Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl Serwer z pazurem! [Dedyk] [Easy]


ddaammiiaannq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba wbiję bo szukam jakiegoś fajnego EaSy. Mam nadzieję że klasy będą wyrównane i nie spotkam tu 6/7 ;p

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Bez broni dla sury u handlarza ?

 

Wachlarza też nie widać.

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Widze, że [T]SzpieGowi zależy jedynie na kasie, sprzedał pliki i zadowolony.

Serwer prawie w 99% identyczny jak metek.pl

Pozmieniana kolejność map, mniej broni i zbroi, poza tym wszystko identyczne.

Ale zagram, z tego powodu, że serwer wygląda na bardziej dopracowany niż prototyp SzpieGa

Nie zjebcie i tym razem, powodzenia!

Jebłem xD. Pliki były udostępniane xD. (warum mt2) 

Opublikowano

Aaaa i jeszcze <3. Jak z klientem xD


Będzie nowy client czy stary wystarczy ?

Autopatcher jest ?

Jest magiczny metal u npc ?

Dozwolony BS?

ile kosztują zmianki 1/5 ?

To ty masz clienta starego na kompie :D ? Przeskanuj lepiej ;).
Zapewne jest jak beda robi aktualizacje :).
Musi być ;3.
Raczej taa xD. Nawet gdyby był zabroniony bys nie używał :)
Pewnie tanio. 




Moje pytania :).

1. Czy hajs jest dostosowany do ulepszania :)? Na tych plikach serwerowych był zawsze problem z hajsem :).
2. Czy ulepy dobrze lecą i skąd jest zdobyć? Czy trzeba chodzić na bossy by mieć jakąś ulepe która tylko  niego leci ... 
 

Opublikowano

W teamie mamy nową adminke !

 

[GA] Natalia

 

Zapraszamy na naszego teamspeaka: ts3.alios2.pl

 

 

Klient,rejestracja jest na stronie głównej! 

Start o 18:32

2014-04-21 

(dziś)

 

 

ts:    ts3.alios2.pl

w6qirs.jpg

Opublikowano

mało osób zagra,bo wcześniej wam nie wapaliło 

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

Wirusów w kliencie jest bardzo mało. Są to podstawowe wirusy i nie zagrażają waszemu sprzętowi, systemowi itp.. więc nie musicie się o nic martwić, bo w praktycznie każdym kliencie są takie niegroźne wiruski. 

w6qirs.jpg

Opublikowano

nw czemu ty tutaj siedzisz,bys coś zrobił żeby znowu nie było tak jak wcześniej 

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

Wirusów w kliencie jest bardzo mało. Są to podstawowe wirusy i nie zagrażają waszemu sprzętowi, systemowi itp.. więc nie musicie się o nic martwić, bo w praktycznie każdym kliencie są takie niegroźne wiruski. 

To dlaczego w innych nic nie wykrywa ?

 

Nie groźne wirusy ? to poczytaj sobie o tym ...

 

 

Ten wirus infekuje Windows pliki wykonywalne (.EXE) I HTML plików (.HTML). Próbuje otworzyć furtki do TwojegoPC, Który może umożliwić hakerowi wykonywać dowolną liczbę działań.

Opublikowano

To dlaczego w innych nic nie wykrywa ?

 

Nie groźne wirusy ? to poczytaj sobie o tym ...

 

 

Ten wirus infekuje Windows pliki wykonywalne (.EXE) I HTML plików (.HTML). Próbuje otworzyć furtki do TwojegoPC, Który może umożliwić hakerowi wykonywać dowolną liczbę działań.

Naprawdę clienta robie ja...

Mam serwer AlioS2 możecie mi zaufać:)

Opublikowano

DDamianq edytowałeś posta ale dobra .. pisałeś że każdy client ma virusa .. ? <Fuck logic ? >

 

Łap skan z serwera Marin****2

 

42dsa52.png

 

 

 

PRZYPADEK ? No chyba nie :)

Opublikowano

NIE POLECAM , NIE POLECAM !!

Administracja dzieci, kilent zasyfiony.

Nic nie potrafią zrobić ,

Ten co załozył temat teraz jest w teamie?

Beka z was ludzie .

Nie polecam ;)

715a95fd31834.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...