Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/505730-lol-vs-metin2/

Już niedługo! Counter Strike VS Tibia

To uliczny flowklor Ry i WSRH,

Robimy to po to by nie zwalniać tempa,

To wszystko się tli i podnosi tętna,

A ciebie znów mdli, uważaj by nie przegrać.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Endymion Pauo bez serca, ja na Ciebie jeden Ty na mnie dwa ? Spalisz się w piekle, już rozmawiałem z czerwonym panem..

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/534674-ej-wiara-a-acta-co-bd-blokowac/page__pid__3810877#entry3810877

xxxxxxx

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ba... może nie taki kategoryczny idiota lecz imbecyl.

 

Jego pierwszy temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/547261-problem-z-popraniem-prosze-o-pomocd/

 

Double Kill!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/547295-witam-mam-taki-problemwchodze-na-stronke-biore-play-now-pobiera-sie-tak-min-do-polowy-i-nagle-wyskakuje-taki-blad-an-error-occurred-failde-to-downo/

 

W tym drugim wątku już z nazwą przesadził...

10906.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/528055-konkurs-pierwszy-konkurs-w-dziale-tworzenie-stron-www/

 

Post #4.

 

Konkurs na zrobienie własnej strony stylu etc, w regulaminie podany zakaz używania gotowych stylów. A tutaj kolega podał zainstalowany php-fusion w którym nie zmienił ani jednej rzeczy, a sam styl jest domyślny.

ipo8ba.png

Opublikowano

Sry nie zauważyłem, że zbierasz - i dałem ci + :'p Ale za to dałem ci na 2 postach 2x - to jesteś 1 - na "plusie" czy tam na "minus...

 

 

hahaha u jednego typa w statusie takie coś było :P Jeszcze za czasów starego MPC...

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/553311-ciekawe-pytania/page__view__findpost__p__3954969

 

czy gdybyśmy używali choć 20% mózgu to byśmy umieli latać?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Szukam DZIEWCZYNY do gry ! Jest nas 3-4 w przedziale wiekowym od 16-18 i poszukujemy kobiety grającej w LOL'a. Obojętny nam lvl byleby miała skype i chciała z nami rozmawiać ;D

Kontakt: SKYPE - pawelllopl

LOL - majnd

 

Wyposzczone nerdy szukają samicy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...