Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy i Pytania związane z Montaną!


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

można na tym serwerze kupić za realną kase te mcoin albo WRcash ?

czy tylko tyle ile się wyciągnie w trakcie grania ?

jakieś promocody też są jak je zdobyć i co one dodają ?

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam problem kiedy naciskam GAME START to nic się nie dzieje co zrobić ?

zmieniałem opcje ze zgodnością ale też żadnej reakcji

Zapora i antywirus wyłączony

Opublikowano

 

Nie mam takiej Opcji uruchom WR'a jako Administrator. Robiłem na ten sposób:

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę WarRock na pulpicie. 
2. Wybierz "Właściwości" z menu kontekstowego. 
3. Kliknij zakładkę "Zgodność", a następnie kliknij pole wyboru "Uruchom ten program jako administrator". 
4. Kliknij przycisk "Zastosuj", a następnie "OK", aby zapisać zmiany i wyjść z menu.
Service Pack 3 też jest zainstalowana :)
i Własnie w tej "Zgodności" nie Posiadam pola wyboru "Uruchom ten program jako administrator".
Komputer ma tylko 1 konto Aministratora i nie wiem czemu nie mam takie Opcji..

 

 

Bo na XP nie ma możliwości uruchomiania jako admin jak na win 7 np.

 

 

można na tym serwerze kupić za realną kase te mcoin albo WRcash ?

czy tylko tyle ile się wyciągnie w trakcie grania ?

jakieś promocody też są jak je zdobyć i co one dodają ?

 

taaa, w zależności ile kasy jesteś w stanie przekazać dostaniesz przywileje :P

hu5il8.jpg

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Kiedy wpisuje ID i HASŁO i naciskam "OK" aby zalogować to odrazu crashuje mi grę co zrobić 

Dodaj cały folder WR'a do wyjątków w antywirusie oraz usuń z kwarantanny zablokowane pliki WR'a. W ostateczności wyłącz zaporę systemową.

Opublikowano

Mam pytanie, jaki zestaw broni polecacie mi do każdej klasy? Za ładną poradę leci + :)

Medic:

- Nóż

- MP5K

- Medic Kit

- K1 / MP7A1

- Medic Box

 

Assault:

- Nóż

- MP5K

- K2 / AK47 / FAMAS

- Granaty

- FAMAS / M60

- Adrenalina / Stamina

Opublikowano

Witam,nie mogę uruchomić wr montany. kiedy włączam wr, wyskakuje mi okienko trinity guard 2.0 po czym wyskakuje błąd execute error "execute parameta error!". W czym problem? 

Pomogłem daj "+"

Opublikowano

Mam 3 pytania.

1. Jakie korzyści są po kupieniu premium platinium ? i ile on kosztuje ?

2. Jak ma się donator status to można kupić platinium premium, retaile i coś jeszcze ?

3. Czy wszystkie retaie są po 500 MCoin ? (FAMAS, AW50F, SPAS )

Opublikowano

1. Premium platinum działa na tej samej zasadzie co pozostałe, dając 75% bonusu do dinarów i doświadczenia po zakończeniu rozgrywki. Koszt: 800 MCoin - m-c.

2. Mając status donatora zyskujesz na stronie dostęp do specjalnego panelu, w którym możesz.:

  • Wysyłać wiadomości na pasku - notice, ograniczona ilość użyć;
  • Wybrać dowolny, do trzech znaków, przed nick'iem (przy dotacji wynoszącej minimum 30 Euro);
  • Aktywować PC Item (Scorpion'y Gold, MP7A1 Gold, M60 Gold, AIAW Gold, M134 Gold + 200% bonusu do dinarów i doświadczenia po zakończeniu meczu) - 1500 MCoin;
  • Kupić następujące bronie: Spas Camo (8-my slot Engineer), L85A1 (8-my slot Assault), Famas AU (8-my slot Assault), AW50F Camo (8-my slot Sniper), F1 (30 dni Medic), TMP9 Nickel (30 dni Engineer);

3. Ceny przedmiotów różnią się lecz niestety tego nie mogę ci napisać, gdyż sam nie mam do tego dostępu. <_<

 

Tak prezentuje się cały panel donator'a.:

 

M05zZRf.png

 

Opublikowano

1. Premium platinum działa na tej samej zasadzie co pozostałe, dając 75% bonusu do dinarów i doświadczenia po zakończeniu rozgrywki. Koszt: 800 MCoin - m-c.

