Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak levelować smurfa/refferale? Edycja 2014


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Uczeń
Opublikowano

Po wejściu do rozgrywki postać stoi na spawnie i śpi, jakieś rozwiązanie?

Opublikowano

Po wejściu do rozgrywki postać stoi na spawnie i śpi, jakieś rozwiązanie?

 

Ponieważ bol dla free dostępny od wtorku.

Opublikowano

Tak , kiedy odpalam One Auto Queue mój kolega ma tak samo.. ;\ wczesniej miałem problem z msvcr110.dll ale kiedy wrzuciłem ten plik do system32 i SysWow64 to wyskoczył ten drugi błąd  0xc000007b. :\

jesli ktos ma blad 0xc000007b to trzeba pobrac visual c++ ale na system x86

Age is just a number :)

Opublikowano

Takie 1 pytanko pójdzie ile pójdzie mi VM'warów ?
4gb ram (ddr5 )
Saphire Radeon 7750 HD
Intel duo series 2 x 2.57 ghz
Dysk SSD 1 TB

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Btw, za tego bota, na konto dostaję się permbana. Tak więc nie polecam.

Piszesz tak bo sam prowadzisz serwis, który sprzedaje refy. Beka.

Opublikowano

Polecam, wszystko działa jak powinno.

Moja specyfikacja:

Windows 7 x86 (32bit)

Intel Core 2 duo E6300 1.86ghz

Nvidia gt 9500

2 gb ram ddr2 667 (jakoś tak)

Moja rozdzielczość monitora i lola: 1280 : 1024

 

Nawiązując do tego co napisałem niżej, normalnie osiagam 120 fps,, wiem że to nie wyglada estetycznie ale pisze z telefonu. Gorąco polecam

Z tym botem osiagam 50fps, modele postaci i mapa na full, reszta srednie bez cieni

Opublikowano

jak ludzie ktorzy sprzedaja na allegro robia te refy jak oni w 2 dni 100 zrobia? a tutaj to trzeba stworzyc konto i troche pograc zeby kupic ta sorake...

Age is just a number :)

Opublikowano

Cholera nie mam kasy na monitor to wbije smurfowi 30 lvl plat v i 50 zł tygodniowo bedzie :) Sprawdze jak działa i dam edita

18706.png

12012395664c93b46ec7f29.jpg

Jeśli pomogłem, daj "+" ;D

Opublikowano

A kiedy bol bedzie chodzic ? :P

Dziś działał po południu, teraz znów jest Failed to Download :/

Opublikowano

Nie przejrzysty ten poradnik, przynajmniej dla calkowicie zielonego w tym temacie, jakby ktos mogl zrobic porządny idealnie opisany i WIZUALNIE ładny, byłbym cholernie wdzieczny. Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie przejrzysty ten poradnik, przynajmniej dla calkowicie zielonego w tym temacie, jakby ktos mogl zrobic porządny idealnie opisany i WIZUALNIE ładny, byłbym cholernie wdzieczny. Pozdrawiam.

Jestem kompletnie zielony jak to ujeles , To jest banalne . Jedyne ktore mnie spowolnilo to de facto ze trzeba bylo zrobic konto aby sciagnac WMware . Nic wiecej , poradnik wysmienity . Z calym szacunkiem , Ale pomysil dlaczego tylko ty masz ten problem , sposrod 3 stron komentarzy .

Edited_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...