Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nostidla.pl - Oficjalny start już 20 grudnia!


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2RA2fd1.png

wstep.png


W dalekich krainach wschodu, gdzie rządy sprawowało królestwo Shinchunoo, żyło się w dostatku.
Nie było żadnych konfliktów, było bardzo bezpiecznie. Nadeszły czasy, kiedy wszystko się zmieniło.

Królestwo Shinchunoo rozpadło się na 3 królestwa Deneor, Neinros, Alliance. Toczyły one ze sobą zacięte walki. Niestety,
jedno z królestw zostało zaatakowane przez hordy nieumarłych żołnierzy. Pogrążone w nędzy Alliance odpadło z międzynarodowej areny.

Teraz kiedy Deneor i Neinros walczą o tron, świat pogrąża się w ciemności. Ale musi być jakieś wyjście... prawda?
Łaska bogini Nostidlii opadnie na ramiona tylko prawdziwych bohaterów. Czy jesteś gotów stawić czoła niebezpieczeństwu,

które tutaj na Ciebie czycha? Czy jesteś w stanie ponieść brzemię krwawiącego narodu?Czy jesteś w stanie połączyć się w siły i zniszczyć to,
co nam wszystkim zagraża?! Czy wolisz odejść i pozwolić nam zginąć...

Wybierz swoją właściwą drogę. Wybierz L2U8Tq7.jpgNeinros lub zmlusQJ.jpgDeneor !

 


M5DDssy.png





o%20serwerze.png



AxX3lhh.png

Zastanawialiśmy się nad tym bardzo długo, w końcu stworzyliśmy coś, co przypomina serwer Hard z nutką serwera Medium.



5sivcLQ.png

Chcąc upodobnić się jak najbardziej do klasycznego oldschoolowego Metin2 postanowiliśmy stanąć na poziomie 99.

linki.png

IuOgL09.png

http://www.nostidla.pl/

XilfQUk.png

https://www.facebook.com/Nostidlapl

64wBMwJ.png

Start oficjalny - Oficjalny start już 20 grudnia o 18:00!

Udostępnienie clienta - oficjalny client będzie dostępny 3-5 dni przed startem serwera.

Otwarcie strony głównej - Strona główna zostanie otwarta 3 dni przed oficjalnym startem serwera.

raty.png

Doświadczenie

Exp na serwerze został tak zoptymalizowany, aby jego zdobywanie było jakimś wyczynem, ale tak, aby Wy gracze nie musieli spędzać nad

grą dziesiątki godzin. Zdobycie maksymalnego poziomu, będzie ciężkim wyczynem, ale oprócz expienia zastaniecie u nas wiele innych nowości.

Yang

Drop yang jest niski na naszym serwerze, ponieważ chcemy utrzymać niski poziom cen, lecz bez obaw, mimo tego nie będzie żadnego

problemu z ulepszaniem, bądź kupnem mikstur. Dodatkowo przez całą Waszą grę na Nostidla.pl będziecie posiadać Trzecią Rękę, aby

zaoszczędzić sobie klikania podczas jego podnoszenia. Robimy to wszystko, aby gospodarka serwera była jak najbardziej normalna i po starcie będziemy starać się to ustabilizować.


Drop

Drop jest bardzo podobny, który spotkacie na globalnych serwerach, oczywiście nie zaliczam do tego dropu z bossów/metinów.
Dodatkowo przez całą naszą grę będziemy mogli zdobyć Nostidlańskie Kufry z których możemy zdobyć cenne przedmioty.

umiejetnosci.png

Przy tym aspekcie gry pozostaliśmy na standardowej drodze czyli 55 Ku do poziomu G1. Ale będzie to ułatwione, ponieważ z metinów

będą dropić różne Pudła z Książkami 50124.png. Zależnie od poziomu metina, im większy poziom tym więcej KU z pudła.

