Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GRASS-NETWORK (VULCANUS EXP: 350X, DROP: 50% / RESTIUS EXP:1000X, DROP: 50%) SEASON: 6 EPISODE: 3 || IGC FILES BUG FREE


Ozirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hard to jest malo powiedziane ! 

 

jak ja tesknie za serverami z 4-5 lat temu gdzie najlepsze rzeczy z dropajek byly do poziomu Plate, o kamyki to trzeba bylo sie modlic zeby wylecialy z moba a o secie w sklepie lepszym niz scale+0+4 nie mozna bylo pomarzyc :(

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W sobote zostanie dostawiony sub i zrobimy zapowiedź do następnego serwera. Wstępne info:

 

EXP: 50x

DROP:30%

SPOTS ALL MAPS\ARENA ALSO 4-5 MOBS.

MAXSTAT: 35k

RR: 400 LVL

STATS RR: 600 POINTS TO ADD

RR COST 10kk X Reset
GR: 50 rr

#1. 10K POINTS TO ADD +  100 WCOINS

#2. 20K POINTS TO ADD  + 350 WCOINS

#3. 30K POINTS TO ADD  + 700 WCOINS

 

WEBSHOP OFFLINE/ONLY COINS SYSTEM

 

[50 GOBLIN POINTS FOR 1 HOUR IN GAME]

[5 WCOIN POINTS FOR ALL EVENTS/BOSS]

[sITE COINS EXCHANGE SYSTEM]

[EXCHANGE 100 COINS TO 8000 GOBLIN POINTS]


 

Opublikowano

W sobote zostanie dostawiony sub i zrobimy zapowiedź do następnego serwera. Wstępne info:

 

EXP: 50x

DROP:30%

SPOTS ALL MAPS\ARENA ALSO 4-5 MOBS.

MAXSTAT: 35k

RR: 400 LVL

STATS RR: 600 POINTS TO ADD

RR COST 10kk X Reset

GR: 50 rr

#1. 10K POINTS TO ADD +  100 WCOINS

#2. 20K POINTS TO ADD  + 350 WCOINS

#3. 30K POINTS TO ADD  + 700 WCOINS

 

WEBSHOP OFFLINE/ONLY COINS SYSTEM

 

[50 GOBLIN POINTS FOR 1 HOUR IN GAME]

[5 WCOIN POINTS FOR ALL EVENTS/BOSS]

[sITE COINS EXCHANGE SYSTEM]

[EXCHANGE 100 COINS TO 8000 GOBLIN POINTS]

 

i to będzie zajebiste !!! brak donate !! i brak full statów ! bo masz max 3GR ! za GR 30k pkt +50RR to masz do rozdania rowne 60k pktow :) i trzeba dobrze je rozdac :) !!! zajebiscie bedzie ! 

Opublikowano

hard to jest malo powiedziane ! 

 

jak ja tesknie za serverami z 4-5 lat temu gdzie najlepsze rzeczy z dropajek byly do poziomu Plate, o kamyki to trzeba bylo sie modlic zeby wylecialy z moba a o secie w sklepie lepszym niz scale+0+4 nie mozna bylo pomarzyc :(

Powiem ci tak.

Tez tesknie za takimi serwerami ale niestety graczy takich jak my została garstka.

Grałam na kilku takich serwerach bo lubie takowe, niestety szybko padały , podnosił sie krzyk, bo tego nie ma bo tego za mało i hurtem szybko odchodzili. 

Takich mamy teraz graczy , postawic afk isc do szkoły , tylko nie rozumiem co to za frajda z takiej gry ?

Ja bardzo chetnie zagram na takim serwie ale nie liczcie na dużą frekwencję , po paru dniach serwer bedzie swiecił pustkami :( a szkoda !

Czekam na serwer , to na tyle :)

Opublikowano

Stawiasz kolejny serwer PvM, na którym jak już powiedziano wyżej będzie grała garstka ludzi, a po tygodniu będzie świecił pustkami.

Tylko serwery PvP mają na ten czas sens, bo w kwestii PvM wszystkich graczy zgarniają dwa inne serwery.. Powtarzam się po raz drugi :).

