Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] AutoIn 2.0 - wykrywanie i automatycznie logowanie premium i znacznie więcej! zaawansowane API + Skript


Karolina_666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plugin ciekawy , widać iż sporo pracy poświęciłaś, mam tez pytanie odchodzące od tego tematu , fakeserver aktualizujesz podczas wchodzenia nowych wersji mc ?

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Plugin ciekawy , widać iż sporo pracy poświęciłaś, mam tez pytanie odchodzące od tego tematu , fakeserver aktualizujesz podczas wchodzenia nowych wersji mc ?

No o takie rzeczy to powinieneś się pytać w temacie od tamego pluginu :P no ale dobra.

 

Akualizacja na pewno będzie, ale aktualnie nie mam czasu, a w planach jest cała nowa wersja pisana od 0 :P bo ta jest niewygodna - dlatego nie ma jej nigdzie specjalnie reklamowanej.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Plugin ma dwa ważne błędy:

*osoby z PREMIUM po nazwaniu przedmiotu i relognięciu tracą nazwę przedmiotu, po prostu ona znika
*bug z przedmiotami, niektórzy nie mogą np. założyć zbroi...


To tyle.
 

 

Przy użyciu AuthMe.

Opublikowano

Plugin świetny, na prawdę polecam jeśli sami bez edycji bukkita nie umiecie czegoś takiego napisać.
Testowałem i znalazłem pewien błąd. Przy logowaniu premium wczytuje cały ekwiputek, lecz wszystkie przedmioty mają zmienioną nazwę na:
"/*"
 

Ps. Przy użyciu AuthMe

@luki3507
To jest dziewczyna mój drogi ;)

logo-mpc.png

Opublikowano

Karolinko mam błąd na serwerze ,ponieważ graczy premium teleportuje na spawna jak wychodzą i wchodzą na spawna.

Czy to wina twojego pluginu czy LogIt ?

#---

#

# Drake MpcForum!

#

#---

Opublikowano

LogIt

niedziała

 

plugin normalnie sie załadowywuje (smerf, logit)

ale jak wchodze trzeba sie rejestrowac premium nie działą

 

///HAH Sekunde po zobaczyłem błąd nie ustawiłem online-mode na true xD

 

@Down 

JEST ZA!!

wgl tego api nie ogarniam..

 

moze mi ktos pomoc?

http://www.mpcforum.pl/topic/1237358-problem-auto-in-wykorzystanie-api-skript/
Opublikowano

Hmm... A nie lepiej zamiast tego Skript API zrobić w congigu np. messages.yml?

Opublikowano

Karolinko mam błąd na serwerze ,ponieważ graczy premium teleportuje na spawna jak wychodzą i wchodzą na spawna.

Czy to wina twojego pluginu czy LogIt ?

ja nic nie zmieniam w samym logowaniu itd, więc LogIt raczej nie obsługuje w pełni force-logowania :P

 

API może byc delikatnie popsute jeśli chodzi o skrypta - chodzi o opcje do dawania graczy do Whitelisty itd

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nareście ludzie zaczeli się starać coś ogarnąć a nie ;p leci lubie to

» Szukam ogarniętego serwera EasyHC » 

Opublikowano

Wielkie dzięki za plugin! Na pewno się przyda! Tylko tak dalej, rzadko się widzi dziewczynę-programistkę... 

Daję dzienny limit like i zaraz sprawdzam kolejne twoje pluginy.  :) 

Opublikowano


Spoko plugin :)
Dzieci nie będą płakać co 5 minut na forum :D 

Można na jakiś adres wysyłać ciastka ? :3

Opublikowano

Bardzo przydatny plugin, aczkolwiek nie dla mnie.
Ale gratuluję za wykonanie i życzę powodzenia w dalszej rozbudowie! :)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

Plugin działa, tylko za drugim wejściem na serwer AuthMe 3.3.2 pokazuje błąd (z widoku gracza, będąc na serwerze jest wszystko ok - premium nie musi się logować):

02:25:54 [SEVERE] Could not pass event PlayerJoinEvent to AuthMe v3.3.2
02:25:54 org.bukkit.event.EventException
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:294) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.TimedRegisteredListener.callEvent(TimedRegisteredListener.java:30) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(SimplePluginManager.java:502) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:487) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.PlayerList.c(PlayerList.java:265) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.PlayerList.a(PlayerList.java:152) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.LoginListener.c(LoginListener.java:105) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.LoginListener.a(LoginListener.java:43) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.NetworkManager.a(NetworkManager.java:187) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.ServerConnection.c(ServerConnection.java:81) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.v(MinecraftServer.java:720) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.DedicatedServer.v(DedicatedServer.java:283) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.u(MinecraftServer.java:583) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:489) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.ThreadServerApplication.run(SourceFile:628) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 Caused by: java.lang.NullPointerException
02:25:54 	at fr.xephi.authme.listener.AuthMePlayerListener.onPlayerJoin(AuthMePlayerListener.java:630) ~[?:?]
02:25:54 	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:292) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	... 15 more 

 

Także zamiast komunikatu "Jesteś premium, nie musisz się logować", jest pokazany zwykły komunikat od AuthMe - "Hasło zaakceptowane". A może coś jeszcze trzeba zrobić, aby pokazywał się takowy komunikat? Chyba, że jest to wina AuthMe, to wtedy pomyślę nad zmianą tego pluginu na inny...