Zwoje Egzorcyzmu i Rady Pustelnika możemy zdobyć z Nostidlańskich Kufrów.

ulepszanie.png

Nowe sety ukazane na filmiku od ZabQa! (Patrz na dole prezentacji)

Wojownik:

Zbroje:

11290.png ---> 12020.png

Bronie:

00140.png ---> 00270.png

&

03130.png ---> 03170.png

Sura:

Zbroje:

11690.png---> 12010.png

Bronie:

00150.png---> 00280.png

&

00240.png---> 00200.png

Ninja:

Zbroje:

11490.png---> 12030.png

Bronie:

01100.png---> 04040.png

&

02140.png---> 02160.png

Szaman:

Zbroje:

11890.png---> 12040.png

Bronie:

07140.png---> 07190.png

&

05100.png---> 05330.png

na%20start.png

tWFUqON.png

9qk6Ddm.png

* Peleryna męstwa - 100 sztuk za 60.000 Yang.

JeGHHHe.png

QZ5dDsz.png

SCu17Hd.png

Monety Suo

Znane z poprzedniej wersji serwera Monety Suo. Można je zdobyć z każdego Metina czy Bossa. Sklep z monetami Suo

działa podobnie jak na zasadzie sklepów z yangami. Dodatkowo będziemy mogli wymienić Punkty Osiągnieć

na te monety! Przedmioty w tym sklepie będą przeróżne, od ulepszających naszą postać po różne

kostiumy czy wierzchowce.

1466158_264420800372786_1262063496_n.png

7eQUCW2.png

Wielka Loteria

Na naszym serwerze spotkacie Jegal-Tunseoka, który oferuje loterie serwerową. Możecie wygrać w niej cenne przedmioty, ale zawsze jest

jakieś "ale". 1 los = 150.000 Yang money.png. Czasami losowania przedmiotu mogą się nie udać i wtedy tracicie swoje pieniądze.

a1l00RQ.png

Kosz na Śmieci

Wszelkie nie potrzebne przedmioty będziemy mogli usuwać przerzucając je na kosz.

tEoigUi.png

System Energii


Oddając alchemikowi zbędne przedmioty, możemy nabyć Odłamek Energii 51002.png, dzięki takiemu odłamkowi, możemy zdobyć Kryształ Energii 51001.png.
Na niego potrzebujemy aż 30 Odłamków Energii. Taki Kryształ możemy wymienić na bonusy, są one losowane z listy bonusów, które
możemy dostać przy dodawaniu/zmianie bonów w przedmiotach.



jmYOHVp.png

System Konny

Medale Konne możemy zdobyć z małp znajdujących się w Lochach Małp. Na serwerze możemy zdobyć:

Brązowy Medal Konny jz0P03l.png - Łatwy Loch Małp (30% na przeczytanie)

Srebrny Medal Konny OyMFjVj.png - Średni Loch Małp (40% na przeczytanie)

Złoty Medal Konny PZXxsYT.png - Trudny Loch Małp (50% na przeczytanie)

Medale są do "przeczytania". Jeżeli pomyślnie przeczytamy medal konny to poziom naszego konia wzrośnie,

ale będziemy musieli odczekać 30 minut do następnego czytania. Jeżeli natomiast nie uda się przeczytać

będziemy musieli czekać tylko 15 minut.

dkpDE2V.jpg

Powiększone Spoty w V2


Na naszym serwerze każdy spot w V2 jest wypełniony szponami. Z tego powodu dodaliśmy
drop Sokolej Tarczy ze szponów (który był wcześniej do zdobycia z potworów w v2). Spoty nie są jakieś duże. Każdy gracz da sobie radę bez lurowania 2 spotów naraz, jak to się dzieje na PL. Również pająki znajdziemy w korytarzach. Żaden gracz nie będzie miał teraz problemu ze znalezieniem spota!




980989_258505430964323_194454631_o.jpg

Nowe Logowanie do serwera!

3fDNXvs.jpgNowe Wybieranie Postaci

zoWzBnu.jpgNowe Tworzenie Postaci

LHUSEzV.jpg

Nowy wygląd wybierania Królestwa

LvZEp0p.png

Nowy układ EQ

Nowe Mapy

Na serwer dodaliśmy 2 nowe mapy. Jedna z nich Przylądek Smoczego Ognia służy głównie do dropu/zabawy,

druga z nich Góry Grzmotu jest w celu expienia postaci (86lv +). Na tych mapach przygotowaliśmy dla Was

szereg fabularnych, a przede wszystkim oryginalnych i autorskich questów, które ulepszą Wam

grę na wyższych poziomach.

