Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mentis Easy - My tworzymy przyszłość


Mentis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

>


>


>


>


>


R


E


K


L


A


M


A


>


>


>


>


>


71217839723355260568.png


Mentis, to serwer Easy tworzony przez kompetentne osoby które znają się na tym co robią i angażują się w serwer.


Serwer był tworzony przez długi czas i tylko dla graczy .


7j7mutgh72y8.png


w1g96san24mr.png


21.03.2014, godzina 19.


 


7wcaace0x73t.png


Zostanie podana na officialną bete.


 


zj9hlveqrjrv.png


ts16.net-speak.pl:6350 narazie tylko i wyłącznie dla bety.


 


b70mxnqse5gw.png


Zostanie podany na bete .


 


b4jj0g.png



https://www.facebook.com/pages/Mentis2pl/687033098009927?skip_nax_wizard=true

j9x2k8.jpg


 


cjf99ee5qlxe.png


n6o1lasiynxc.png


le0nt35jcuv6.png


 


Do wyboru mamy 2 królestwa Jinno i Shinsso.


3xw5yvsoo1zk.png


11h5b79mzdsm.png


Na start dostajemy ekwipunek +9, konia militarnego, mikstury, panel gracza, pelerynke(na zawsze) i wierzchowca.


s8g7ydpialeb.png


yjjwljdoyazr.png


o9p3w4zo0972.png


mumsi74odo0u.png


16j2wp0onqpr.png


krohip8v0l5t.png


kxpddpxujya4.png


U handlarki mamy złoty puchar o wartości 1kkk , a także nowe potki które dodają więcej hp.


U pomocnika ze szkat bossów usunięte PD.


s0986qz31gsl.png


wv8obw6bqpdq.png


Na 5lv możemy wziąć skile na P u kapitana , a także umiejętności pasywne.


tbt3ktl1vws5.png


qi40wizt98mm.png


vnh81g5nj60f.png


inbcth4ylg0s.png


Na serwerze mamy dostępne nowe 6 skile ninjy i wojownika.


p47nfadlb0iw.png


 


205xmdi.png


Oraz wszystkie inne elementy są zrobione w tej kolorystyce.


 


 


Na serwerze jest dostępny nowy interface gry.


ewja07ztw9ok.png


Na serwerze jest dostępny całkiem nowy system biologa, znajduje się on u kolekcjonera od 65lv.


Został cały zmieniony jak? Dowiecie się w grze :)


r1yem4tz9k4r.png


Wygląda on tak i stoi w każdym m1.


 


2dl9g7d.jpg


 


oejpxn5y1wjv.png- Krew Demona


q66f61aqld01.png- Paprotka Drzew


aqtvqik2vbsh.png - Skóra Nag


he3fvy3ikbbs.png - Złoty Grot


6shdt25u3k7r.png - Skrzydło Mantykory


va5v9h8c3jsl.png


jmszg6m091sh.png


9c06e5ea6h6d.png


 


bgke995meahg.pnglwfb2cvg6fdj.png


cfmh0dad0gq2.png6f2skf4ewf2y.png


rx2kkxiwiy0e.png51nxdr3y3en6.png


4p0f109fwpag.pngw1h4ebbcihes.png


t459e8661t5s.pngoei6n2oqv1u0.png


u26wg2gi9481.png274ywhxhfpc6.png


s61j6b2l1as7.png


4839s8qpxjnt.pngc1howshkv22j.pngxag4tiu3e8ab.pngtxc05hk45xg4.pngfx8y2228fzbh.png


g8baucvzuy6p.pngl8mb13w01ge0.pngy2bizc13z8hc.pngddq6401c64f3.pngz7hkojenh66q.png


wpms54bf0uu3.png7kv2m1dnqyyo.pnggm4l3xiy3g5d.pngk04lqy05hq13.pngm027l0bz9b16.png


j5nai5ty15br.pngd6efbfd98kab.pngsftdni1duygo.pngp23dmsz4rx37.png5twmu92an6ix.png


rl2fqocnf808.pnga3dix4zuy9q1.png2ppbx41p0kyi.png47hw4ymu6uit.pngm20jqa73atif.png


pl197bzt2jeh.pngkk6hj35k4tko.pngo1rnghj4yrep.png00qcksdoo8xq.pngwbp6x0696rzu.png


kqx9u84qh4xa.png3ayc7r1n54ju.png0rbk3ms8pqqb.pngbiq51eqkmy5m.pngfiirjnag7l29.png


Ostatni set broni ulepszamy u sury w m1.


