Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[wystartował] Mine of Quest [mody][questy][orki, duchy, smoki, itp][nowe rudy, biomy, bronie][bossy]


Mine Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oooo ; ] Milego grania na serwerze ;D

 

 

 

 

 

PS : Na serwer mozna rowniez wejsc uzywajac tzw. MagicLauncher'a ; ] enjoy

Opublikowano

Czemu serw nie działa?

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Serwer miał crasha i się zatrzymał, ale już chodzi. Crashe na serwerach modowanych często są przyczyną błędów samych modyfikacji, wina nie stoi po stronie Pluginów.

 

 

 

@Edit:

INFO:

 

Oto jeden z kilku Questów, które już napisałem:

(pomarańczowe teksty są tylko na forum, podczas żeczywistej gry na serwerze nie będą one widoczne)

 

 

Strażnik więzienia:

 

 

(Pierwsze okno dialogowe: )

Witaj {player} (player oznacza, że wyświetli się nick orwierającego NPC-ta)

Słyszałeś może o zbójcach mieszkających niedaleko miasta ?

Ukrywają się oni w okolicznych jaskiniach. Często też napadają na domy i kradną wiele jedzenia i skarbów. Niestety nasze wojsko jest zbyt słabe, aby ich wszystkich pokonać, a okoliczne wioski nie chcą nam pomóc.

Słyszałem, że jesteś potężnym wojownikiem. Czy to prawda ? Bo jeśli taka jest prawda to mógłbyś na zawsze wypędzić ich z miasta.

  • Z chęcią wam pomogę.(otwiera 2 okno dialogowe)
  • Potężny wojownik ? A to dobre...(zamyka dalszą rozmowę)

 

 

(Drugie okno dialogowe: )

 

Uważaj jaskinia jest dość duża, a w jej wnętrzu czeka na ciebie 30 - 40 zbójców.
Ale spokojnie, zwykle nie ma ich wszystkich w jednym miejscu. Są oni porozrzucani po całej grocie i w jej okolicach.

 

  • Przyjmuję zadanie, ale co będzie nagrodą ?(otwiera 3 okno dialogowe)
  • Jednak wymiękam, nie dam sobie rady z 30 !(zamyka dalszą rozmowę)

 

 

(Trzecie okno dialogowe: )

 

(w tym momencie przyjmowane jest zadanie)

Jako nagrodę dam ci nowiutką skórzaną zbroję, kilka monet oraz będziesz mógł zatrzymać cały ich łup z jaskini.

Ale jest 1 warunek:
Masz przynieść mi plany oraz rubin, który nosi przy sobie ich przywódca.

  • Dobrze zajmę się tym (zamyka dalszą rozmowę)
  • Co to są wogóle za plany ?(otwiera 4 okno dialogowe)
  • Masz jeszcze dla mnie jakieś wskazówki ?(otwiera 4 okno dialogowe)

 

(Czwarte okno dialogowe: )

 

Plany miały posłużyć do budowy twierdzy, ale zabójcy wykradli je nam.

W jaskini możesz napotkać zbójca posługującego się mieczem, łukiem lub kuszą

  • Dobra zaraz ich powybijam !(Zamyka okno dialogowe)

__________________________

 

Chcesz pomóc w pisaniu Questów ???

Termin zgłaszania prac jest tak długo jak serwer będzie istniał (zawsze można dodać jakieś questy do aktualnej fabuły - najlepiej jak jest ich cała masa, żeby użytkownikom się nie nudziło)

 

 

Nie umiesz ładnie redagować ? - Napisz chociaż temat Questa, lub zarys czego ma on dotyczyć !

 

Nie wiesz jakie mogą być questy na serwerze ? - możesz zawsze przetestować mody na singlu lub zamytać na tym forum (na PW pisz tylko jeżeli masz na prawdę wielki potencjał, i nie więcej niż 50 postów)

 

Gdzie składać prace ? - wyślij do mnie PW !

 

Co w zamian za napisanie Questów ? - Łatwiejszy nabór na stanowiska, oraz po starcie nowej mapy będzie w pierszym poście informacja kto przyczynił się serwerowi (kolejność - pierwsze 5 osób, które najbardziej się przyczyniły, kolejne przypadkowa),

 

Jaka długość Quetsów ? - dowolna, liczy się MOC i potencjał pracy

 

Co ma być podmiotem przewodim Questów ? - Na pewno mają dotycdzyć nowych mobów (Mo' Creatures), mogą to być zlecenia NPC (np.: Drwal prosi o drewno, Rybak o ryby, Górnik o węgiel, itp.), jeszcze można inne np. jak w powyższym przykładzie za pomocą modyfikacji Custom NPC będą stworzeni Zbójcy, z których będzie wypadać pewien przedniot, który jest celem misji.

 

Co jeśli Quest, który napisze będzie wymagał zbudowania pewnej budowli, której nie ma na serwerze ? - Jeżeli będzie to dobrze napisane zadanie, pojawi się w 1-szym poście informacja dla budowniczych, którzy też chcą się dostać na listę zasłużonych (budujemy na singlu na płaskiej mapie, a potem wysyłamy dopiero na PW)

 

__________________________

 

 

 

Co jeszcze z nowości na nowej mapie ?

 

Obecnie gracze skarżą się na trudność z nowymi potworami (JEST ICH ZA DUŻO I SĄ ZA SILNE) dlarego w miarę możliwości zmniejszymy ich liczbę, zainstalujemy plugin (lub mod) Dead Chest

 

Dodatkowo gracze będą mogli kupić nowe mikstury zwiększające życie (+ 2 serca, od 2 do 30 min), jednak nie będą one zbyt tanie, oraz mikstura zwiększająca max ilość HP (to samo co wyżej, tylko po straceniu mogą się zregenerować

__________________________

Opublikowano

XXX - PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO POSTA.


- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Witam.

Ile średnio gra osób na servie?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Narazie bedzie to paczka, lecz o wiele bardziej latwiejsza ; ] . Wlaczam MC po przez MagicLauncher'a. Moge juz powiedziec, ze nie bedzie zadnych problemow ; ] Dam wam .rar z moim .minecraft w ktorym sa wszystkie mody etc Bez obaw

Opublikowano

Potwierdzam, Miedziuu zajmie się wysłaniem paczki, ale dopiero jak będzie ukończone pierwsze miasto. Dzisiaj około 10 postaram się dac aktualny stan budowli oraz jak będzie wyglądał Quest podczas rozgrywki

Opublikowano

@ref

 

Niedługo będzie możliwość naboru na nowe stanowisko YouTuber.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do składania podań na już istniejące stanowiska

Opublikowano

Praca na serwerze wciaz trwa !. Chcemy by wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, zeby nie bylo juz po otwarciu serwera zadnych Bugow ! ; ]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...