Przyl%C4%85dek_Smoczego_Ognia-Panorama.p

Przylądek Smoczego Ognia

G%C3%B3ry_Grzmotu-Panorama.png

Góry Grzmotu

980309_252025034945696_433273852_o.jpg

Statystyki Gracza

Na serwer dodaliśmy Statystyki Gracza, mają one na celu dać nam możliwość zobaczenia ile już w grze osiągnęliśmy,

ponadto możemy również przeglądać statystyki innych graczy!

WzveS.jpg

Lista Bonusów

Na serwerze dodane jest okienko w którym możemy natychmiastowo obliczyć wartość

bonusów w naszym EQ!

VHNWW.jpg

Informacje o Znajomym

gJD0c.jpg

System Kostiumów

Na naszym serwerze znajdziecie system kostiumów, jest ich na prawdę dużo, nie dodaliśmy jednak kostiumów

sportowych tylko te na wydarzenia Świąteczne, Wielkanocne, Halloween oraz na Karnawał!

n8WZI.jpg

Trawa w pierwszych Miastach

3lyZG.jpg

Wskazówki podczas ładowania ekranu

dKaaFgi.png

Wierzchowce

Dzik_Wojenny.jpg

Dzik Wojenny - 20% Siły na Potwory 71125.png

Wilk_Wojenny.jpg

Wilk Wojenny - 10% Szansy na Krytyczne Uderzenie 71126.png

Szar%C5%BC._Tygrys.jpg

Wojenny Tygrys - 10% Szansy na Krytyczne Uderzenie 71127.png

Waleczny_Lew.jpg

Waleczny Lew - 15% Bloku Ciosu 71128.png

Bia%C5%82y_Lew.jpg

Biały Lew - 20% więcej Doświadczenia 71124.png

mega_wierzchowce.jpg

Megawierzchowce

Na serwer dodaliśmy System Megawierzchowców. Jest on bardzo podobny do tego co znajdziemy na globalnych serwerach.

Otóż z metinów możemy zdobyć Świadectwo Wierzchowca 52701.png, takie świadectwo możemy zanieść do Stajennego. Kiedy to zrobimy

Stajenny zapyta nas o bonus jaki byśmy chcieli, który nasz wierzchowiec by dawał. Mamy do wyboru takie bonusy:

Siła przeciwko Potworom

Szansa na zdobycie Doświadczenia

Max PŻ

Wartość Ataku

Obrona

Mamy możliwość ulepszania naszego wierzchowca. Wraz z następnym stopniem, bonusy będą silniejsze. Zatem możemy

ulepszyć naszego młodzika na Dzikiego Wierzchowca. Aby to zrobić potrzebny nam będzie Zwój Ewolucji 50067.png, który

możemy zdobyć z potworów w Krainie Gigantów. Na następny poziom będzie potrzebny Zwój Mutacji 50068.png, który też

znajdziemy w tej samej krainie co Zwoje Ewolucji. Każdy wierzchowiec trwa 7 dni i nie ma możliwości przedłużenia tego

czasu. Megawierzchowce zostały zrobione z myślą o osobach, które niespecjalnie chcą wydawać pieniędzy na ItemShop.

Wygląd poszczególnych wierzchowców:

Dzik:

wxr3F.jpg

Lew:

ZuYHJ.jpg

Tygrys:

jrGAH.jpg

Wilk:

9vhWo.jpg

Renifer:

VvNLJ.jpg

zwierzaki.png

System Zwierzaków

Na serwerze możecie znaleźć wszystkie pety jakie można spotkać na serwerach globalnych. Pety te nie mają żadnych poziomów

czy cokolwiek innego. Od razu kiedy przywołamy peta otrzymujemy dane bonusy. Na przykład:

+ 1500 PŻ

+ 5% Siły na Potwory

+ 10% Doświadczenia

2uBTU.jpg

Dungeon GUI

Na serwerze możemy znaleźć również dungeon gui. Służy on dokładnemu wyliczeniu ile czasu mamy/w jakim czasie dany dungeon

damy radę przejść, również podpowiada ile mobów zostało lub w jakim jesteśmy piętrze. Nowość ta bardzo ułatwia przechodzenie

wszelkich dungeonów na Nostidla.pl.

