Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[wystartował] Mine of Quest [mody][questy][orki, duchy, smoki, itp][nowe rudy, biomy, bronie][bossy]


Mine Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up, nie ma to jak napisać 10 po północy :D

 

Serwer powinien ruszyć przed 21, ale nie chcę niczego obiecywać, gdyż jeszcze zostało nam dużo pracy. Jedno jest pewne: serwer będzie zaj*****y

Opublikowano

Badzcie caly czas na forum ; ] Kiedy odrazu ogarniemy wszystko i bedziemy juz na 100% pewni, napiszemy godzine ; ]

 

 

Paczka !

Prosze o nie czytanie instrukcjii z paczki, tylko z tej ponizej !

http://www.mediafire.com/download/n6yqod0ynaopa6c/.minecraft.zip
▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
▐                                                                                      ▌
▐  1. Wypakowywujemy paczke do %appdata%  .                                            ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  2. Wchodzimy do folderu .minecraft, ktory wypakowalismy z paczki.                   ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  3. Wchodzimy do folderu /versions/1.6.2-Forge9.10.1.871 i kopujemy plik .jar        ▌▐                                                                                      ▌
▐                                                                                      ▌
▐          ■   Screen:  http://imageshack.com/a/img593/8482/obl8.png                   ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  4. Nastepnie wklejamy plik .jar np. na Pulpit !                                     ▌
▐                                                                                      ▌
▐          ■   Screen:  http://imageshack.com/a/img5/1478/3hmx.png                     ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  5. Odpalamy plik MagicLauncher_1.2.2                                                ▌
▐                                                                                      ▌
▐          ■   Screen: http://imageshack.com/a/img268/7792/a2a4.png                    ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  6. Klikacie Setup, w Environment wybieracie 1.6.2-Forge9.10.1.871                   ▌
▐     Ponizej, klikacie "Select"                                                       ▌
▐     I szukamy skopiowanego pliku .jar,ktory skopiowalismy na pulpit i klikamy 2 razy ▌
▐       na ten plik                                                                    ▌
▐                                                                                      ▌
▐                                                                                      ▌▐                                                                                      ▌
▐          ■    Screen1:  http://imageshack.com/a/img534/3893/c12r.png                 ▌
▐          ■    Screen2:  http://imageshack.com/a/img844/451/4r6i.png                  ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  7. I teraz klikacie "Ok"                                                            ▌
▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
▐                                                                                      ▌
▐  8. "Configuration" Ma zostac tam "Mine Of Quest". W "Username" wpisujecie swoj Nick,▌
▐     jesli macie NonPremium wpisujecie obojetnie haslo np."1234" i klikacie "Login"   ▌
▐                                                                                      ▌
▐          ■   Screen:  http://imageshack.com/a/img33/237/c0yf.png                     ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  9. Teraz wyskoczylo wam "Invalid username or password" klikacie "Play offline"      ▌
▐                                                                                      ▌
▐          ■   Screen:  http://imageshack.com/a/img33/237/c0yf.png]                    ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  Życzę milej zabawy na serwerze !                                                    ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▐                                                                                      ▌
▐  Jesli macie konto Premium, logujecie sie wlasnymi Danymi do tego Konta ! ; ]        ▌
▐▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌

Wszystko sprawdzone z kolega, blad byl taki. Ze jednak nie mozna wypakowac paczke gdzie chcemy. Trzeba ja wypakowac do %appdata% ! ; ]

Instrukcja wyglada obficie, ale jest bardzo latwa ; ]

Opublikowano

W tej chwili nie moge zobaczyc ale jak to rozwijałem było jedynie Classic i 1.7.2 tego 3 i 4 nie było. Usuwałem ściągałem i wypakowywałem paczke kilka razy i ciągle było to samo.

d569a0f29dc8769574bdba3.jpg

Opublikowano

Start miał być wczoraj, ale przez nieznany błąd serwera wszystkie NPC zniknęły, niestety była zapisana tylko niecała połowa z nich, dlatego musimy od nowa stwarzać NPC, dawać im drop, uzbrojenie itp.

Opublikowano

Mam mikro rozwalone ale sam rozkminiłem co z modami tylko teraz niewiem jak ustawic Environment

 

@edit juz sam to rokminiłem. White lista jest ?

 

Mozesz napisac na PW, co zrobiles ? ;> Bo wlasnie tez to z kumplem ogarnalem ; ]

Wyzej jest juz dokladna instrukcja, nie co zmieniona ; ]

Opublikowano

@2up wyslij jakąś przykladową pracę.

@up niestety zbyt dużo błędów znaleźliśmy i musimy przełożyć start.

(błędy to m.in. zbyt duży drop Monet, brak respawnu bossów, brak możliwości wykonania zadania)

 

Za opóźnienie każdy dostanie 2x więcej przedmiotów na start, a w mikołajki zorganizujemy wielki event, w którym wszyscy powinni otrzymać ogromną ilość itemów

Opublikowano

Jak możecie to uploadnijcie to na lepszy hosting, bo jak już spada do 8kb (przy 25mb) to już przesada..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...