Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<> KWADRATOWA MASAKRA NA MODACH <> Pixelowy Świat <> Mody <> 1.6.4 <> Al'a KM6 <> Zapraszamy !


THEkondiPlaying

Czy podoba Ci się serwer?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? serwer?

    • Tak
    • Ujdzie
    • Nie, bo ... / Wstawiam, mimo tego, ?e nie z?o?y?em podania!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mrmDLaS.jpg

IP - pixelowy.maxc.pl
ModPack: mody.pixelowy.c0.pl

Wersja: 1.6.4 ! Najnowszy forge!
Podanie:
Nick:
Wiek:
Czy jesteś ogarnięty?:
Jak dobry jesteś z ortografii?:
Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:
Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:myszon987
Wiek:14lat
Czy jesteś ogarnięty?:Tak
Jak dobry jesteś z ortografii?:Średnio+
Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:2/3/4/5/6/7/8h
Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):Bo jestem.Bo gram na modach 3lata.Bo gram w minecraft 3,5roku. Bo lubię serwery.Bo chce zagrać z wami.

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano
Nick:Zawal

Wiek:12

Czy jesteś ogarnięty?:Tak

Jak dobry jesteś z ortografii?:8/10

Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:z 3h.

Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):Witam jestem Kacper interesuje się serwerami MC oraz forami internetowymi.

W minecrafta gram od 3 lat (jak nie więcej).Chcę pograć sobie na kwadratowej z Wami tak na luzie ;D .Nie jestem taki że "OOO kwadratowa muszę tam grać!!!"Tylko że jak weźmiecie mnie to weźmiecie .

Dlaczego ja?Hmm dlatego że jestem ogarnięty miły

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Podania raczej nie muszę xD Czemu paczka taka okrojona? Michał miał użyć tej ode mnie.

Opublikowano

Nick:kubeczek2123

Wiek:13lat

Czy jesteś ogarnięty?:Tak

Jak dobry jesteś z ortografii?:Średnio

Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:2/3/4h

Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):Bo jestem.Bo gram na modach 4lata.Bo gram w minecraft 3,5roku. Bo lubię serwery.Bo chce grac z wami i jak wy

zawsze chiałem grac na kwadratowej bo che bardzo jestem miły i się nie pszeżywam z nikim

Opublikowano

Nick:kamil645
Wiek:13
Czy jesteś ogarnięty?:Oczywiście
Jak dobry jesteś z ortografii?:7/10
Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:2-3 godziny
Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):Mam 13 lat i nazywam się Kamil lubię taki typ rozgrywki jak ten.Uprawiam sport piłkę nożną itp .Zajmuję się też modelarstwem.Mam ts i skype wszystko sprawne.Gram również w gry typu Bf3.

Opublikowano

@Kondi U mnie działała. Może jakiegoś moda przypadkiem usunąłem.

Opublikowano

Nick: Alikos123 (Premium)
--------
Wiek: 14
--------
Czy jesteś ogarnięty: Tak, jak najbardziej.
--------

Jak dobry jesteś z ortografii: 8,5/10
--------

Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę: 3-4-5 godz. To zależy czy server mi się wkręci i czy będzie miła atmosfera, wtedy mogę mulić nawet cały dzień.
--------

Coś o dobie i dlaczego ty?: Jak pewnie wiesz jestem Alikos123, nie wiem co o sobie napisać, bo nie umiem oceniać samego siebie, ale napiszę co mogę, żeby było odhaczone.Jestem ogarnięty, pomagam innym graczom, nie wyzywał a wręcz odwrotnie szanuję każdego.Mam lat ile mam, ale nie musisz się obawiać jakiegoś "Gimba" tylko możesz się spodziewać ogarniętego i miłego człowieczka. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

JXtCefR.png


"Mamy dość czasu, jeżeli wykorzystujemy go właściwie"

Opublikowano

Alikos123 dodany.

@2up Za stara wersja Forge. Spróbuj z innym launcherem. Szukałem tego 4 h i jak nie działa to nie wiem...

Nie będę wam organizował pirackich launcherów. Wgrywajcie jakoś mody to tego Zucza (czy jak tam), a czy wam działa, czy nie to nie moja wina.

Opublikowano

Nick:Amaterasu
Wiek:15lat
Czy jesteś ogarnięty?:Tak jestem
Jak dobry jesteś z ortografii?:8/10
Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:4 godziny
Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):Mam na imię Grzegorz.Mam 15 lat.Lubie grać w piłke.Lubie jezdzić na rowerze.I kocham grać w mc ,na modach

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Nick:Pitaczu
Wiek:12
Czy jesteś ogarnięty?:Oczywiście że tak.
Jak dobry jesteś z ortografii?:9/10
Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:2/3 godziny?
Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):Tak jak w moim opisie lubię biegać, jeździć na moim Romecie :D.Nie lubię ludzi którzy kupują sobie Vip'y na serwerach bo ich rodzice zarabiają krocie i myślą że są lepsi.Szanuję graczy i nie oszpecam języka polskiego czasami się zdarzy jakiś błąd ale...W minecrafta gram od chyba wersji 1.2.5 lub wcześniej.Nie jestem za dobrym budowniczym jednak...

Opublikowano

Nick:DyZmA
Wiek:15Lat
Czy jesteś ogarnięty?:Tak
Jak dobry jesteś z ortografii?:Sory Ale Nie Ortografia To Zło
Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?:5/10H
Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!): hmm Jestem Nikodem lubie nagrywać na YT :D i lubie grać piłke nożną oraz lubie też ruch :D dlaczego ja?? nie wiem dlaczego ja chce tylko przeżyć jakieś przygody z takim serwerem poznać ziomali lub jakieś koleżanki :D chce spędzić miło czas na minecraft :D

Opublikowano

@2up

 

Spróbuj z innym launcherem. Szukałem tego 4 h i jak nie działa to nie wiem...

Nie będę wam organizował pirackich launcherów. Wgrywajcie jakoś mody to tego Zucza (czy jak tam), a czy wam działa, czy nie to nie moja wina.

 

 

Nie będę wam organizował pirackich launcherów. Wgrywajcie jakoś mody to tego Zucza (czy jak tam), a czy wam działa, czy nie to nie moja wina.

 

 

Nie będę wam organizował pirackich launcherów

DyZmA dodany

Opublikowano

Co zrobić jak mi coś takiego wyskakuje

 

Zainstaluj nowszą wersję Forga.

A mam pytanie gdzie się znajduję lokalizacja plików z Forgiem?

Kondi? A starzy gracze nie muszą składać podań, co nie? //Puchaty

Szukałem Tut'ów, kto wie jak tego cholernego Forga zainstalować?!

Opublikowano

Nick: Grappa
Wiek: 17
Czy jesteś ogarnięty?: Jak najbardziej.
Jak dobry jesteś z ortografii?:Piszę poprawnie po polsku.
Ile czasu będziesz poświęcał dziennie na grę?: 3,4 godziny, to zależy.
Coś o sobie i dlaczego ty? (5 pełnych zdań!):
Nazywam się Igor mam 18 lat chodzę do trzeciej klasy technikum informatycznego.

Lubię piłkę nożną, pływanie, granie na kompie :D Chciałbym tu zagrać bo szukam jakiegoś fajnego serwera z modami gdzie są ogarnięci administratorzy, moderatorzy itd.

Myślę, że zostanę tutaj na dłużej. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...