. ;)

Większość już teraz wszystko optymalizuje sobie i pisze kompatybilne z 1.8.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Na R2.0 śmiga idealnie, szkoda, że na 1.7.9 nie działa, popraw jak będziesz miała chwilkę czasu Karolino. ;)

Większość już teraz wszystko optymalizuje sobie i pisze kompatybilne z 1.8.

No niestety nie zauważyłam tej zmiany w kodzie jak szybko przeglądałam wszystkie klasy w których coś kombinuje :P

były 2 zmienne, nick i id? były!

był 1 konstruktor przyjmujący id i nick? był!

Ale na typ już nie spojrzałam :P  

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

ref :P

Jutro pojawi się update naprawiający wspracie 1.7.9 oraz zmienie język wszelkich tekstów na angielski (pseudo angielski :D), bo planuje dodac plugin na spigotmc.org

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

ref :P

Jutro pojawi się update naprawiający wspracie 1.7.9 oraz zmienie język wszelkich tekstów na angielski (pseudo angielski :D), bo planuje dodac plugin na spigotmc.org

niestety dziś sę nie uda - nie było mnie w domu :P

Ale za to postaram się jutro :<

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

UPDATE 0.5

 

Nowy świetny update :D

Zmiany:
- Plugin nie wymaga już ProtocolLib!
- Plugin działa już jak powinien pod 1.7.8 i 1.7.9
- Zachęcam do używania razem z LogIt! :p​

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Miałem przyjemność patrzeć na rozwój tego od 0 i powiem tyle, że jak była motywacja to szło świetnie i szybko xD No i teraz jeszcze plib wyleciał, nie wiem o co teraz inni mogą mieć jeszcze pretensje ;)

 

Jak wpadną Wam jakieś ciekawe pomysły co do wsparcia Skript, to piszcie, Karolinka będzie wiedzieć co robić :p

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

Takie info...

Wywaliłam z powodu waszych nękań ten ProtocolLib, ale w zamian plugin może, albo nawet będzie się sypał po reloadzie :>

 

No ale co tam, reloadów i tak nie powinno się robić

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

w planach jest ostatnia wersja 1.0
Lista planowanych zmian:

 

  • Dodanie ponownego, ale nie obowiązkowego, wsparcia dla ProtocolLib - jak wykryje plugin na serwerze to użyje pLib, jak nie wykryje... użyje mojego kodu. (gotowe)
  • Usunięcie nadmiarowego kodu z Metrics który i tak nie działa bo metrics jest zrypane :P (gotowe)
  • Optymalizacja mojego listenera packetów (nie gotowe :<)
  • Naprawienie crasha servera po reloadzie w przypadku nie używania ProtocolLib (gotowe)
  • Poprawka kilku wiadomości które dalej są po polsku - chce dodać plugin na forum mcspigot (gotowe)

Nie wiem kiedy wyjdzie :D


Jak macie jakieś pomysły co dodać to napiszcie :>

 

 

Wiesz może dlaczego log it nie działa na wersji 1.7.2 R3 ?
(wg mi go nie pokazuje)

 

Takie pytania zadawaj w temacie od LogIt na bukkcie a nie mi :P
To nie mój plugin :<

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Wrzuciłem wszystko pięknie działa.

Jedna uwaga - gracze no-premium wchodzący na czyimś nicku premium nie mogąc wejść  dostają taki komunikat:

Nie udało połączyć się z serwerem
Logowanie nie powiodło się: Sesja wygasła (spróbuj uruchomić ponownie grę)

Po przeczytaniu takiego komunikatu wylewają mi żale, że nie mogą wejść na serwer.

Pytanie brzmi czy da się ten komunikat gdzieś zmienić tak by było coś w rodzaju:

"Próbujesz wejść na zarejestrowanym nicku wybierz inny nick"

Cokolwiek co sprawiłoby, że będą wiedzieli czemu nie mogą wejść na serwer.

Wielkie dzięki za plugin szukałem czegoś takiego od dawna.

Dobra robota! :)

Opublikowano

Wrzuciłem wszystko pięknie działa.

