Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| X-Hard.PL |=- [1.6.4] [1337 SLOTÓW] [START: SOBOTA 19:00] [HARDCORE] [SEKTORY] [YOUTUBERZY] [GILDIE] [STATYSTYKI] [RANKING] [TS3] [WWW]


#AvaterysPL

| 1.6.4 czy 1.7.2? |  

150 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz serwer na wersji 1.6.4 czy na 1.7.2?

    • 1.6.4
      80
    • 1.7.2
      70

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

!

!

!

x-hardlogo5.png

> ADRES IP > mc.x-Hard.PL:26613 (NIE ZAPOMNIJ O PORCIE!)

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

Szukasz dobrego serwera do gry ze znajomymi?

Wszystkie inne serwery nie zaspokoiły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

Wysoki poziom rozgrywki, ludzie z pasją, doświadczona administracja,

autorskie wtyczki, innowacyjne pomysły, duża ilość graczy!

Dołącz do ELITY, przeżyj przygodę swojego życia na elitarnym serwerze HARDCORE!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

heheinformacje.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

> ADRES IP > mc.x-Hard.PL:26613 (NIE ZAPOMNIJ O PORCIE!)

> SLOTY > 1337

> AUTORYZACJA > no-Premium

> WERSJA > 1.6.4/1.7.2

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

heheheoserwerze.png

spolecznosc3.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

Gracze to dla nas rzecz priorytetowa. Serwer tworzymy nie tylko

dla Was, a razem z Wami, czego dowodem jest forum oparte

o oryginalne IP.Board na którym możesz umieszczać propozycje, sugestie,

Facebook FANPAGE gdzie pojawiają się najświeższe informacje.

Jesteśmy świadomi, że o serwerze w dużej mierze świadczy ADMINISTRACJA,

dlatego do naszej ekipy dołączają tylko zaufane osoby, a my, właściciele

zawsze rozwiązujemy Wasze problemy, a cały serwer tworzymy z zaangażowaniem i pasją!

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

jutubuerzy.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

Denerwuje Cię na innych serwerach mała ilość graczy?

Nie masz z kim się bić, a rozgrywka praktycznie nie ma sensu?
U nas nie możemy sobie na to pozwolić!
Specjalnie dla Was zachęciliśmy do współpracy
wiele znanych osób

na portalu YouTube, których na pewno dobrze znacie...

We współpracy z nimi zadbamy, aby serwer nie narzekał na

brak popularności, wręcz przeciwnie. :-)

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

wtyczki.png

Wiemy jak ważne jest zaplecze techniczne na tego typu serwerze.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom nasi programiści

przygotowują dla Was autorskie wtyczki, które znacznie

urozmaicą, oraz zoptymalizują serwer.

Zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły, estetykę

dzięki czemu pluginy są niepowtarzalne i niezwykle ciekawe.

Od rankingu, przez dropy, a na autorskim PROXY do

łączenia serwerów kończąc.

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

sprzethehehehe.png

Denerwują Cię ciągłe lagi na konkurencyjnych serwerach?

Masz tego serdecznie dość, chciałbyś w spokoju,

bez obawy o opóźnienia pograć ze znajomymi?!

MY możemy Ci to zaoferować, dzięki niesamowitym,

potężnym maszynom z dużą mocą obliczeniową.

Przedstawiamy Wam dokładne parametry maszyn:

> MASZYNA #1 <

> PROCESOR : Intel Xeon E3-1240 v2 (@3.3GHz);

> RAM : 32GB;

> DYSK SSD : 2x 120GB;

> ŁĄCZE : 1Gb/s.

> MASZYNA #2 <

> PROCESOR : Intel Xeon E3-1240 v2 (@3.3GHz);

> RAM : 16GB;

> DYSK SSD : 2x 120GB;

> ŁĄCZE : 1Gb/s.

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

ekipa.png

adminki3.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

screeny.png

 

dhfqpg.jpg

2czqq5.jpg

4fvf7c.jpg

sqql6p.jpg

jbz9st.jpg

081adz.jpg

 

koniec.png

Dzięki za przeczytanie tej prezentacji!
Widzimy się na serwerze.

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie się zapowiada. Napewno serwer będzie bardzo dobrze dopracowany. Powodzenia i czekam na start!

Dziękuję za opinię. Zapewniamy, że będzie tak jak mówisz. ;)

 

Pozdrawiamy.

Opublikowano

Muras? Nie wierze 0.0

Cześć,

 

Proszę o uzasadnienie posta i sprecyzowanie, bo aktualnie nic z tego nie rozumiem...

