Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić własny PrivSFGame?


damian09501

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dwa problemy ^^

1. Lochy 11,12,13,14 mi działają, ale wieża nie ;/ Dodawałem już ten pliki z napraw.rar, ale to też nie pomaga :(

 

2. Jak ten serwer dodać na jakąś www ?? Żeby inni ludzie mogli grać? Bo przez hamachi nie chce, próbowałem na cba.pl i ct8.pl, ale jakoś nie umiem ^^

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć jeśli mam na ct8.pl i 

1. Wypakowujemy wszystkie pliki z pliki_sfgame.zip do folderu htdocs w xampp

2. Odpalamy Apache i MySQL

 

to gdzie to wypakować te pliki ??? sfgame ?

Opublikowano

up.

masz po prawej Explorer, kliknij znajdz htdocts i wypakuj tam te pliki ;] 

 

 

i ref,

jak zrobić żeby gra chodziła na hostingu, online dla wszystkich, wszystkie pliki wgrałem na serwer i co dalej.. o ile dobrze to robie ;) 

Opublikowano

@up jeżeli robisz serwer tylko dla kolegi to lepiej na hamchi zrób bo szkoda twojego czasu...

 

@2up jeżeli dobrze wgrałeś to musisz zmienić localhost w plikach index.php i client_cfg.php na link swojego serwera i w pliku request.php bazę MySQL

Opublikowano

Witam, czy byłby ktoś skłonny mi pomóc ?

Wszystko robię tak jak jest napisane powyżej ale jak chce sie zarejestrować to pisze: Połaczenie z serwerem zostało przerwane. [...] 

Opublikowano

Witam, czy byłby ktoś skłonny mi pomóc ?

Wszystko robię tak jak jest napisane powyżej ale jak chce sie zarejestrować to pisze: Połaczenie z serwerem zostało przerwane. [...] 

Daj w request.php ctrl+f5 wpisz 

try{

$db = new PDO ( 'mysql
i zmień to na
try{
$db = new PDO ( 'mysql:host=localhost;dbname=Sfgame;charset=utf8', 'root', '');
}catch(Exception $e){
exit();
}
Opublikowano

 

Daj w request.php ctrl+f5 wpisz 

try{

$db = new PDO ( 'mysql
i zmień to na
try{
$db = new PDO ( 'mysql:host=localhost;dbname=Sfgame;charset=utf8', 'root', '');
}catch(Exception $e){
exit();
}

 

Sory ale nadal ten sam blad ;/ nwm co z tym moze byc 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak klikam rejestruj to mam zero reakcji, próbowałem różnych sposobów i dupa :D

 

Wgrywałem dokładnie wszystkie pliki edytowałem na własnie proserwer na swoją strone i nie działa :( Co mogę robić źle ?

 

P.S Pliki mam na hostingu proserwer.pl

Opublikowano

To jeszcze item_type

typ itemu... (broń, tarcza etc.) w request poszukaj gdzieś było opisane jaki numerek ma każdy typ itemu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...