 

Dlaczego tak polecasz LogIt, mimo, że na chwilę obecną wydaje się być mniej funkcjonalny niż AuthMe?

Jakoś nie przemawiają do mnie teksty typu "lepsze od AuthMe i xAuth razem wzięte" - może jakieś uzasadnienie?

 

 

 

W każdym bądź razie, widać, że się napracowałaś przy tym pluginie  ;) 

3657428369.png
Opublikowano

Plugin działa, tylko za drugim wejściem na serwer AuthMe 3.3.2 pokazuje błąd (z widoku gracza, będąc na serwerze jest wszystko ok - premium nie musi się logować):

02:25:54 [SEVERE] Could not pass event PlayerJoinEvent to AuthMe v3.3.2
02:25:54 org.bukkit.event.EventException
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:294) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.TimedRegisteredListener.callEvent(TimedRegisteredListener.java:30) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(SimplePluginManager.java:502) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:487) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.PlayerList.c(PlayerList.java:265) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.PlayerList.a(PlayerList.java:152) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.LoginListener.c(LoginListener.java:105) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.LoginListener.a(LoginListener.java:43) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.NetworkManager.a(NetworkManager.java:187) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.ServerConnection.c(ServerConnection.java:81) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.v(MinecraftServer.java:720) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.DedicatedServer.v(DedicatedServer.java:283) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.u(MinecraftServer.java:583) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:489) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	at net.minecraft.server.v1_7_R3.ThreadServerApplication.run(SourceFile:628) [spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 Caused by: java.lang.NullPointerException
02:25:54 	at fr.xephi.authme.listener.AuthMePlayerListener.onPlayerJoin(AuthMePlayerListener.java:630) ~[?:?]
02:25:54 	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source) ~[?:1.8.0_05]
02:25:54 	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:292) ~[spigot-1.7.9-R0.3-SNAPSHOT.jar:git-Spigot-1531]
02:25:54 	... 15 more 

 

Także zamiast komunikatu "Jesteś premium, nie musisz się logować", jest pokazany zwykły komunikat od AuthMe - "Hasło zaakceptowane". A może coś jeszcze trzeba zrobić, aby pokazywał się takowy komunikat? Chyba, że jest to wina AuthMe, to wtedy pomyślę nad zmianą tego pluginu na inny...

 

Dlaczego tak polecasz LogIt, mimo, że na chwilę obecną wydaje się być mniej funkcjonalny niż AuthMe?

Jakoś nie przemawiają do mnie teksty typu "lepsze od AuthMe i xAuth razem wzięte" - może jakieś uzasadnienie?

 

 

 

W każdym bądź razie, widać, że się napracowałaś przy tym pluginie  ;) 

komunikatu żadnego nie ma, jak już to trzeba go sobie samemu dopisać

 

A w tym errorku nawet nie widać nic o moim pluginie :P

 

Co do LogIt... ma bardzo dużo opcji, nie buguje się, a tym bardziej nie klonuje itemków

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@Karolina_666

Masz rację, że w tym "errorku" nie widać nic o Twoim pluginie, lecz on go powoduje. Usunąłem AuthMe, wgrałem LogIt i po problemie ;)

 

PS. Poczytałem trochę temat autora pluginu LogIt na polskiej stronie bukkita, w tym początkowe wypowiedzi mówiące o tym, że stworzenie takiego pluginu, jak Ty napisałaś "nie jest wykonalne bez edycjii silnika". Jak widać, jeszcze kilka miesięcy temu by Ci powiedzieli, że dokonałaś niemożliwego (czyt. "nie wykonalnego"). Czy "kluczem do napisania tego pluginu/rozwiązania problemu" był poniższy link?

http://session.minecraft.net/game/checkserver.jsp?user=(nick)&serverId=(idserwera)

PPS. Po przeczytaniu twojego, powyższego posta i doczytaniu w Internecie, doszedłem do wniosku, że masz rację, pisząc że plugin LogIt jest lepszy od AuthMe - nie posiada on zbędnych funkcji i ustawień jak AuthMe, działa bezproblemowo, gdzie w przypadku AuthMe czasem występowały różne, czasem nawet dziwne problemy i oczywiście stworzył go rodak  :D 

 

@Alanpl3
Faktycznie, używając pluginu LogMeIt wszystko działa jak należy.

 

 

//EDIT

Mam pewien problem z twoim pluginem, a mianowicie z automatycznym logowaniem Premium - raz działa, a raz nie i trzeba się rejestrować/logować (zawsze wchodziłem z tego samego konta Premium - zawsze z tego samego nicku).

3657428369.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...