Pisz normalnie, albo wcale, bo zaśmiecasz temat.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

To muras nie robi swojego serwera? o.O

Owszem, robi, dlaczego nie?

Ten projekt jest naszym wspólnym projektem, każdy z nas dokłada do niego cegiełkę, ja, on, jak i gracze, bo serwer tworzymy razem z nimi. ;-)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Rozumiem, czekam na serwer i mam nadzieje że wasz projekt wypali.

Opublikowano

Rozumiem, czekam na serwer i mam nadzieje że wasz projekt wypali.

My również mamy taką nadzieję, myślę, że dla Ciebie również znajdzie się miejsce w naszej ekipie, przynajmniej ja nie mam nic przeciwko. ;)

Wiesz o co chodzi. ^_^

Dogadamy się, ja jestem elastyczny. :-)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością. Dziekuje i również pozdrawiam, jutro sie do ciebie odezwe na skype.

Opublikowano

Zapisuję się na listę pt. ,, Gracze którzy na 100% zagrają ''.

Swoją drogą będzie coś takiego jak limit cuboida gildii czy można tylko np. 50x50 , albo 100x100?

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Zapisuję się na listę pt. ,, Gracze którzy na 100% zagrają ''.

Swoją drogą będzie coś takiego jak limit cuboida gildii czy można tylko np. 50x50 , albo 100x100?

 

 

Pozdrawiam

Cuboid będzie prawdopodobnie o wielkości 64x64. ;-)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Serwer zapowiada się super :-)

Mam nadzieję, że wśród tych 1024 slotów znajdzie się miejsce dla mnie i moich kolegów:)

Pozdrawiam i czekam na start

 

@up Zróbcie 100x100 będzie lepiej :)

Opublikowano

Serwer zapowiada się super :-)

Mam nadzieję, że wśród tych 1024 slotów znajdzie się miejsce dla mnie i moich kolegów:)

Pozdrawiam i czekam na start

Dziękuję za opinię, na pewno się znajdzie, dla wszystkich slotów wystarczy, przynajmniej na początku... ;-)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zapowiada sie fajnie Zagram :) ava na twoich serwerach zawsze grałem stały bardzo dług (kilka miesięcy) Polecam i Pozdrawiam

Kliknij pokaże cycki (.Y.)

Opublikowano

Ech...

Ile jeszcze serwerów powstanie, minigames, survival + frakcje, zaraz będzie "FB" ..

Nie, nie zagram.

Twoja decyzja, każdy ma prawo do własnej opinii i dziękuję Ci za nią, bo przynajmniej jest uzasadniona.

Wielu osobom nudzą się takie "zwykłe" typy serwerów, ale mają ten swój klimat... ;)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Kacper Murawski?

Radosław Wilczyński? :p

 

@top Jaka czcionka została użyta w napisach? Zagram na 100%!

Opublikowano

Kacper Murawski?

Radosław Wilczyński? :P

 

@top Jaka czcionka została użyta w napisach? Zagram na 100%!

Została użyta czcionka BEBAS NEUE. ;)

Cieszę się, że zagrasz.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ava,Muras,Arkadiusz ehh gorszej ekipy chyba nie ma..

Najpierw Ava hejtuje serwer murasa (byla wtedy jakas stara edycja chyba 20;)),a teraz proboje cos zdzialac.

Na serwer wbije ale raczej nie bede tam regularnie gral.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Oj czyzby moj post Cie zabolal ava ;c? Serwer bedzie syfem jak zwykle na gotowym skripcie :) pozdrawiam

Opublikowano

Zapowiada, się super! Lecz mam jedną urazę... Spawn jest ściągnięty ze starej edycji serwera: xCr******.pl . Więc troszkę nie fajnie, ale zapowiada się świetnie.

Opublikowano

Ava,Muras,Arkadiusz ehh gorszej ekipy chyba nie ma..

Najpierw Ava hejtuje serwer murasa (byla wtedy jakas stara edycja chyba 20;)),a teraz proboje cos zdzialac.

Na serwer wbije ale raczej nie bede tam regularnie gral.

Kiedy hejtowałem Murasa? Na temat jego serwera wyraziłem tylko niezbyt pozytywną opinię, bo był słabo zrobiony, a to nie jest przestępstwo.

Obaj z Murasem świetnie się dogadujemy, dlatego razem to robimy, bo zgranie w administracji jest najważniejsze. ;-)

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...