Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negoria.pl Start 4 maja godzina 18:00! [Dedyk] [Hard]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

100000000000 kont a w bazie + po logach juz nic nie mam :( nagle 10000osób z innych serwerów pisze bo "Fejm"

 

NIkt nie wie idź zoabcz m1... Reklama u żizeja itp ale ok

Czytaj ONLINE W CIAGU 24H .... ; /

 

Hahha wy tyle w ciągu roku nie będziecie mieli ...

 

2xUP :

 

Licznik jest x3, także podziel sobie to przez 3.

 

Topic : Co ile resp metków ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


  • Odpowiedzi 543
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W tym momencie na liczniku na stronie wybija 1241 Online. Ciekawe jestem gdzie Ci gracze? To może liczy razem z potworkami w m1?

 

Czerwoni - ch1 m1 - 3 osoby w m1 , o pozostałych Chanelach nie mówię.. Gdzie te 1200 Online? Aa zapomniałem wszyscy expią :)

 

Niebiescy - ch1 m1 -  21 sklepów i ok. 40 graczy 

 

Ja się pytam gdzie pozostały 1000? xD

 

Nie polecam , gorszego syfu nie widziałem , licznik podkręcony razy 3 !

 

ps ; Ile Ku do G ?

Opublikowano

hahahha smiech na sali

 

ZAMKNIJCIE TO WRESZCIE xD

 

Wasci wstydu oszczedz xD

Próba uargumentowania czegokolwiek idiotom, jest równie podstawna jak mówienie garbatemu by się wyprostował

29 pkt ostrzeżeń <3 Jedziemy do 100
 

NIE GRAJ TO CI ZASZKODZI.

Opublikowano

Hahha wy tyle w ciągu roku nie będziecie mieli ...

 

2xUP :

 

Licznik jest x3, także podziel sobie to przez 3.

 

Topic : Co ile resp metków ?

Nieee licznik jest razyyyy 100000000000

 

 

 

hahahha smiech na sali

 

ZAMKNIJCIE TO WRESZCIE xD

 

Wasci wstydu oszczedz xD

No wyjdź :>

 

 

 

Już niedługo dodajemy nowe duengony :>

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nieee licznik jest razyyyy 100000000000

 

 

 

No wyjdź :>

 

 

 

Już niedługo dodajemy nowe duengony :>

 

No człowieku, gdzie są te twoje tysiące ludzi ? 40 sklepów w jinno ?

Licznik x3, jest patent na obliczanie.

 

Jak chcesz kurwa wyjść, to usuń prezentacje i po problemie, nie będziesz komuś rozkazywał.

 

"Już niedługo kolejne wasze hasła zdobędą inni ! Będzie na to konkurs zapraszamy"

 

Topic : Dropią kd z metków poniżej 50 ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Zróbcie lepszy skrypt na podkrecenie licznika....( jak ktos nie wierzy to niech wezmie sobie kalkulator i kazda liczbe na stronie podzieli przez 3....)

Opublikowano

AmbrozjaMt2 - która ty klasa gimnazjum jesteś ? pierwsza czy już druga? Może licznik taki wysoki bo ma jeszcze problem z liczeniem :)

 

Licznik podkręcony 3x , nie polecam , Syf Roku! :)

 

ps. Skąd kamyki duchowe ? 

Opublikowano

Nieee licznik jest razyyyy 100000000000

 

 

 

No wyjdź :>

 

 

 

Już niedługo dodajemy nowe duengony :>

 

Wszystkie macki i czulki opadaja przez wasz serwer ktos mial moje pasy kapewu czy tak ciezko zrozumiec ale moim zdaniem udajesz downa

Próba uargumentowania czegokolwiek idiotom, jest równie podstawna jak mówienie garbatemu by się wyprostował

29 pkt ostrzeżeń <3 Jedziemy do 100
 

NIE GRAJ TO CI ZASZKODZI.

Opublikowano

12.jpg

Serwer się cały czas rozwija ! 

Aktualnie cały weekend będą raty expa 20%


W sobote o godzinie 20:00 odbędzie się konkurs ox aż 2 rundy!
W niedziele zapowiadamy mini zuo o godzinie 18;00 na pustyni .

 

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

12.jpg

 

Serwer się cały czas rozwija ! 

 

Aktualnie cały weekend będą raty expa 20%

 

 

W sobote o godzinie 20:00 odbędzie się konkurs ox aż 2 rundy!