pa58mnz4cc0w.png


ve59nzht5vwm.pngcew52zarwcyx.pngxp55eg8jfqu3.pngjq8u6talityi.png


vscm24ue4vzx.pngavn2doh8l57w.pngnwxen2unhmfl.png2yftjchx1366.png


cdjexp619a4z.png6lf8w1u8tra8.pngc7m3t8xkk9h5.png20x9w445wlwl.png


4l6nrkzzosyv.png3016y7zpz2gd.pngolxn89c06zu8.pngxeso5llh4rck.png


2yv2bgx431po.pngwgtg8oi3p7w9.png  cqleect98izv.pngqmveoklfu4e0.png


4txkdcyn5t0z.pngxivhgf5pucsu.pngcrd690w3rymt.pngtrdht2mlzy5u.png


fceppkosu6p1.pngxl8khjga02p0.png1et4oytuem3p.pngktxu6h92n50w.png


System ulepszeń opiera sie głównie na perłach które są łatwe do zdobycia.


0m92spqqdiyr.png


hurip7sdabt0.png


Z każdego potwora w grze dropią futrzaki możemy zdobyć z nich niezbędne przedmioty w grze.


 


mj7z2f6utjvp.png


Także możemy zdobyć , szkat. zimowych ferii dropią z niej niezwykłe przedmioty , ale na to jest mniejsza szansa.


 


e1d7i5dv4nn3.png


63vjarhe1wwu.pngnbt3elsnh8qa.pngg6l1porf11qd.pngge84qbuero6y.pngzg8b3xuc9zuj.pngwslblu0v495v.png


Pety są możliwe do zdobycia w grze poprzez , wydropienie z potworów 100 certyfikatów zbuntowanych , które dropią z potworów w grze.


Wymieniamy to o Jacka w m1, Pety dają ciekawe bony stałe, nie expi się ich.


 


dfmh8j4vxrzo.png


1m6bs5ggn3e4.pngi66dfsjtxpmd.pngewqcw77ly2ft.pnglwo5zkj5wmoi.png


Wierzchowce dają ciekawe bonusy możemy je zdobyć poprzez 100 symboli zwierząt , dropią z bossów i szkat. zimowych ferii.


Wymieniamy u Jacka.


sffqwhmjpac0.png


6fjdbvcujp1e.pngdj5idrggs6h7.pngxmc9kpvr51hb.pngdzdqbvxu6ooa.png4wv68i6tq3n7.png


Kostiumy możemy zdobyć , ze szkatułek lepszych bossów , ale nie wszystkich.


YouTuberów jest przeznaczony dla Media Teamu naszego serwera.


p29cu6kdu0g7.png


6d0cgcg1b01h.png


5s1v4tn79fu5.png


Komnata Minotaura od 95lv, potrzebujemy PT i 50x złotych pereł.


[POZIOM1] Należy rozbić wszystkie miśki.


[POZIOM2] Należy zabić Minotaura.


183r5ajoyn5b.png


xiqu0yw9jh5v.png


njrzdgut61xx.png


 


Kręta dolina od 100lv , możemy wejść tylko w PT.


[POZIOM1] Należy zniszczyć 3 metiny Shinsso.


[POZIOM2] Należy zabić bossa.


[POZIOM4] Należy zabijać potwory i zdobyć 4 pieczęcie , a następnie przesunąć na npc.


[POZIOM5] Należy zabić bossa.


llabd3p8r5xe.png


y919kazta2tx.png


ya1lro4ayo7i.png


Baronówna Pająków jest dostępna od 90lv, w pt. Potrzeba 15 złotych pereł.


[POZIOM1] Zniszcz 5 pajęczych jaj.


[POZIOM2] Pokonaj Baronową.


eyqyrxygypr9.png


i6dfw6repu0w.png


kfhunhtppq1q.png


Piekielne katakumby , od 120lv potrzebne PT.


[POZIOM1] Należy zdobyć klucz z mobów i przenieść na posąg.


[POZIOM2] Należy znaleść runiczny pal i przenieść na niego zasuszoną głowę ( dropi z ripera ).


[POZIOM3] Należy zniszczyć prawidłowy kamień metin.


[POZIOM4] To piętro Charona musimy go zabić.