7d6sXVe.jpg

PvP GUI

Denerwowało Was zawsze, że nie wiedzieliście ile hp ma przeciwnik podczas pojedynku lub miał po twojej przegranej? U nas to już nie problem!

Nowe Questy

Nostidla.pl oferuję wszystkie nowe questy, za wyjątkiem Badań Biologa. Cała reszta została napisana od podstaw i jest przede wszystkim oryginalna.

Questy oferują nam wejście do pięknej fabuły serwera Nostidla.pl.

Waga Clienta

A to nowość rzadko spotykana, czyli ogromna optymalizacja clienta, nasz client waży zaledwie 700mb! Jest to na prawdę

duży wyczyn, nie jesteśmy najlepsi, ale nie najgorsi, na pewno wielu osobom, które mają problem ze swoim internetem

skorzystają na tym.

Szybkie wchodzenie/schodzenie z wierzchowców

Kolejna nowość, która jest bardzo rzadka, czyli edycja rdzenia gry, dzięki temu od teraz możemy natychmiastowo

schodzić lub wchodzić na wierzchowca. Na innych serwerach exp na wierzchowcach był bardzo uciążliwy,

ponieważ pojawiał nam się komunikat "Aby założyć przedmiot musisz stanąć w miejscu", u nas tego nie ma!

Okno_zielarstwa_Yu-Hwan.png

Nowe Okna zielarstwa (craftingu)

DQ30LAm.png

Punkty za Marmury

U Soon'a będzie można wymienić KD +0/+1/+2 na punkty, a punkty te, będą służyły do wymiany na marmury.

Można wziąć słaby średni i ciężki marmur polimorfii.

uU4e6Bj.png

Ulepszone KD +4

Na serwerze wprowadziliśmy ulepszone KD, po prostu naszym zdaniem bonusy dawane przez wszystkie z KD były za małe,

więc postanowiliśmy je powiększyć za wyjątkiem bonusów z KD na klasy.

Dodatkowo na serwerze znajdują się KD +5, o nich opowiem kiedy indziej.

Biolog GUI

Możemy w każdej chwili zobaczyć kiedy możemy oddać przedmiot do Biologa i ile jeszcze

musimy takich przedmiotów oddać. Prezentuje się on tak:

5sfQPcW.png

Osiągnięcia

Punkty osiągnięć będziemy mogli zdobyć niszcząć Metiny i zabijając Bossów. Punkty te będą

przeznaczone do wymiany na Monety Suo.

YIPN5.jpg

6hsuyXU.png

%C5%9Awi%C4%85tynia-Panorama.jpg

Komnata Smoka (75lv)

Wejście do komnaty smoka jest możliwe dopiero na 75 poziome. Aby rozpocząć dungeon należy wybrać się do Ducha Sury, który znajduje się na końcu Groty Wygnańców. Należy również posiadać 10x Kręty Klucz 30179.png , oraz być liderem 3-osobowej grupy. Po zaakceptowaniu przejścia, przenosi nas do Komnaty Smoka. Znajdziemy tam hordy wojsk Setaou, 4 różne Metiny oraz samego Berana-Setaou. Każde zniszczenie Metina daje nam losowy bonus. Po zabiciu Smoka mamy 1 minutę na zebranie z niego wszelkich artefaktów.

Dodatkowe Informacje:

- Do Komnaty Smoka można wchodzić raz co godzinę.

- Nie można wchodzić do Komnaty Smoka kiedy któraś z grup już jest w środku.

- Mamy szanse na zdobycie Notatka Przywódcy 30168.png zabijając Smoka.

- Wymagane jest zabicie Berana-Setaou w misji na 90 poziom.

- Zabijając Berana-Setaou mamy możliwość zdobycia Kamień Duszy Berana-Setaou 30228.png tylko podczas

aktywnej misji u Seon'a-Pyeonga na poziom 96.

Duch_Sura.jpg

Duch Sury.

