Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl Serwer z pazurem! [Dedyk] [Easy]


ddaammiiaannq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pobierać tego syfu zarąbanego w wirusach!!
Ja to gówno pobrałem, zaraziło mi wszystkie pliki .dll na kompie. Przez to gówno nic mi nie działa, żadna gra i programy.
Wszystko muszę od nowa robić i wszystko pobierać. Wypad z tym syfem.

Niegroźne wirusy i aż 12?! Weź bo jebnę ze śmiechu!

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie pobierać tego syfu zarąbanego w wirusach!!

Ja to gówno pobrałem, zaraziło mi wszystkie pliki .dll na kompie. Przez to gówno nic mi nie działa, żadna gra i programy.

Wszystko muszę od nowa robić i wszystko pobierać. Wypad z tym syfem.

 

Niegroźne wirusy i aż 12?! Weź bo jebnę ze śmiechu!

Popatrz Na mój post wyżej.

 

Co do wirusów nie ma czegoś takiego jak "niegroźne" i tu masz racje, jak umiesz sobie poradzić z wirami to client będziesz miał czysty także :). Ja czekam na serwer bo nie ma nic ogarniętego, aslan się dobrze zapowiadał, ale wyszło co wyszło  :P.

Opublikowano

Popatrz Na mój post wyżej.

 

Co do wirusów nie ma czegoś takiego jak "niegroźne" i tu masz racje, jak umiesz sobie poradzić z wirami to client będziesz miał czysty także :). Ja czekam na serwer bo nie ma nic ogarniętego, aslan się dobrze zapowiadał, ale wyszło co wyszło   :P.

Tych plików naprawić się nie dało. Jedyne wyjście było usunięcie, aby tego syfu się pozbyć!

Nie polecam.

 

 

plotka# W maju ma być reaktywacja prawdziwego Therisa!

Opublikowano

Tych plików naprawić się nie dało. Jedyne wyjście było usunięcie, aby tego syfu się pozbyć!

Nie polecam.

 

 

plotka# W maju ma być reaktywacja prawdziwego Therisa!

To powiedz mi jakim cudem przeskanowałem clienta, który ma wirusy, a dokładnie 11 w 100%, a mam 0? Oświeć mnie -.-. Pierd*lenie jak umiesz coś zrobić/naprawić to nie ma czegoś takiego jak się nie da -.-.

 

W sumie szkoda mojego czasu na rozmowę z tobą, mógłbym udostępnić clienta z 0 wirusami, ale mam chu*owy upload plików.

Opublikowano

 Gdzie logika?..Tyle,że to nie my powinniśmy kasować wirusy itd , to administracja powinna wrzucać czyste clienty :) . Wszedłbym chętnie ,ale odstrasza mnie ten client + nie wiadomo czy ludzie będą:D . Także poczekam .

Opublikowano

 Gdzie logika?..Tyle,że to nie my powinniśmy kasować wirusy itd , to administracja powinna wrzucać czyste clienty :) . Wszedłbym chętnie ,ale odstrasza mnie ten client + nie wiadomo czy ludzie będą :D . Także poczekam .

Widocznie albo nie umieją tego zrobić albo im się nie chce. Co do logiki to ona już dawno temu umarła także..

Opublikowano

Wirusy są niegroźne, z czasem będzie nowy klient bez tych pseudo wirusów. 

Już mówiłem że te lepsze antywirusy nie wykrywają ich w naszym kliencie.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Nie wiem co wy macie do tego serwera. Wirusy są niegroźne. Moim zdaniem będzie się grało zajebiście. Logika jest i to duża :)

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Wirusy są niegroźne, z czasem będzie nowy klient bez tych pseudo wirusów. 

Damian nie ma czegoś takiego jak niegroźne weź je usuń i będzie bez kłopotów/oskarżeń itp. Nie wmawiaj ludziom "Wirusy są niegroźne" bo oni nie są idiotami. Nie pokazuj na przykładzie swoich wypowiedzi poziomu idioty proszę ja cb.. Dlaczego ja mam bez wirusów clienta a tobie dupy za przeproszeniem nie chce ci się ruszyć do usunięcia ich i wstawianie nowego hosta z czystym clientem ja się pytam?

Opublikowano

Nexoria.pl Serwer z wirusami, a nie z pazurem ^^:)

rambox32 człowiek bez mózgu, a nie z mózgiem ^^:)

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Wirusy są niegroźne, z czasem będzie nowy klient bez tych pseudo wirusów. 

Już mówiłem że te lepsze antywirusy nie wykrywają ich w naszym kliencie.

 

Wirusy są nie groźne ? Ziomek kogo ty próbujesz okłamać ?!

Przy superanckim pierwszy starcie też była mowa, ŻE WIRUSY SĄ NIE GROŹNE, zaufałem wam . I CO ? Musiałem formatować kompa bo miałem tyle wirusów,  że ch**j nie temat!!!!!

 

NIE POLECAM !!!!!! Po pierwszy odpaleniu tego "brudnego" klienta wyskakiwać będzie wam ciągle "NIE MA DYSKU BLABLA".

