Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[wystartował] Mine of Quest [mody][questy][orki, duchy, smoki, itp][nowe rudy, biomy, bronie][bossy]


Mine Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny server... Super mody, lekkie lagi ale da sie przezyc. Zapraszam!

Opublikowano

Informujemy, że jutro będzie aktualizacja paczki. Paczka zostanie zmniejszona do rozmiaru 190 MB (mniej o około 160 MB)

Staraliśmy się jak najbardziej zmniejszyć rozmiar paczki i udało nam się to ! Z paczki nie zostały usunięte żadne mody, a nawet dodane! Tym razem instalacja będzie na prawdę banalna ! Czekajcie cierpliwie.

Opublikowano

Paczka została zaktualizowana i waży jakieś 195mb, oraz przypominam że jutro w sobotę odbędzie się główny event

Opublikowano

Serwer wydaje być się fajny. Sprawdzę w wolnej chwili :)

Prezentacja trochę robiona na szybko. Nie podoba mi się. Mogła by być trochę bardziej rozbudowana.

Opublikowano

Paczka !

Prosze o nie czytanie instrukcjii z paczki, tylko z tej ponizej !

http://www.mediafire.com/download/3vo8we5ivv9ylwh/mineofquest.zip▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌

1. Wypakowywujemy paczke do %appdata% .
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

2. Wchodzimy do folderu .minecraft, ktory wypakowalismy z paczki.
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

3. Wchodzimy do folderu /versions/1.6.2-Forge9.10.1.871 i kopujemy plik .jar ▌▐

Screen: http://imageshack.com/a/img593/8482/obl8.png ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

4. Nastepnie wklejamy plik .jar np. na Pulpit !

Screen: http://imageshack.com/a/img5/1478/3hmx.png ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

5. Odpalamy plik MagicLauncher_1.2.2

Screen: http://imageshack.com/a/img268/7792/a2a4.png ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

6. Klikacie Setup, w Environment wybieracie 1.6.2-Forge9.10.1.871
Ponizej, klikacie "Select"
I szukamy skopiowanego pliku .jar,ktory skopiowalismy na pulpit i klikamy 2 razy
na ten plik

▌▐
Screen1: http://imageshack.com/a/img534/3893/c12r.png ▌
Screen2: http://imageshack.com/a/img844/451/4r6i.png ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

7. I teraz klikacie "Ok"
▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌

8. "Configuration" Ma zostac tam "Mine Of Quest". W "Username" wpisujecie swoj Nick,▌
jesli macie NonPremium wpisujecie obojetnie haslo np."1234" i klikacie "Login"

Screen: http://imageshack.com/a/img33/237/c0yf.png ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

9. Teraz wyskoczylo wam "Invalid username or password" klikacie "Play offline"

Screen: http://imageshack.com/a/img33/237/c0yf.png] ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

Życzę milej zabawy na serwerze !
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

Jesli macie konto Premium, logujecie sie wlasnymi Danymi do tego Konta ! ; ]
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

Wszystko sprawdzone z kolega, blad byl taki. Ze jednak nie mozna wypakowac paczke gdzie chcemy. Trzeba ja wypakowac do %appdata% ! ; ]

Instrukcja wyglada obficie, ale jest bardzo latwa ; ]

Opublikowano

A ile ramu masz ? i ile ramu przekazałeś na minecrafta ?


Jest jeszcze ten ale on waży z 350 mb ;/

http://www.mediafire.com/download/n6yqod0ynaopa6c/.minecraft.zip

Opublikowano

Spróbuj może usunąć tego mc całego po czym zainstalować od początku ;/ i spróbuj z tą paczka co waży 350mb

 

A i jeszcze jedno jaki masz wind ?

Opublikowano

kurcze bardzo dziwne ja mam 2 komputery jeden ma wind 8 a drugi ma Xp i to na 8 miałem najwięcej problemów a na xp bez instrukcji zainstalowałem :D A ty może w złym miejscu wypakowałem ?

Opublikowano

Nie wiem jak ci teraz pomóc ale powiem administratorowi żeby dodał jakiś filmik z instalacją na yt. A ty teraz może spróbuj z ta 2 paczką to jest ta sama tylko więcej waży :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...