Piekielnekatakumby.jpg

Diabelskie Katakumby (80lv)

Wejście do Katakumb jest możliwe kiedy lider grupy posiada 80 poziom. Aby wejść do Katakumb musimy wybrać się do Strażnika Katakumb znajdującego się w Świątyni Hwang pod Wieżą Demonów. Potrzeba nam też 3x Zasuszona Głowa 30319.png, oraz być liderem 3-osobowej grupy. Razem z akceptacją przejścia,

zostaniemy teleportowani wprost do Katakumb. Z każdym poziomem jest inne zadanie do wykonania.

Dodatkowe Informacje:

- Mamy szanse na zdobycie Notatka Przywódcy 30168.png zabijając Azraela.

kn2OC.jpg

Strażnik Katakumb

Wie%C5%BCaDemon%C3%B3w.jpg

Wieża Demonów (55 lv)

Do Wieży Demonów można wchodzić dowolnie, potrzeba tylko posiadać 55 poziom. Każde piętro ma swoje inne zadanie.

Dodatkowe Informacje:

- Mamy szanse na zdobycie Notatka Przywódcy 30168.png zabijając Elit. Króla Demonów lub Umarłego Rozpruwacza.

- Zabijając Umarłego Rozpruwacza mamy szanse na zdobycie broni na 75 poziom.

- Tylko w tej Wieży mamy szanse na zdobycie Zasuszona Głowa 30319.png.

BUyhR.jpg

Strażnik Wieży

kA9o9.jpg

Bramy Piekieł (85lv)

Wejście do Bram Piekieł znajduje się w Piekle. Należy porozmawiać ze Strażnikiem Bram. Aby wejść do Bram Piekieł należy spełnić

pewne wymagania, otóż lider 3-osobowej grupy musi posiadać 85 poziom, następnie wcześniej zdobyte Serce Smoka 70022.png z

Czerwonego Smoka znajdującego się w Piekle, należy oddać Strażnikowi. Jeżeli spełnimy te warunki wpuści nas on do dungeonu.

Dodatkowe Informacje:

- Nie można wchodzić do Bram Piekieł kiedy jedna z grup jest w środku.

- Zabijając Yamachun'a mamy szanse na zdobycie Notatka Przywódcy 30168.png.

lQuX7.jpg

Strażnik Bram

Nqx6G.jpg

Wieża Orków (25-50lv).

Wejście do Wieży Orków odbywa się u Strażnika Orków. Aby wejść musimy mieć większy lub równy 25 poziomowi ale mniejszy lub równy 50lv.

Nie potrzebujemy żadnych przedmiotów na wejście do tej Wieży, zadania się prawie takie sam jak w Wieży Demonów, z tym, że

spotkamy tutaj orków.

Dodatkowe Informacje:

- Zabijając Odrodzonego Wodza Orków możemy zdobyć Notatka Przywódcy 30168.png.

- Potrzebne jest zabicie Odrodzonego Wodza Orków w misji na 45 poziom.

3_Loch_Paj%C4%85k%C3%B3w-Panorama.jpg

Gniazdo Baronówny (70lv)

Do tego dungeonu możemy wejść poprzez NPC o nazwie Hwa-Hae znajdującej się na końcu V2. Aby wejść potrzebujemy być

liderem 3-osobowej grupy oraz posiadać minimalnie 70 poziom. Dodatkowo do wejścia potrzebujemy Pajęczy Jad 30324.png.

Przejście dungeonu jest na prawdę proste. Wystarczy zniszczyć 5 Pajęczych Jaj. Kiedy to zrobimy pojawia się

głowny Boss - Baronówna Pająków.

Dodatkowe Informacje:

- Pajęczy Jad można zdobyć z Królowej Pająków.

- Zabijając Baronówną Pająków możemy zdobyć Notatka Przywódcy 30168.png.

8f1IT.jpg

Hwa-Hae

Mo3bv.jpg

Próby Przetrwania (Łatwa | Średnia | Trudna)

Do tego dungeonu możemy dostać się u Strażnika Prób, którego spotkamy na oazie na Pustyni. Aby wejść musimy mieć odpowiedni

poziom na dany poziom trudności. Potrzebujemy również jeden z Testowych Kluczy:

Łatwy - 50153.png

Średni - 50152.png

Trudny - 50151.png

Przejście polega na przetrwaniu fali potworów, jeżeli zginiemy praktycznie nie ma szans na ponowne wstanie.