 

BTW. Autor poprzedniej prezentacji dostał perma za to coś. Multi konto ? :>

91.jpg

Opublikowano

Wirusy są nie groźne ? Ziomek kogo ty próbujesz okłamać ?!

Przy superanckim pierwszy starcie też była mowa, ŻE WIRUSY SĄ NIE GROŹNE, zaufałem wam . I CO ? Musiałem formatować kompa bo miałem tyle wirusów,  że ch**j nie temat!!!!!

 

NIE POLECAM !!!!!! Po pierwszy odpaleniu tego "brudnego" klienta wyskakiwać będzie wam ciągle "NIE MA DYSKU BLABLA".

 

BTW. Autor poprzedniej prezentacji dostał perma za to coś. Multi konto ? :>

Koleś co ty gadasz? Też grałem na starcie serwera. Te wirusy które są dla Ciebie w chuj groźne na moim kompie nic nie zrobiły. Mi się wydaje, że to ty próbujesz tu okłamać. Pozdro. Temat założony zapewne przez innego GA serwera :)

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Wirusy są nie groźne ? Ziomek kogo ty próbujesz okłamać ?!

Przy superanckim pierwszy starcie też była mowa, ŻE WIRUSY SĄ NIE GROŹNE, zaufałem wam . I CO ? Musiałem formatować kompa bo miałem tyle wirusów,  że ch**j nie temat!!!!!

 

NIE POLECAM !!!!!! Po pierwszy odpaleniu tego "brudnego" klienta wyskakiwać będzie wam ciągle "NIE MA DYSKU BLABLA".

 

BTW. Autor poprzedniej prezentacji dostał perma za to coś. Multi konto ? :>

Co do wirusów jak już nawet H@ wspominał to są ,ale że piszesz takiego głupoty to masz dowód i teraz mi powiedz gdzie mi wyskakuje "Nie ma dysku bla bla bla"?

 

Dowód:

http://ifotos.pl/zobacz/Client-hm_exawhwa.jpg/

Teraz powiem to ostatni raz jak wyleczysz pliki clienta za przeproszeniem to nie znajdziesz w cliencie ani na kompie żadnego wirusa. Pozdrawiam KaC.

Opublikowano

Koleś co ty gadasz? Też grałem na starcie serwera. Te wirusy które są dla Ciebie w chuj groźne na moim kompie nic nie zrobiły. Mi się wydaje, że to ty próbujesz tu okłamać. Pozdro. Temat założony zapewne przez innego GA serwera :)

Znajdź starą prezentację, gdzie zamknęli ten temat z powodu wirusów w kliencie tam masz dowody ! :)

 

Co do wirusów jak już nawet H@ wspominał to są ,ale że piszesz takiego głupoty to masz dowód i teraz mi powiedz gdzie mi wyskakuje "Nie ma dysku bla bla bla"?

 

Dowód:

http://ifotos.pl/zobacz/Client-hm_exawhwa.jpg/

Teraz powiem to ostatni raz jak wyleczysz pliki clienta za przeproszeniem to nie znajdziesz w cliencie ani na kompie żadnego wirusa. Pozdrawiam KaC.

 

Odpalić klienta też odpaliłem ziomeczku. Potem (po wyłączeniu go) zaczęło mi to wyskakiwać ciągle :)

Pozdrawiam.

 

 

 

@@@@@ DOWN

 

I słusznie, że zamknął :))) Zamknięcie tej to tylko kwiestia czasu ! :)

91.jpg

Opublikowano

Znajdź starą prezentację, gdzie zamknęli ten temat z powodu wirusów w kliencie tam masz dowody ! :)

 

 

Odpalić klienta też odpaliłem ziomeczku. Potem (po wyłączeniu go) zaczęło mi to wyskakiwać ciągle :)

Pozdrawiam.

Zamknęli bo jakieś dzieci myślały, że wirusy są w choy groźne. Zaczęły płakać, admin im uwierzył i zamknął prezke.

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Co w z tymi wirusami? :D Połowa mówi że jest, połowa że nie ma. 

Ja powiem Wam tak: Wirusy są, ale niegroźne ani nie powodują żadnych szkód na komputerze. Takie wirusy ma większość prywatnych serwerów, nawet PL! 

Te lepsze antywirusy nic nie wykrywają ; > 

 

Start dziś o 18;32 bez opóźnień! Zakładajcie konta i pobierajcie klienta!

w6qirs.jpg

Opublikowano

Co w z tymi wirusami? :D Połowa mówi że jest, połowa że nie ma. 

Ja powiem Wam tak: Wirusy są, ale niegroźne ani nie powodują żadnych szkód na komputerze. Takie wirusy ma większość prywatnych serwerów, nawet PL! 

Te lepsze antywirusy nic nie wykrywają ; > 

 

Start dziś o 18;32 bez opóźnień! Zakładajcie konta i pobierajcie klienta!

Zamiast pier*olic od rzeczy zejdź do graczy na ts3 -.-.