2. Mając status donatora zyskujesz na stronie dostęp do specjalnego panelu, w którym możesz.:

  • Wysyłać wiadomości na pasku - notice, ograniczona ilość użyć;
  • Wybrać dowolny, do trzech znaków, przed nick'iem (przy dotacji wynoszącej minimum 30 Euro);
  • Aktywować PC Item (Scorpion'y Gold, MP7A1 Gold, M60 Gold, AIAW Gold, M134 Gold + 200% bonusu do dinarów i doświadczenia po zakończeniu meczu) - 1500 MCoin;
  • Kupić następujące bronie: Spas Camo (8-my slot Engineer), L85A1 (8-my slot Assault), Famas AU (8-my slot Assault), AW50F Camo (8-my slot Sniper), F1 (30 dni Medic), TMP9 Nickel (30 dni Engineer);

3. Ceny przedmiotów różnią się lecz niestety tego nie mogę ci napisać, gdyż sam nie mam do tego dostępu. <_<

 

Tak prezentuje się cały panel donator'a.:

 

M05zZRf.png

 

 

 

A więc tak kupiem donatora i w panelu jest tylko możliwość wysylania wiadomości i kupienia Premium Platinium.

Nie ma opcji kupna PC Item ani Kupna Retaili.

Nie wiem o co tu chodzi, na stronie pisze że można to wszystko kupić a w rzeczywistości tego nie ma...

Opublikowano

A więc tak kupiem donatora i w panelu jest tylko możliwość wysylania wiadomości i kupienia Premium Platinium.

Nie ma opcji kupna PC Item ani Kupna Retaili.

Nie wiem o co tu chodzi, na stronie pisze że można to wszystko kupić a w rzeczywistości tego nie ma...

Skoro tak piszą a tego nie ma to sobie lecą w chu**.

Opublikowano

A więc tak kupiem donatora i w panelu jest tylko możliwość wysylania wiadomości i kupienia Premium Platinium.

Nie ma opcji kupna PC Item ani Kupna Retaili.

Nie wiem o co tu chodzi, na stronie pisze że można to wszystko kupić a w rzeczywistości tego nie ma...

jestes pewien, ze kupiles odpowiedni pakiet? Za ten co Kasma przedstawil musialbys zaplacic min. 30 euro

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Siemka mam problem wszystko z gra jest ok ale gdy zresetuje komputer i wejde np. za 30min i wlacze montane to pisze ze nie mozesz odnalesc pliku dsetup.dll. Wiecie jak to naprawic bo do dej pory musze wypakowywac caly czas po resecie kompa.

Opublikowano

Siemka mam problem wszystko z gra jest ok ale gdy zresetuje komputer i wejde np. za 30min i wlacze montane to pisze ze nie mozesz odnalesc pliku dsetup.dll. Wiecie jak to naprawic bo do dej pory musze wypakowywac caly czas po resecie kompa.

 

najprostszy sposób - Hibernuj komputer :)

Opublikowano

Siemka mam problem wszystko z gra jest ok ale gdy zresetuje komputer i wejde np. za 30min i wlacze montane to pisze ze nie mozesz odnalesc pliku dsetup.dll. Wiecie jak to naprawic bo do dej pory musze wypakowywac caly czas po resecie kompa.

Sprawdź czy antywirus blokuje ten plik. Jeżeli tak to dodaj cały folder WR'a do wyjątków i usuń z kwarantanny ten plik.

 

@3200 postów  :rolleyes:  B)  :ninja:  ^_^  :)

Opublikowano

Wie ktoś może jak to jest z tym Donat status ? 

czy te retaile nadal są i PC Item i za ile trzeba go kupić aby można było to kupić ? czekam na odpowiedz (jeśli ktoś ma to niech napisze za ile kupił)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...