Dodatkowe Informacje:

- Do Prób Przetrwania możemy wejść raz na godzinę.

ae5pF.jpg

Strażnik Prób

druzyna%20pierscienia.png

[DEV]Tharel - Właściciel serwera Nostidla.pl. Do jego obowiązków należą sprawy

techniczne serwera oraz opieka nad graczami. Jego decyzję są niepodważalne,

jego słowo jest prawem na obszarze serwera Nostidla.pl.

[T]Evor - Technik Nostidla.pl. Do jego obowiązków należa sprawy techniczne

serwera oraz opieka nad graczami. Jego decyzje zależą od decyzji właściciela

serwera.

[GA]Bluur - Administrator Nostidla.pl. Do jego obowiązków należą sprawy

techniczne forum oraz opieka nad graczami. Jego decyzje zależą od decyzji

właściciela serwera. Bluur jest też grafikiem serwera, opiekunem Mistrzów Gry.

[GA]ZabQ - Administrator Nostidla.pl Do jego obowiązków należy promowanie

serwera na portalu YouTube oraz opieka nad graczami. Jego decyzje zależą od

decyzji właściciela serwera. ZabQ stanowi również opiekę dla Mistrzów Gry.

[GM]Bino - Mistrz Gry serwera Nostidla.pl. Do jego obowiązków należy opieka

nad graczami.

[GM]Kirek - Mistrz Gry serwera Nostidla.pl. Do jego obowiązków należy opieka

nad graczami.

[TGM]MrLG - Testowy Mistrz Gry serwera Nostidla.pl. Do jego obowiązków należy opieka

nad graczami.

[TGM]PEIN - Testowy Mistrz Gry serwera Nostidla.pl. Do jego obowiązków należy opieka

nad graczami.

youtube.png

http://youtube.com/user/TheZabQ

Odc. 8 - Set broni 95 i inne dodatki

Klik!

Odc. 7 - Drop, Metiny, System konny i BETA

Klik!

 

Odc. 6 - GUI Dungeony & Bramy Piekieł

Klik!

 

Odc. 5 - Nostidlańskie Szkaty

Klik!

Odc. 4 - Statystyki, Trawka i inne informacje

Klik!

Odc. 3 - Automatyczny Event ZUO

Klik!

Odc. 2 - Forum, Facebook, Dungeon - Próba Przetrwania

Klik!

 

 

teamspeak.png

TeamSpeak3 już działa!

============================

ts3.nostidla.pl

============================

Zapraszamy!

sygnatury.png

=====1sygnatura.png

====2sygnatura.png

===3sygnatura.png

SR4rdDp.png

2wsmUQD.png

QlCRc7D.png

weryfikacja.png

YQaKl.jpg

 

Sxvv9.jpg

 

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Śeietnie sie zapowiada ;) Mam nadzieję, ze nie bedzie bugów ale wątpie bo widze, ze Teodor jest a on robi dobre pliki lecz zbugowane!

d2dp.png

Opublikowano

Śeietnie sie zapowiada ;) Mam nadzieję, ze nie bedzie bugów ale wątpie bo widze, ze Teodor jest a on robi dobre pliki lecz zbugowane!

Teodora nie ma w teamie, jest jako support na wszelki wypadek gdyby coś nam nie szło. :) Poza tym Teodor nie robi zbugowanych plików. Nie wierz w bzdury od pewnej osoby.. :)

Opublikowano

Teodora nie ma w teamie, jest jako support na wszelki wypadek gdyby coś nam nie szło. :) Poza tym Teodor nie robi zbugowanych plików. Nie wierz w bzdury od pewnej osoby.. :)

Grałem na servie gdzie on był Administratorem i były pliki zbugowane w ch*j a tak oglnie w ile wbije 35 lv ?

Jak skile ?

Skad truta i eq 65/70 ?

d2dp.png

Opublikowano

Grałem na servie gdzie on był Administratorem i były pliki zbugowane w ch*j a tak oglnie w ile wbije 35 lv ?

Jak skile ?

Skad truta i eq 65/70 ?