[POZIOM5] Jesteśmy w komnacie Azraela, trzeba go zabić.


7vtx9vtzuvt8.png


gjjyevq1mwnw.png


clevtnfn6ogk.png


Wieża Gnoli dostępna od 150lv , musimy mieć 3 osobowe PT.


Jak ona przebiega? Przekonacie się w grze:).


Nowe przedmioty na wieży :


r4qlm4n857do.png


sxkyi3iz8ucy.png


hjc88heddmec.png


ackhyxow68il.png


v5imk2kxa1xg.png


wg1d6i9o8ykz.png


3qnjzovz0ym5.png


oggyctyjy9mu.png


tw640bt4n0yt.png


ne8zmkblm5mw.png


uzchspcz6h28.png


8ryz2yz5qab3.png


xfnpzd3j81ei.png


g9z351h860sa.png


lqlu8w6sb4t3.png


icwabklp6aab.png


cpqb6gt6tyff.png


5uor4lua4hti.png


Maska uczuć dostępna od 1lv , bez konieczności zakładania jej.


juxtrvje8i9o.png


3orzymdsu8y7.pngy9rtckcpqzy9.pngznip84qrmog5.png


Pora Dnia automatycznie zmienia się , z biegiem czasu.


bu40dhlxt4yd.png


hxjw7mi49seu.png


BS jest dostępny w grze pod przyciskiem F5.


nc5hk5n0ypxa.png


kx21xtls497o.png


Bank dostepny pod przyciskiem X.


r6fyiv4iv26b.png


y31mwcqagna1.png


a3vv6ulu56f6.png


api729.png


Znajduje się pod przyciskiem K.


o9tvqm7y7nxh.png


9bhmtoabl48l.png


Wskaznik dostępny podczas PVP.


vrrjbqch2m2t.png


ycjffjuitboa.png


qiq47wafpy8o.png


zynzp64qnvkj.png


Dostępny pod klawiszem Y.


uus8q9n5k2xw.png


0keb1vqk4hmh.png


Tabela dostępna pod F7.


obop6e7x98v3.png


4o0dh55chfrf.png


2djear9xm3d0.png


d5se1rj63abv.png


Dodany nowy przedmiot Medalion expa + efekt użycia (piramida).


7zxs64a9xjig.png


y03ogaxkzqcc.png


0ver64ghxj2r.png


5o8qb6iib0x4.png


aj7phfwia3sx.png


gmrcludj3mf0.pngjobkqlrbyj7e.png


gk4u8fhlw30k.png


 


Tak jest 6/7bon , ale one dają małe bony które napewno nie będą zaważać w pvp.


I nie mają odporności / silny przeciwko.


Z metinów dodatkowo wylatują bronie na 75lv oraz hw.


zsn91455o9d1.png


qy58sp7v07rx.pngsqmwtm2lwg4x.pnge27cfad4mmed.png


v2sf2s.png


 


 


 


 


 


vpghf7sxxd3n.gif


48444833353789686551.png


f16unz3ztr7y.png


hnhes1aycwwx.png

 


 


 


t6cw61y85ge1.png


 


19739262381075596135.gif

  • Odpowiedzi 409
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ty tutaj jestes w teamie ?! 

 

:P Zagram

Tak jest w Teamie ;) (Sponsor)

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

nie polecam ze względu na team, damian to idiota, w dodatku nieumiejętne nadawanie topazu. nie zagram.

 

 

#pliki aline2.

Opublikowano

Prezentacja super ...

Server zapowiada się cudownie , sporo nowości wszystko całkiem ciekawie wygląda idealny server pod PvP !

 

Oczywiście zawitam z gildią jak wypali ! :)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

nie polecam ze względu na team, damian to idiota, w dodatku nieumiejętne nadawanie topazu. nie zagram.

 

 

#pliki aline2.

Hejter zawsze się znajdzie :) . Zle trafiłeś pliki nie sa aline :)

Technik Serwera


22701792899122533911.gif

Opublikowano

Oczywiście, że zawitam wraz z gildią.

Polecam serwer.

Z team'u to MrLuzer (ostro zapierdala z serwerem, wszystko dodaje, zawsze robi wszystko od razu, nic nie zostawia na potem co jest wielkim plusem)

UPS - zawsze pomocny, nawet jak pisze z "idiotami" (cze dasz cos) on odpisuje spokojnie, bez nerwów, ogolnie mily chlopak, mozna na nim polegac

Damiana nie znam zbytnio, ale jest chyba ok..

