Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ayris- Podejmij Wyzwanie!


Ayris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Patryczku dodaj jeszcze że kiedyś na PL'u maksymalną ilością pż było 800 a o eq z 4 bonami można było marzyć.

Serwer zapowiada się bardzo fajnie zagram na pewno, administracja również z moich skromnych wiadomości wydaje się być ogarnięta oraz dobrze wie co robi a przede wszystkim umie to zrobić. :)

dCrwk2h.gif

Opublikowano

Patryczku dodaj jeszcze że kiedyś na PL'u maksymalną ilością pż było 800 a o eq z 4 bonami można było marzyć.

Serwer zapowiada się bardzo fajnie zagram na pewno, administracja również z moich skromnych wiadomości wydaje się być ogarnięta oraz dobrze wie co robi a przede wszystkim umie to zrobić. :)

Nie Patryczkuj mi tu Wiktorku ^^

A co do starych wartości to bardzo jestem ciekaw jakby się ludzie zachowali na takim serwie to był by jeden wielki płacz.

 

 

 

to kiedy start serwa ? 

Z tego co piszą to sobota wieczorem.

Opublikowano

Mam Małe pytanko co do Zmiany statusu ...

 Czy będzie zwój zmiany profesji/statusu w grze??? Albo w item shopie 

 

Jeśli w Item to czy będzie on potem zdatny do handlu ??

Psotnyy

Opublikowano

Mam Małe pytanko co do Zmiany statusu ...

 Czy będzie zwój zmiany profesji/statusu w grze??? Albo w item shopie 

 

Jeśli w Item to czy będzie on potem zdatny do handlu ??

Czy będzie to sam nawet tego jeszcze nie jestem do końca pewien, aczkolwiek w przypadku zaistnienia takiej sytuacji zwój znajdował by się w IS i byłby zdatny do handlu.

Ale także istniała by szansa na zdobycie go w dungeonie tak, aby osoby nie korzystające z Item Shopu także miały możliwość zdobycia go w grze.

9pu8p2.png

Opublikowano

@ Jak ktoś szuka gildii to zaprasszam na VIP2 :3


 


 


Zagram z ekipą - możliwe że cos wrzuce od siebie .

07608296593848833931.png
~~ Obrałem sobie drogę że osiągnę mistrzostwo , nie zawsze idzie za tym pełen komfort pamiętaj MORDO ! ~~
~~ Lecimy kurwa tutaj , jest dobrze w chuj ~~

Opublikowano

mi się osobiście bardzo podobają bronie :)

moze zagram :)

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

Za 10 min pojawi się zapowiedź serwer - tej kurwa czekajcie ;))

 

https://www.youtube.com/watch?v=LwD2z8pGhZs&feature=youtu.be




PS . Phoenix czeka mna 5% xD

 

AW @ O któej start ? 

07608296593848833931.png
~~ Obrałem sobie drogę że osiągnę mistrzostwo , nie zawsze idzie za tym pełen komfort pamiętaj MORDO ! ~~
~~ Lecimy kurwa tutaj , jest dobrze w chuj ~~

Opublikowano

Trochę podejrzane takie 'anonimowe' nicki. Może wpadniemy z GrzywkąJP zobaczy sie co i jak, jeżeli wypali to sie coś pogra, serwer wygląda w miare fajnie, tylko te 6/7.. :/

Opublikowano

serwer ciekawy przeleciałem całą prezentacje z dokładnym czytaniem :P no i dużo się dowiedziałem ale mam tylko nadzieję że ulepszanie epików nie będzie takie masakryczne jak uzbieranie po 200 każdego ulepszacza gdzie jest z 4 rodzai potrzebne gdzie z jednego bossa i metka dropi po 3 szt xD... Ale jak coś może wpadnę na serwer bo nie ma nic ciekawego w tej chwili same dosłownie same przejedzone serwery jakieś lipne reaktywacje itp... W tych czasach to ciężko stworzyć coś porządnego.
To jest taka moja owa myśl

Lipny serwer = Stoi stabilnie wszystko cacy.
Jakiś Full Top pro serwer = Non stop offy bugi i dossy. Co za tym idzie serwer pada po 7 dniach góra.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Zapraszam Każdego chętnego do gildi AfterLife  

 

TS3-178.217.190.163 

 

Kanał 4-AfterLife (aktualnie bez hasła)

Psotnyy

Opublikowano

 

Za 10 min pojawi się zapowiedź serwer - tej kurwa czekajcie ;))

 

https://www.youtube.com/watch?v=LwD2z8pGhZs&feature=youtu.be

 

 

PS . Phoenix czeka mna 5% xD

 

AW @ O któej start ? 

 

Juz działą ;)

07608296593848833931.png
~~ Obrałem sobie drogę że osiągnę mistrzostwo , nie zawsze idzie za tym pełen komfort pamiętaj MORDO ! ~~
~~ Lecimy kurwa tutaj , jest dobrze w chuj ~~

Opublikowano

Kostiumów na ludzi nie będzie i fryzur ? Mam nadzieje "d

Fryzury będą, jednakże będą zdatne do handlu i możliwe do zdobycia w grze:)

9pu8p2.png

Opublikowano

Burdel tutaj jest niesamowity. Nie możecie się konkretnie określić co do startu?

Opublikowano

Burdel tutaj jest niesamowity. Nie możecie się konkretnie określić co do startu?

Aktualnie nie jesteśmy w stanie tego określić.

Jest powiedziane jutro pomiędzy 18 a 20. Kiedy zostanie wrzucony Client podamy dokładną godzinę startu serwera.

9pu8p2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...