Opublikowano

Serwer PvP, 100-500 expa, drop obojętny, dużo jeweli, ale tak żeby można było nimi handlować, małe spoty z mobami które nie stoją w słupku na każdej mapce (szczególnie na niższych mapach żeby można było stawiać postaci na jewele), prosty dostęp do exc itemów (drop bezpośrednio z mobów dosyć duży), ustawienie mobów tak, aby można było ich lać bez resów, ustawienie Vulcanusa pod exp, ustawienie odpowiedniego dropu z bossów, brak jakiegokolwiek vipa itd itp.

Dużo by tu pisać jeszcze. Swojego czasu istniały fajne brazylijskie PvP serwery na których grało ponad 500 ludzi, gdzieś można by znaleźć jeszcze te ustawienia. Te serwery stoją w sumie nadal, ale mają inne ustawienia podchodzące bardziej pod low pvp serwer.

Opublikowano

tak jak kazek pisze, z większością się zgadzam. najlepszy byłby pvp ale z max 150x expem. z tą ilością jeveli to nie do końca dobry pomysł, lepiej gdyby ich było mniej niż dużo, wtedy nabrałyby na wartości, lecz to tylko moja sugestia.

brak jakichkolwiek supersetów w shopach (choć do logiczne  to i tak dopisze) zapów do bc itp. podobnie jak willem, jestem z tego pokolenia, które woli na coś zapracować i mieć z tego później frajdę aniżeli zostawić na noc afk  i iść spać..
jaki sezon w ogóle?  trójka byłaby optymalna..

kiedy można liczyć na start?

Opublikowano

exp x150, w bc exp np 200-250...najlepsze spoty na vulcanusie , zostaw ten sezon co jest..tylko ustaw go dobrze...niedropil darkstone, staty max 32k nie 64 jak ostatnio, arene wywal, za bc paczki jaweli losowo , ogolnie na spotach ustaw maly drop jaweli, goldy byly fajnie ustawione ale z dropem juz gorzej,

Ksysu,Adidas,Royal

Opublikowano

Wszystkie osoby które chciały by potestować nowy konfig zapraszam do kontaktu na PW. Testy będą trwać od wtorku do środy. Serwer będzie posiadał 100expa /150 na wszystkich eventach + Poprawiony już bonus exp w party.

Opublikowano

Serwery zostają zresetowane zgodnie z zapowiedzią. Pierwszy zostanie otwarty VULCANUS. Pojawiła się już prezentacja. Poprawiliśmy wszystko co do tej pory zostało zgłoszone od pierdółek typu drop Dark Stone, po moduły na stronie. Jutro zostanie wgrany finalny konfig serwera i nowe spoty oraz sklepy + w następnych dniach kolejne nowości. Na start przewiduje mały evencik ;)) Zapraszam wszystkich na nową edycje. Restius wystartuje ponownie tydzień po Vulcanusie.


@ Dokładnie SataniQus. Ale dla zabicia czasu możecie na razie grać na starym konfigu.

Opublikowano

Serwery zostają zresetowane zgodnie z zapowiedzią. Pierwszy zostanie otwarty VULCANUS. Pojawiła się już prezentacja. Poprawiliśmy wszystko co do tej pory zostało zgłoszone od pierdółek typu drop Dark Stone, po moduły na stronie. Jutro zostanie wgrany finalny konfig serwera i nowe spoty oraz sklepy + w następnych dniach kolejne nowości. Na start przewiduje mały evencik ;)) Zapraszam wszystkich na nową edycje. Restius wystartuje ponownie tydzień po Vulcanusie.

 

 

@ Dokładnie SataniQus. Ale dla zabicia czasu możecie na razie grać na starym konfigu.

a co z Pralka dziala robienie capy dla rf ?

Opublikowano

Między innymi to też zostało poprawione. Przypominam o zmianie adresu.

 

h37uihbeku3x.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obecnie prosperuję nasz jeden serwer: VULCANUS. Gdy już IGC NETwork/Awhost upora się z dwoma błędami, które mi zafundowali to od razu dam info i wrzucę zapowiedź. Tymczasem zapraszam na serwer Medium/Hard www.mu-online.eu

Opublikowano

Restius wystartuje w następnym tygodniu. Obecnie funkcjonuje tylko Vulcanus: www.mu-online.eu/vulcanus

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...