 

pozdrawiam, Mojżesz

Opublikowano

ZAGRAM !!!

 

@EDIT

Witam. Szukacie GM/TGM na wasz serwer ? Oferuję pomoc przy serwerze, a raczej na serwerze. Czyli utrzymywanie porządku, zwalczanie cziterów itp. Eventy. Porządek na forum. Opieka nad TS :)
 

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano

Temat niedekwatny do serwera."My tworzymy przyszlosc",chcialoby sie powiedziec przeszlosc.Serwer to nic innego jak zlepek kilku nowosci z innych projektow.Nie ma tu nic autorskiego.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Temat niedekwatny do serwera."My tworzymy przyszlosc",chcialoby sie powiedziec przeszlosc.Serwer to nic innego jak zlepek kilku nowosci z innych projektow.Nie ma tu nic autorskiego.

Zawitaj a zobaczysz autorskie nowosci ;) 

 

2x UP

 

Nie szukamy GM'ow Team jest pelen (Zaufany)

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Hejter zawsze się znajdzie :) . Zle trafiłeś pliki nie sa aline :)

Nie stawiaj serwera bo nic nie potrafisz.

 

Zawitaj a zobaczysz autorskie nowosci ;)

 

2x UP

 

Nie szukamy GM'ow Team jest pelen (Zaufany)

Pasek hp. - mpc, wow.

Handlarze. - wow.

Bronie/zbroje. - mpc/epvp/inforge, wow.

wymieniać dalej?

 

Damian. - rozdawanie eq dla kolegów, prywatne postacie z setkami na wojny gildii itp.

Prmk - Ten to..

 

Nie polecam, nie zagram, nic nowego.

Opublikowano

True reaktywacja ;) ? Z wielkimi zmianami :D ?

 

Serwer godny polecenia. Tylko czekać ♥.

Jaka reaktywacja ?  Serwer jest troche podobny do auriona lecz to nie jest jego reaktywacja. 

 

 

 

UP 

 

Kim ty jestes ? (znamy sie)

 

Podam Ci przykladowo ze jest biolog (Kolekcjoner) Caly autorski wszelakie misje sa pisane przez nasz TEAM ikonki roznego typu np do misji kolekcjonera robil Damian

 

Mamy logi (Wiec rozdawania nie bedzie)

 

A do mnie co masz? Zrobilem tobie cos bo nwm.

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Nie stawiaj serwera bo nic nie potrafisz.

 

Pasek hp. - mpc, wow.

Handlarze. - wow.

Bronie/zbroje. - mpc/epvp/inforge, wow.

wymieniać dalej?

 

Damian. - rozdawanie eq dla kolegów, prywatne postacie z setkami na wojny gildii itp.

Prmk - Ten to..

 

Nie polecam, nie zagram, nic nowego.

 

A moze tak pokaz nam swoje umiejetnosci? Postaw serwer mistrzu.

je0o.png

Opublikowano

Widzę fajny serwerek easy :P

 

Ale moim zdaniem ludzie którzy wbija lvle szybko się im znudzi serwer

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Widzę fajny serwerek easy :P

 

Ale moim zdaniem ludzie którzy wbija lvle szybko się im znudzi serwer

Dlatego beda wprowadzane aktualizacje (Wyzszy lvl,nowe eq,mapy,dungeony,kostiumy,wierzchowce,pety) 

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Widzę fajny serwerek easy :P

 

Ale moim zdaniem ludzie którzy wbija lvle szybko się im znudzi serwer

Dziękuje za opinie , miło mi to słyszeć od takiej osoby jak Ty .. Bo wiem, że byłeś w teamie paru znanych serwerów . :)

Technik Serwera


22701792899122533911.gif

Opublikowano

Kolejny serwer true z latwosica nie ma co się angazowac padnie na starcie :) Dwa pliki aline2 bez odbugowania i zabezpieczenia nie maja szans , wiem po sobie ;].

Pozdrawiam.

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Dziękuje za opinie , miło mi to słyszeć od takiej osoby jak Ty .. Bo wiem, że byłeś w teamie paru znanych serwerów . :)

Proponował bym zmienić tą czcionkę z metina na inną bo ta strasznie się zlewa :P

 

Lepsza standardowa lub tahoma ^^

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...