Opublikowano

zagram zobaczę co i jak ale jak będą wirusy to tak fajnie nie będzie

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Co w z tymi wirusami? :D Połowa mówi że jest, połowa że nie ma. 

Ja powiem Wam tak: Wirusy są, ale niegroźne ani nie powodują żadnych szkód na komputerze. Takie wirusy ma większość prywatnych serwerów, nawet PL! 

Te lepsze antywirusy nic nie wykrywają ; > 

 

Start dziś o 18;32 bez opóźnień! Zakładajcie konta i pobierajcie klienta!

Mylisz się, sprawdziłem te wirusy i są one groźne a nawet bardzo.

Pliki .dll z twojego wirusa mogą zaraźić inne pliki .dll na twoim komputerze.

A jak wszyscy wiemy większość gier/programów na naszych komputerach zawiera pliki .dll.

 

Jeżeli chcesz to odwrócić to wystarczy naprawić te pliki jakimś wirusem ale tylko 20% nam naprawi reszte albo trzeba będzie usunąć co przyniesie ogromne szkody dla komputera , ponieważ jak wyżej wspominałem usuwając pliki zarażone .dll kasujesz oby dwa * ten z twojego klienta oraz ten zarażony*. Możesz przeprowadzić też kwarantanne.

 

Po za tym naprawienie tych .dll to zaledwie pare min roboty, jeżeli tak się prezentujecie to ten serwer nie jest prowadzony przez doświadczoną Administrację.

 

+Żaden albo przynajmniej większość serwerów nie ma tych wirusów.

 

 

Serwer może z plików jest dobry ale patrząc na administrację nie jestem w stanie polecic.

Opublikowano

 

Mylisz się, sprawdziłem te wirusy i są one groźne a nawet bardzo.

Pliki .dll z twojego wirusa mogą zaraźić inne pliki .dll na twoim komputerze.

A jak wszyscy wiemy większość gier/programów na naszych komputerach zawiera pliki .dll.

 

Jeżeli chcesz to odwrócić to wystarczy naprawić te pliki jakimś wirusem ale tylko 20% nam naprawi reszte albo trzeba będzie usunąć co przyniesie ogromne szkody dla komputera , ponieważ jak wyżej wspominałem usuwając pliki zarażone .dll kasujesz oby dwa * ten z twojego klienta oraz ten zarażony*. Możesz przeprowadzić też kwarantanne.

 

Po za tym naprawienie tych .dll to zaledwie pare min roboty, jeżeli tak się prezentujecie to ten serwer nie jest prowadzony przez doświadczoną Administrację.

 

+Żaden albo przynajmniej większość serwerów nie ma tych wirusów.

 

 

Serwer może z plików jest dobry ale patrząc na administrację nie jestem w stanie polecic.

 

Nie za mądry próbujesz być? Wirusy są nie groźne. Na moim komputerze nic nie zrobiły.

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Pokaż mi te wirusy w PL'u to pogadamy.


Specjalnie pobralem klienta przeskanowalem AVG i są wirki.


 


a w PL'u masz gówno a nie wirusy;]


 


@UP


Zobaczysz za dzien , dwa trzy , pięć jak Ci kompa wypierdoli w kosmos ;]

Opublikowano

 

Mylisz się, sprawdziłem te wirusy i są one groźne a nawet bardzo.

Pliki .dll z twojego wirusa mogą zaraźić inne pliki .dll na twoim komputerze.

A jak wszyscy wiemy większość gier/programów na naszych komputerach zawiera pliki .dll.

 

Jeżeli chcesz to odwrócić to wystarczy naprawić te pliki jakimś wirusem ale tylko 20% nam naprawi reszte albo trzeba będzie usunąć co przyniesie ogromne szkody dla komputera , ponieważ jak wyżej wspominałem usuwając pliki zarażone .dll kasujesz oby dwa * ten z twojego klienta oraz ten zarażony*. Możesz przeprowadzić też kwarantanne.

 

Po za tym naprawienie tych .dll to zaledwie pare min roboty, jeżeli tak się prezentujecie to ten serwer nie jest prowadzony przez doświadczoną Administrację.

 

+Żaden albo przynajmniej większość serwerów nie ma tych wirusów.

 

 

Serwer może z plików jest dobry ale patrząc na administrację nie jestem w stanie polecic.

 

W końcu osoba, która coś rozumie Boże dzięki ci. Piszę to chyba od dwóch godzin, a H@ Master powiedziałem żeby usunął wiry z clienta jak widać bezskutecznie ale dla beki można pograć :>.

Opublikowano

Nie za mądry próbujesz być? Wirusy są nie groźne. Na moim komputerze nic nie zrobiły.

Włącz Anty Wirusa , przeskanuj clienta,zobaczysz ,że wykryje pliki .dll jako wirus , usuń je i zobacz czy ci zadziała jakas gra , która ma pliki .dll :)

Opublikowano

Tak więc 18:32 po raz kolejny? Kiedy wy się nauczycie czegoś.

 

Do 18:32, znów się  rozczarujecie.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...