Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GRASS-NETWORK (VULCANUS EXP: 350X, DROP: 50% / RESTIUS EXP:1000X, DROP: 50%) SEASON: 6 EPISODE: 3 || IGC FILES BUG FREE


Ozirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okej, serwer wystartował, lagów nie odczułem większych - lecz są . W Arenie nie ma mobów, przez co niestety zawęża to levelowanie i utrudnia. 20kk za res, lecz z mobów nie leci aż tak dużo gotówki. Jeżeli chcieliście zrobić hard, to czemu 350x exp?

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

admin zmien balans u RFa...jest przesadzony. RF na 3/4 res bije BK 8 rr :O i jak mozesz dodaj spoty w lacleon i vulcanus

Opublikowano

Co do serwera to:

 

- Małe lagi.

 

- Brak lepszych spotów.

 

- Bez party nie po expisz bo moby zabijają.

 

- Poty po 15? na prawdę? przecież na takim lvl, bez resów itp. trzeba latać co 5 minut bo Cie moby zabiją...

 

- Dużo by tu wypisywać..... ale ogólnie serwer spoko.

U9evXUj.png


Pomogłem? Daj lajka! To nic nie zaszkodzi!

Opublikowano

Brak możliwości zdobycia jakichkolwiek itemów na start jest trochę uciążliwe. Mówię tu o RF i sumce, bo z wypadajek dropią niby jakieś Bronze, Windy itp. Ktoś kto gra solo na starcie od razu się zniechęca, bo niby 1500 expa, a z itemami gorzej niż na globalu .. Pasowałoby coś z tym zrobić panie adminie.

Opublikowano

Admin nie dociagles paru rzeczy... z bossow leca non exc itemy ;o z NM i Selupana leca jakies crapy jeszcze nie exc. z Kuna nic nie droplo. za BC dostalem 1s ^^ mialybyc podobno paczki jeveli albo piorka itc...+ WCoiny do Xshopa? czemu tak jest a nie inaczej>

Opublikowano

Drop z bossów jest losowy i nie zawsze dropi item exe. Szybki lvl, szybkie rr więc gdyby były jeszcze szybkie itemy gra nie miała by sensu. Bynajmniej dla mnie. RF został już poprawiony, a nowe spoty pojawią się wieczorem. Co do potek, wrzuce do sklepu po 255 nie ma problemu żadnego. Co do Cash Shopu rzeczywiście zapodział się gdzieś plik konfiguracyjny, lecz został już dodany i punkty za eventy będą wskakiwać naturalnie jak na vulcanusie. Pytacie o WebShop i pkt za Grand Reset. Spokojnie :) W poniedziałek pojawi się WebShop i będą rozpisane ile kredytów za Grand Reset. Kredyty będzie można wymieniać za wcoiny goblin pointsy i WcoinP. Drop itemków dla Dark lorda został też podniesiony.

Opublikowano

Drop z bossów jest losowy i nie zawsze dropi item exe. Szybki lvl, szybkie rr więc gdyby były jeszcze szybkie itemy gra nie miała by sensu. Bynajmniej dla mnie. RF został już poprawiony, a nowe spoty pojawią się wieczorem. Co do potek, wrzuce do sklepu po 255 nie ma problemu żadnego. Co do Cash Shopu rzeczywiście zapodział się gdzieś plik konfiguracyjny, lecz został już dodany i punkty za eventy będą wskakiwać naturalnie jak na vulcanusie. Pytacie o WebShop i pkt za Grand Reset. Spokojnie :) W poniedziałek pojawi się WebShop i będą rozpisane ile kredytów za Grand Reset. Kredyty będzie można wymieniać za wcoiny goblin pointsy i WcoinP. Drop itemków dla Dark lorda został też podniesiony.

 

Co będzie w Webshopie?

U9evXUj.png


Pomogłem? Daj lajka! To nic nie zaszkodzi!

Opublikowano

i jak dodales te spoty adminie?

 

JoHy nie wchodza. Problem tez jest z JoLami i DarkStone do 2questa nie dropi :/

Opublikowano

W poniedziałek będzie większy update ponieważ do niedzieli jestem na uczelni. Zmieni się strona, domena, usunę te błędy które zgłosiliście, spoty i kilka innych pierdziułek.

Opublikowano

- FIX: BALANCED CHAR.
- FIX: KUNDUN DROP 50/50 .
- ADD: WINGS 3 MAXRATE: 70%
- FIX: BARLGASS NOW DROP EXE
- FIX: ALL BC REWARD: LOCHS FEATHER, CONDOR FLAMES + CASH SHOP POINTS.
- CASTLE SIEGE REGISTRATION OPENED IN FRIDAY
- ITEMS FROM GOLDEN BOX HAVE LUCK
- FIX: MAYA HAND DROP EXE
- FIX: NIGHTMARE DROP EXE
- FIX: SELUPAN DROP EXE
- FIX: JOL PERCENT
- FIX: CASHSHOP POINTS CONFIGURATION

(In this week will be available exchange system on www)
- New spots: tarkan, kanturu relics, karutan1, karutan2
- GRAND RESET ALL SERVERS 100RR = 2000 webshop coins

(web shop is in progres, we working)

 

--------->

Opublikowano

Spoko serwer. Expi się ciężko tylko na początku później całkiem przyjemnie, jeszcze jak dobre party to już w ogóle super :) Poprawki działają :)

Opublikowano

Co byście chcieli wprowadzić zmienić, by grało się lepiej? Może chcecie dodatkowy subserwer z wybranymi przez was ustawieniami? Co do CashShopa itd to juz na stronie vulcanusa pojawiły się nowe moduły. Dzisiaj do 01:00 w nocy będzie już wgrane wszystko na cacy i będzie działało.

Opublikowano

No cóż ...bardzo łatwo jest, mi sie juz znudzilo ...widze, że masz potencjał , zrób cos , zeby sie grało dłuzej !

To na tyle, pomyśl :)

Opublikowano

Masz potencjał, ale pomysł z dwom subami był lekko ujmując głupi. Dlaczego? Bo ludzie porozdzielali się na dwa serwery co sprawiło, że ani na jednym, ani na drugim nie ma dużo ludzi. Poza tym konkurencja serwerów PvM jest na tyle duża, że graczy i tak dużo nie ściągniesz.

Najlepiej zrobiłbyś gdybyś skupił się na jednym serwerze i był to serwer PvP. Tylko taki serwer spełni twoje oczekiwania.

Pozdrawiam.

Opublikowano

W takim razie powstanie serwer hard. Obecnie kończymy wszystko co związane z obrotem kredytów i coinsów na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...