W niedziele zapowiadamy mini zuo o godzinie 18;00 na pustyni .

 

 

 

Nie no gratki, tylko gdzie te 1k ludzi ?

Przy 600 osobach na hardzie masz więcej sklepów.

Co nie zmienia faktu, że dalej mam trochę SM w zanadrzu ^^

 

Topic : Jaki największy lv na serwerze ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

beka.W każdej chwili mogę Wam wrzucić zdumpioną stronę lanerisa i negorii gdzie skrypt wskazuje na x3. -,-.Nie polecam kręcenie licznika itd

Edit

Wycinek:

$onlinesql = mysql_query("SELECT COUNT(*) as 'online' FROM playerhard.player WHERE DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 10 MINUTE) < last_play;",$sqlServ);
$online = mysql_fetch_object($onlinesql)->online*3;
$kontsql = mysql_query("SELECT COUNT(*) AS 'kont' FROM accounthard.account",$sqlServ);
$kont = mysql_fetch_object($kontsql)->kont;
$postaciesql = mysql_query("SELECT COUNT(*) AS 'postacie' FROM playerhard.player",$sqlServ);
$postacie = mysql_fetch_object($postaciesql)->postacie;
 

Opublikowano

beka.W każdej chwili mogę Wam wrzucić zdumpioną stronę lanerisa i negorii gdzie skrypt wskazuje na x3. -,-.Nie polecam kręcenie licznika itd

Edit

Wycinek:

$onlinesql = mysql_query("SELECT COUNT(*) as 'online' FROM playerhard.player WHERE DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 10 MINUTE) < last_play;",$sqlServ);

$online = mysql_fetch_object($onlinesql)->online*3;

$kontsql = mysql_query("SELECT COUNT(*) AS 'kont' FROM accounthard.account",$sqlServ);

$kont = mysql_fetch_object($kontsql)->kont;

$postaciesql = mysql_query("SELECT COUNT(*) AS 'postacie' FROM playerhard.player",$sqlServ);

$postacie = mysql_fetch_object($postaciesql)->postacie;

 

No shaggy wyjdź :)

 

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

No shaggy wyjdź :)

 

 

beka ale on pisze prawdę :) na lanerisie też licznik podkręcony był ;)

 

aktualnie gra -/+ 320 osób 

 

PS. nie opłaca się grać bo się skończy jak z lanerisem i tym 2 na plikach aline2 

Opublikowano

No shaggy wyjdź :)

 

Top.Nie polecam padnie jak corelis,laneris.

Jaki shaggy lul?Ten radom yep? no chyba nie... Nie kozacz bo wrzucę strony z twojego FTP :v

Opublikowano

Także nie polecam. Co prawda na starcie ludzi było sporo (dzięki reklamom, m.in u DariuszaIII), jednak po wycieku danych liczba graczy spadła kilkukrotnie. Przypominam, że nadal są gracze z tysiącami SM, które otrzymali dzięki multikontom.

Opublikowano

Top.Nie polecam padnie jak corelis,laneris.

Jaki shaggy lul?Ten radom yep? no chyba nie... Nie kozacz bo wrzucę strony z twojego FTP :v

Upaj :** spóźniłeś się.

Sorki flourine gimbo jak tam gimbaza ;> Dziecko 15 letnie ... ( twoje bashpanele + fix pojawi się na mpc + kilka innych rzeczy jebać ciebie i pseudo hakerów !) 

 

 

beka ale on pisze prawdę :) na lanerisie też licznik podkręcony był ;)

 

aktualnie gra -/+ 320 osób 

 

PS. nie opłaca się grać bo się skończy jak z lanerisem i tym 2 na plikach aline2 

Dużo więcej gra. :)

A laneris jest w przerwie...

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
http://prntscr.com/3i12um

 kręć kręć kręć

Rozumiem. Rywalizacja który serwer lepszy ?. Daruj sobie, niech robi co chcę. Sam musisz przyznać że Negoria to dobry serwer, tak czy siak graczy jest dużo i atmosfera też jest fajna :)

 

Powodzenia SurMistrz i cała ekipa. PS SurMistrz przepraszam za forum ale to na prawdę nie była moja wina :(

 

Może w jakimś tam stopniu zawiniłem.

UGBPHQ1B.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...