Jedna uwaga - gracze no-premium wchodzący na czyimś nicku premium nie mogąc wejść  dostają taki komunikat:

Nie udało połączyć się z serwerem
Logowanie nie powiodło się: Sesja wygasła (spróbuj uruchomić ponownie grę)

Po przeczytaniu takiego komunikatu wylewają mi żale, że nie mogą wejść na serwer.

Pytanie brzmi czy da się ten komunikat gdzieś zmienić tak by było coś w rodzaju:

"Próbujesz wejść na zarejestrowanym nicku wybierz inny nick"

Cokolwiek co sprawiłoby, że będą wiedzieli czemu nie mogą wejść na serwer.

Wielkie dzięki za plugin szukałem czegoś takiego od dawna.

Dobra robota! :)

Rozmawiałem już o tym z Karoliną i o ile nie zmieniła zdania to raczej nie jest w stanie tego zrobić.

Na szczęście z pomocą przychodzi Skript, który operuje UUID i Api z pluginu Karoliny, event "on connect" wywoływany jest zanim ktoś wejdzie na serwer, więc łatwo można do tego dodać kicka z wiadomością czemu nie może wejść, nie testowane ale w zamyśle powinno działać.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Wrzuciłem wszystko pięknie działa.

Jedna uwaga - gracze no-premium wchodzący na czyimś nicku premium nie mogąc wejść  dostają taki komunikat:

Nie udało połączyć się z serwerem
Logowanie nie powiodło się: Sesja wygasła (spróbuj uruchomić ponownie grę)

Po przeczytaniu takiego komunikatu wylewają mi żale, że nie mogą wejść na serwer.

Pytanie brzmi czy da się ten komunikat gdzieś zmienić tak by było coś w rodzaju:

"Próbujesz wejść na zarejestrowanym nicku wybierz inny nick"

Cokolwiek co sprawiłoby, że będą wiedzieli czemu nie mogą wejść na serwer.

Wielkie dzięki za plugin szukałem czegoś takiego od dawna.

Dobra robota! :)

 

O ile się nie mylę to jest wiadomość ze strony gry, a nie bukkit'a.

Opublikowano

O ile się nie mylę to jest wiadomość ze strony gry, a nie bukkit'a.

Nom, z tego co widzę - niestety tak, a zrobiłam dość porządny test.... nadpisałam edytując craftbukkita metodę od rozłączania gracza podczas logowania - nie wykonała się ani razu z powodu no-premium.

 

Tak się zastanawiam czy wrzucać moje 1.0 czy jeszcze poczekać aż skończę wszystkie pkt...

 

 

w planach jest ostatnia wersja 1.0

Lista planowanych zmian:

 

  • Dodanie ponownego, ale nie obowiązkowego, wsparcia dla ProtocolLib - jak wykryje plugin na serwerze to użyje pLib, jak nie wykryje... użyje mojego kodu. (gotowe)
  • Usunięcie nadmiarowego kodu z Metrics który i tak nie działa bo metrics jest zrypane :P (gotowe)
  • Optymalizacja mojego listenera packetów (nie gotowe :<)
  • Naprawienie crasha servera po reloadzie w przypadku nie używania ProtocolLib (gotowe)
  • Poprawka kilku wiadomości które dalej są po polsku - chce dodać plugin na forum mcspigot (gotowe)

Nie wiem kiedy wyjdzie :D

Jak macie jakieś pomysły co dodać to napiszcie :>

 

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Mam pomysł.

 

Zrób tak, że gdy gracz wejdzie bez premium zawsze będzie musiał się logować.

Wtedy kłopot z głowy, gdy ktoś kupi premkę z jego nickiem.

 

A gdy wejdzie gościu z premium pod tym nickiem i się poprawnie zaloguje to go kasuje z listy.

 

To by było dobre.

Dodasz to?

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Mam pomysł.

 

Zrób tak, że gdy gracz wejdzie bez premium zawsze będzie musiał się logować.

Wtedy kłopot z głowy, gdy ktoś kupi premkę z jego nickiem.

 

A gdy wejdzie gościu z premium pod tym nickiem i się poprawnie zaloguje to go kasuje z listy.

 

To by było dobre.

Dodasz to?

 

Jak już byłaby to pewnie opcja dodatkowa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...