Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl Serwer z pazurem! [Dedyk] [Easy]


ddaammiiaannq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NIE POLECAM tego gówna , zawirusowany syf , pobrałem wbijam i mi błędy co kilka sekund wyskakuje , sam Anty Virus mi się wyłączył , client nie chce się odinstalować , w chuj wirusów , ciągle coś ładuje i błędy wyskakują , czeka mnie czyszczenie systemu jeba* was kłamcy ...

Ile ludzi Cię ostrzegało przed tym gównem :)

91.jpg

Opublikowano

jak pobrałem klienta i go rozpakowałem to avast mi przez 30 minut szalał -.- , sality , trojany i chuj wie co jeszcze , NIE POLECAM !

Opublikowano

Klient już nie ma wirusów! Wystarczy że Wam go upne!

a długo?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Japierdole, bug na bugu. Charki, łuk kruka nie dropią ;) Zbugowane bronie na 30 lvl, zbugowana tarcza na 1 lvl zbugowane bizu na 1szy lvl.

 

Taaa. opowiadaj bajki ; ] Wszystko droopi bo sprawdzałem z 10 razy, bronie na 30lv są ok :O eq na start to samo :O więc o co ci chodzi?

 

Klienta wrzucam nowego i będzie spokój bo trochę przesadzacie ; >

w6qirs.jpg

Opublikowano

Zaraz w

 

 

Taaa. opowiadaj bajki ; ] Wszystko droopi bo sprawdzałem z 10 razy, bronie na 30lv są ok :O eq na start to samo :O więc o co ci chodzi?

 

Klienta wrzucam nowego i będzie spokój bo trochę przesadzacie ; >

ale ile ci to zajmie 10min 30 1h 10h 24h 30dni 365dni nwm całe życie 

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

ale ile ci to zajmie 10min 30 1h 10h 24h 30dni 365dni nwm całe życie 

 

Jak chcesz czystego klienta który jest już czysty to musisz troche poczekać..

w6qirs.jpg

Opublikowano

O to, że  charki nie lecą- potwierdzone info ;) Kruk to samo, a i antyk i  jego obrażenia, niby wszystko ok ale zrób sb szamana na 30 lvl i zoabcz ile z antyka ze skowytu bijesz.

a może masz obrażenia umiejętności na -?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Chodzi o to że bijesz 30k xD

Ci będę grał szamanem poprostu niech dmg zmniejszom

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Ci będę grał szamanem poprostu niech dmg zmniejszom

 

Oo to chyba zbugowałeś bo ja i inni mamy normalne dmg.

 

@NowY klient już się wrzuca, będzie w nocy.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Oo to chyba zbugowałeś bo ja i inni mamy normalne dmg.

 

@NowY klient już się wrzuca, będzie w nocy.

a podał byś dokladnie godzine?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Na serwerze są zmianki statusu ?  Gram surką, ale wolę sobie pierw poexpić WP i zmienić zaś na BM aniżeli się męczyć. 

Opublikowano

Na serwerze są zmianki statusu ?  Gram surką, ale wolę sobie pierw poexpić WP i zmienić zaś na BM aniżeli się męczyć. 

szalał Ci antywirus ?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

NIE POBIERAĆ TEGO ŚCIERWA! Komputer mam za 2 koła zuzycie procka standardowo wynosiło 5% a teraz mam ponad 85% i nic nie dziala w tle! Usuniecie klienta nic nie dało, bug na bugu, pierdole.

 

Tak naprawde serwer jest po to aby zarobić na reklame Alios2, sami gm tak pisali przy starcie, zaklamane szuje. Czyszczę kompa o Was a wczoraj jeszcze defragmentowałem wszystko, żebyście padli jak najszybciej

Opublikowano

Idź pan.. wszystkie bugi były wyłapane i poprawione. Były beta testy + wszystko zostało dokładnie przepatrzone. Bajki opowiadasz jak ten koleś z tym szamanem co bije 30k. 

 

Upam Wam nowego klienta. 

w6qirs.jpg

Opublikowano

Szalejecie z graczami online xD xD xD xD xD

 

Bug,na bugi . wierze na slowo, z taką administacją nie ma sie czego spodziewać,

Servera nie polecam , postoi z tydzien i koniec.

 

// Skad zmianka skili ?

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Szalejecie z graczami online xD xD xD xD xD

 

Bug,na bugi . wierze na slowo, z taką administacją nie ma sie czego spodziewać,

Servera nie polecam , postoi z tydzien i koniec.

 

// Skad zmianka skili ?

 

Co ty jasnowidzem jesteś czy jaki kij? Skoro nie byłeś na serwerze to nie pisz że są bugi :O Co za typ. 

Jak mówiłem klient upa się nowy. Co masz do administracji? jakiś problem to wejdz na ts albo napisz na pw to sobie wyjaśnimy. 

 

Jest 134 online o 22. Będą reklamy + upne nowego klienta gry.

 

 

ps. buga nie ma ani jednego ; > wymyślają bajki o szamanie co wali 30k. 

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...