Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GRASS-NETWORK (VULCANUS EXP: 350X, DROP: 50% / RESTIUS EXP:1000X, DROP: 50%) SEASON: 6 EPISODE: 3 || IGC FILES BUG FREE


Ozirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Mam nadzieję, ze to bedzie dobry serwer, których tak brakuje na polskiej scenie <_<

Czekam do środy :rolleyes:

 

 

ja też na to licze :) ale mysle ze robiac taka publikacje , to ludzie sie znaja na swojej robocie , i mysle ze to bedzie wlasnie przelom na polskiej scenie :)

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od godziny 16 zaczynamy konfigurowanie Vulcanusa. Dzisiaj wieczorem wszyscy gracze otrzymają oficjalnego klienta. Na klienta będzie się wrzucać nie wiele ważącego patcha w zależności czy Vulcanus, czy Restius. Bądź po prostu będziecie mieli możliwość pobrania wszystkiego automatycznie launcherem. Osoby, które zgłosiły się do testów jutro pod wieczór otrzymają gotowe już patche.

Zapraszam wszystkich na forum do pisania sugestii :)

Udostępniliśmy też fapage na facebooku:
https://www.facebook.com/pages/hignprojectawhosteu/595574987163649?fref=ts

Opublikowano

a mozesz napisac tutaj na pw lub na forum osob ktore byly chetne czy bede testowac czy nie ? bo nie wiem czy byc jutro wieczor w domu :D

Opublikowano

Mała poprawka klient prawie skończony i do dwóch serwerów będzie jeden. Dzięki temu gracze Vulcanusa i gracze Restiusa będą się łączyć przez tego samego klienta.

Opublikowano

 

Mała poprawka klient prawie skończony i do dwóch serwerów będzie jeden. Dzięki temu gracze Vulcanusa i gracze Restiusa będą się łączyć przez tego samego klienta.

 

 

czyli beda x suby przez ktore bedziemy sie laczyc z danym serwem ?

Opublikowano

Prosto i szybko: Jeden klient, przy wchodzeniu do wyboru dwa serwery Vulcanus i Restius. Jutro dam link do całego klienta (mało waży) także sobie popatrzycie co i jak :) Obecnie wszystko już działa, jutro w pracy będę dogrywał konfig serwera + spoty, ustawie konfig launchera i po przyjściu ( w godzinach 19-20) będzie dostępny pełny klient do ściągnięcia. We wtorkową noc znikną testowe postacie. Dodany jest też moduł dodatkowych questów. Czyli będziecie mieli okazję robić questy przez nas dograne typu: zabij 20 pająków w lorenci - za owe + exp i kamienie. Za wszystkie eventy otrzymuję się pkt do Cash shopu, a nagrody są ustawione tak by każdy był zadowolony,- przykładowo w BC piórka kamienie itd.

Opublikowano

 

Prosto i szybko: Jeden klient, przy wchodzeniu do wyboru dwa serwery Vulcanus i Restius. Jutro dam link do całego klienta (mało waży) także sobie popatrzycie co i jak :) Obecnie wszystko już działa, jutro w pracy będę dogrywał konfig serwera + spoty, ustawie konfig launchera i po przyjściu ( w godzinach 19-20) będzie dostępny pełny klient do ściągnięcia. We wtorkową noc znikną testowe postacie. Dodany jest też moduł dodatkowych questów. Czyli będziecie mieli okazję robić questy przez nas dograne typu: zabij 20 pająków w lorenci - za owe + exp i kamienie. Za wszystkie eventy otrzymuję się pkt do Cash shopu, a nagrody są ustawione tak by każdy był zadowolony,- przykładowo w BC piórka kamienie itd.

 

 

no ciekawe ciekawe ;]

Opublikowano

 

jak wyglada sprawa W i C coinow? beda np za BC/DS/CC (eventy) I NP. GOLDY LUB BOSSY?

 

 

dokładnie , za eventy bossy goldy itp dostajemy pkt do X shopa :)

Opublikowano

 

&nbsp;&nbsp;

 

dokładnie , za eventy bossy goldy itp dostajemy pkt do X shopa :)

 

 

ile pkt za event? ja bym dal 50 ;)

Opublikowano

Osoby które chciały testować: https://mega.co.nz/#!XVcTSLra!gu7XoJBnqofCdk7ycrxjtLeqTiTaLdRSh1Eya71pUPI jest to beta klient. Na serwerze wgrany jest tylko konfig, brak spotów. Wszystko zostanie dodane w nocy ;) Oficjalny klient będzie z samego rana :)

Opublikowano

 

Osoby które chciały testować: https://mega.co.nz/#!XVcTSLra!gu7XoJBnqofCdk7ycrxjtLeqTiTaLdRSh1Eya71pUPI jest to beta klient. Na serwerze wgrany jest tylko konfig, brak spotów. Wszystko zostanie dodane w nocy ;) Oficjalny klient będzie z samego rana :)

 

no to testujemy :) już pobieram :)

Opublikowano

Proszę jakby co o nie ściąganie już tego nie kompletnego clienta, ponieważ za kilka godzin pojawi się link do oficjalnego klienta. No chyba, że ktoś ma taką chęć to proszę bardzo ale i tak będzie musiał potem jeszcze raz ściągać. Testy sugeruje zacząć od jutra, godzin porannych. Do 5 rano zostaną wgrane spoty wprowadzone ostatnie poprawki w dropie, sklepach jak i na stronie.

Opublikowano

Swietnie sie to zapowiada kiedy bedzie stronka ? zbieram ekipe na tego 350x z dawnych lat mysle ze z 20-30 osób lekko zgarne , pozdrawiam

Opublikowano

www.grassnetwork.awhost.eu/vulcanus - exp 350x

www.grassnetwork.awhost.eu/restius - exp 1500x

Opublikowano

Zostały wgrane ustawienia, oraz spoty. Arene przemyślę już dzisiaj jak wstanę. Zapraszam do pisania sugestii na forum teraz nastała ich kolejność :)

Opublikowano

 

Zostały wgrane ustawienia, oraz spoty. Arene przemyślę już dzisiaj jak wstanę. Zapraszam do pisania sugestii na forum teraz nastała ich kolejność :)

 

 

no to wbijamy na serva :) juz niedługo start :) zapraszam wszystkich :)

Opublikowano

arena troche psuje klimat gry ale jak zrobisz tak będzie. Troche lipa, że nie odpisałeś co do daty starty ani tutaj na forum ani na forum serwera więc zapewno odp na nie ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...