Nie wiem o którym serwerze mówisz, ale nie ma sensu o nim dalej gadać. :P

Ciężko określić w jakim czasie wbije się jakiś lvl, nie będę nic mówił bo ciężko mi to określić.

Jak skille? Przeczytaj dokładnie prezentacje.

Truta z Riper'a i skrzynek Azrael'a. :) Bronie 65 z metinów 90lv+.

Opublikowano

Gracze z Bety muszą zrobić nowe konta czy zostaną te co mieliśmy.

I co do ts3 jaki adres ponieważ poprzedni mi nie działa

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Gracze z Bety muszą zrobić nowe konta czy zostaną te co mieliśmy.

I co do ts3 jaki adres ponieważ poprzedni mi nie działa

W zapowiedzi jest wszystko napisane, ale... pojawi się na dniach. :)

 

@edit

Tak trzeba nowe konta.

 

@Azprime

Wypierdalaj.

Opublikowano

w końcu hard na jaki czekałem. w końcu brak miliona broni, w końcu max 99 lv i brak miliona dungeonów. Nic tylko czekąć aż odpalą ! :) pozdrawiam i zawitam na pewno !

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

mam nadzieje, że 1k wybije na liczniku i pozostanie na wiele wiele dłużej :) A co do broni 75lv. Tylko z ripera i azraela ? w is nie będzie prawda ? :)

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

mam nadzieje, że 1k wybije na liczniku i pozostanie na wiele wiele dłużej :) A co do broni 75lv. Tylko z ripera i azraela ? w is nie będzie prawda ? :)

Tak tylko z nich i oczywiście nie ma takiej możliwości, żeby były w IS.

Opublikowano

Tak tylko z nich i oczywiście nie ma takiej możliwości, żeby były w IS.

 

 

No to nic, tylko pozostało czekac na start. A jak z reklamą ? Jacyś znani youtuberzy Wam pomogą ? Kiedy ruszy forum ? Chciałbym również tam zajrzeć :P

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

 

 

No to nic, tylko pozostało czekac na start. A jak z reklamą ? Jacyś znani youtuberzy Wam pomogą ? Kiedy ruszy forum ? Chciałbym również tam zajrzeć :P

Forum ciągle działa. :)

fo*um.nos***la.pl

Co do reklamy to gdzieś w ciągu tygodnia pojawi się trailer, wrzuci go też parę innych youtuberów niż ZabQ. :) Też warto zauważyć, że nasz team składa się głównie z youtuberów. :)

Opublikowano

Forum ciągle działa. :)

fo*um.nos***la.pl

Co do reklamy to gdzieś w ciągu tygodnia pojawi się trailer, wrzuci go też parę innych youtuberów niż ZabQ. :) Też warto zauważyć, że nasz team składa się głównie z youtuberów. :)

 

No to zabieram ekipe i zawitamy na serwerze :P

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

 

 

No to nic, tylko pozostało czekac na start. A jak z reklamą ? Jacyś znani youtuberzy Wam pomogą ? Kiedy ruszy forum ? Chciałbym również tam zajrzeć :P

 

Forum jest od dawna. :)

Zapraszamy. Więcej informacji na Facebooku w opisie fanpage'a :)

e2TT2Na.png

Opublikowano

Wow reaktywacja nostidlii, prezentacja jest zajebista, nic tylko grać. Takie pytanie, ile monet suo za te punkty osiągnięć?

Opublikowano

Ampizire nie jest w Teamie ? Mam rozumiec, że troll :>

Tak, Azprime próbuję się na mnie zemścić. :) Bez obaw nie ma go w teamie. :)

 

 

Wow reaktywacja nostidlii, prezentacja jest zajebista, nic tylko grać. Takie pytanie, ile monet suo za te punkty osiągnięć?

50 Punktów Osiągnieć = 1 Moneta Suo.

Opublikowano

a beta jeszcze trwa ? jak tak to jak założyć konto ? chętnie questy sprawdzę :)

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

a beta jeszcze trwa ? jak tak to jak założyć konto ? chętnie questy sprawdzę :)

Beta skończyła się już tydzień temu, zatem musisz czekać na oficjalny start. :)

Opublikowano

Beta skończyła się już tydzień temu, zatem musisz czekać na oficjalny start. :)

 

OK, dziękuję.

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...