Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl Serwer z pazurem! [Dedyk] [Easy]


ddaammiiaannq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to mam pobierać tego klienta czy nie ? ^^ bo już zgupiałem

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra także szukamy czego innego , poświęcać na coś czas co ma nam zepsuć komputer - bez sensu :D . Co do Serwa zapowiadał się spoko !

Opublikowano

Tak więc 18:32 po raz kolejny? Kiedy wy się nauczycie czegoś.

 

Do 18:32, znów się  rozczarujecie.

 

Znów będziesz z bootera z 5 euro serwer wywalał ?  xD

Sory kolego, inna administracja.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Co w z tymi wirusami? :D Połowa mówi że jest, połowa że nie ma. 

Ja powiem Wam tak: Wirusy są, ale niegroźne ani nie powodują żadnych szkód na komputerze. Takie wirusy ma większość prywatnych serwerów, nawet PL! 

Te lepsze antywirusy nic nie wykrywają ; > 

 

Start dziś o 18;32 bez opóźnień! Zakładajcie konta i pobierajcie klienta!

Oj Damian, Damian.

Doświadczona administracja to nie jest bo by mi nawet antywirus nie pisnął jakbyście potrafili i mieli chęć wrzucić bez.

Wirusy te są groźne i prawie żaden client ich nie ma. Tym bardziej PL który i tak schodzi na psy, ale ratuje go aktualnie TBD.

Co robią ? Zarażają inne pliki. Gdybym chciał zrobiłbym filmik jak ładnie potrafi to kompa zasyfić, ale nie chciałoby mi się

od nowa go skanować w poszukiwaniu robaków. Jeśli client będzie miał wirusy w dalszym ciągu to nie dość, że prawie nikt nie zagram,

ale mogą wam znów prezentacje zamknąć. Serwer ładnie wygląda i się zapowiada, ale ten client to masakra. Skoro potraficie to wrzućcie bez

wirusów - proste.

Pozdrawiam oraz życzę udanego startu. Oczywiście nie zawitam jeśli w dalszym ciągu będą wirusy.

OYViJFL.png

Opublikowano

Nic Ci nie zepsuje kompa :) Mi nie zepsuły niczego. Żaden .dll nie jest zainfekowany. Tamte gimbusy nie mają co robić i hejtują ten serwer. Ja zagram na 100%.

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

za przeproszeniem dupska im się ruszyć nie chce żeby zrobić klienta bez wirusów

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Nic Ci nie zepsuje kompa :) Mi nie zepsuły niczego. Żaden .dll nie jest zainfekowany. Tamte gimbusy nie mają co robić i hejtują ten serwer. Ja zagram na 100%.

To se graj ;3. Zobaczymy ile będzie graczy razem z tobą, kolegami z mpc i administracją ;3.

za przeproszeniem dupska im się ruszyć nie chce żeby zrobić klienta bez wirusów

Jak mówił, pewien kolega.. kwestia paru minut.. gorzej z uploadem..

Opublikowano

za przeproszeniem dupska im się ruszyć nie chce żeby zrobić klienta bez wirusów

No nie chce bo po co coś robić skoro jest. Niby jest, ale z błędami.

OYViJFL.png

Opublikowano

To se graj ;3. Zobaczymy ile będzie graczy razem z tobą, kolegami z mpc i administracją ;3.

Jak mówił, pewien kolega.. kwestia paru minut.. gorzej z uploadem..

jestem pewien,że jakiś GM ma neta ok 20mb/s więc niech zrobią start no o 20-20.30 i tyle ale nie bo poco serwer wydaje się spoko ale gorzej z klientem

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

jestem pewien,że jakiś GM ma neta ok 20mb/s więc niech zrobią start no o 20-20.30 i tyle ale nie bo poco serwer wydaje się spoko ale gorzej z klientem

Noo max 3h wrzucania :). Ja mam 40mb/s i u mnie trwa to 1h i 20 min..

Opublikowano

To może po prostu nawet jakiś gracz niech wrzuci bez i przyczyni się dla serwera ?

Aaaa po co.. Nie dadzą mu SM to po co xD. Woli sam byc w topce.. xD 

Opublikowano

mam na komputerze 3 antywirusy i żaden nie wykrył nawet najmniejszego szmyrku

@ edit jednak nie wykryło 2 trojany + szpiegowskie 

jednak nie zagram

Opublikowano

no to ruszać się ktoś bo zagrał bym na serwie ale ten klient :( jak ktoś wrzuci to nawet mu kupie te sm

 

@up

 

mam na komputerze 3 antywirusy i żaden nie wykrył nawet najmniejszego szmyrku

 

fajny serwer na 100% zawitam ogarne może zostane :P

jakie masz? mccafe,avasta i co jeszcze to Ci wirusa nie wykryje przeskanowałem esetem i sa

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Znów będziesz z bootera z 5 euro serwer wywalał ?  xD

Sory kolego, inna administracja.

Nie , dedykiem za 500.

Poza tym tu nie chodzi o same ddosy a tyle że serwer jest tak rozjebany ze nic nie jest poblokowane ;-)

 

 

@ Zlikwidujecie te rokkity z klienta czy nie ?

 

Opublikowano

Nie , dedykiem za 500.

Poza tym tu nie chodzi o same ddosy a tyle że serwer jest tak rozjebany ze nic nie jest poblokowane ;-)

 

 

@ Zlikwidujecie te rokkity z klienta czy nie ?

 

czyż by grożenie o atakach?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

no to ruszać się ktoś bo zagrał bym na serwie ale ten klient :( jak ktoś wrzuci to nawet mu kupie te sm

 

@up

 

jakie masz? mccafe,avasta i co jeszcze to Ci wirusa nie wykryje przeskanowałem esetem i sa

Hahahahahhaha. Nie no. Teraz naprawdę dojebałeś. Też mam Eseta : ESET SMART SECURITY 6 SCAN . Nic nie wykryło. SS: 

http://scr.hu/1uce/bp7tq

hahhahaah. IDIOTA

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Hahahahahhaha. Nie no. Teraz naprawdę dojebałeś. Też mam Eseta : ESET SMART SECURITY 6 SCAN . Nic nie wykryło. SS: 

http://scr.hu/1uce/bp7tq

hahhahaah. IDIOTA

Wyzywasz go od " idiotów " Dlatego, że mu wykryło wirusy a tobie nie ? :huh: Pomyśl następnym razem co napiszesz  -.- ...

Opublikowano

Hahahahahhaha. Nie no. Teraz naprawdę dojebałeś. Też mam Eseta : ESET SMART SECURITY 6 SCAN . Nic nie wykryło. SS: 

http://scr.hu/1uce/bp7tq

hahhahaah. IDIOTA

i po co od razu się plujesz to jakoś dziwnie,że Ci nie wykryło a tamta prezka zamknięta z powodu wirusów

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...