Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|] ProCrafters.pl [|] HARDCORE = [1.6.4] [GILDIE] [RANKING] [NO-PREMIUM] [WWW] [STATYSTYKI] [AUTORSKIE PLUGINY] [YT'erzy] [Start: Dziś]


iMasterPepcio

ProCrafters.pl - Ankieta.  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ma byc dlugosc bana po smierci?

  2. 2. Jaka ma byc cena odbanowania?

  3. 3. Zagrasz? (Start: Piatek 18:00)

    • Tak! <3
    • Nie. (Napisz co dodac, zmienic)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tez mamy nadzieje ze wszystko sie uda. Dzisiaj napisalem hardcore, ub, antirelog, pozostaly male zmiany, i oczekiwanie na poprawki zwiazane z gildami.

 

Macie propozycje?

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Zobaczymy od ilosci osob zainteresowanych serwerem, lecz raczej zostawimy 1.23, jest to naprawde malo (50gr na serwer xD) w stosunku do innych serwerow hardcore.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Sorry ale styl prezentacji jest "skopiowany" dam sobie głowe uciąć że gdzieś takie miniaturki na forum widziałem, chyba u avy, nie wydaje mi się żeby na serwerze też nie było jakichś plagiatów, dla tych którzy szukają czystego serwera, pełnego nowości np jak mój to nie polecam procrafters, ale życzę pwodzenia.

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Załosmy jestes!

Cala grafika jest wykonana przezemnie...

Co do serwera jest napewno lepszy od wszystkich hardcore jakie byly tutaj reklamowane..

Wszystko prawie autorskie prócz podstawowych pluginow

 

Zastanow sie co piszesz, lub daj jakies dowody...

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Załosmy jestes!

Cala grafika jest wykonana przezemnie...

Co do serwera jest napewno lepszy od wszystkich hardcore jakie byly tutaj reklamowane..

Wszystko prawie autorskie prócz podstawowych pluginow

 

Zastanow sie co piszesz, lub daj jakies dowody...

Od serwera avy który stał rekordowo 1 godzine możliwe że jest lepszy :)

 

Ale sam styl prezentacji nie jest twój u avy są zawsze takie same.

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Styl jest podobny ale rozmawialem z autorem czy moge sie wzorowac. I wzorowalem sie ale nic nie skopiowalem!

I jak moze oceniac... wiesz ze ten serwer posiada juz 5 miesiecy..?

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

@Jekorgii Jawna prowokacja, zniechęcenie do serwera konkurencji i promocja swojego serwera... Typowe gimbusiarskie zachowania niektórych forumowiczów gdy czują że jakiś serwer może być lepszy niż ich... Normalnie za brak poparcia argumentacją (plagiat =/= wzorowanie się) byś mógł zostać pociągnięty na drogę prawną.

Opublikowano

Załosmy jestes!

Cala grafika jest wykonana przezemnie...

Co do serwera jest napewno lepszy od wszystkich hardcore jakie byly tutaj reklamowane..

Wszystko prawie autorskie prócz podstawowych pluginow

 

Zastanow sie co piszesz, lub daj jakies dowody...

To ty jesteś żałosny.

Zdjęcie z maszyn znajdziesz na:

lvlup.pro

Resztę zaraz poszukam ;)

dsa

Opublikowano

@Jekorgii Jawna prowokacja, zniechęcenie do serwera konkurencji i promocja swojego serwera... Typowe gimbusiarskie zachowania niektórych forumowiczów gdy czują że jakiś serwer może być lepszy niż ich... Normalnie za brak poparcia argumentacją (plagiat =/= wzorowanie się) byś mógł zostać pociągnięty na drogę prawną.

Aha,nie słyszałem jeszcze o drodze prawnej,za negatywną opinię,która nie jest zbytnio obraźliwa... Wolność słowa.:)

//Szukam ekipy na hardcore,pisać na PW.:)

Opublikowano

@Jekorgii Jawna prowokacja, zniechęcenie do serwera konkurencji i promocja swojego serwera... Typowe gimbusiarskie zachowania niektórych forumowiczów gdy czują że jakiś serwer może być lepszy niż ich... Normalnie za brak poparcia argumentacją (plagiat =/= wzorowanie się) byś mógł zostać pociągnięty na drogę prawną.

Nie widziales to sie nie wypowiadaj. Typowy Polak, zawsze dorzuci swoje 3 grosze.

I obrazki sa skopiowane, nie wiem czy Pepcio ma zgode, czy nie, ale sa.

 

Aha,nie słyszałem jeszcze o drodze prawnej,za negatywną opinię,która nie jest zbytnio obraźliwa... Wolność słowa.:)

//Szukam ekipy na hardcore,pisać na PW.:)

Wolnosc slowa jest gdy wypowiadasz swoje poglady, a nie gdy kogos oskarzasz.

Wiesz co to kara za niesluszne oskarzenia?

Opublikowano

Nie widziales to sie nie wypowiadaj. Typowy Polak, zawsze dorzuci swoje 3 grosze.

I obrazki sa skopiowane, nie wiem czy Pepcio ma zgode, czy nie, ale sa. Wolnosc slowa jest gdy wypowiadasz swoje poglady, a nie gdy kogos oskarzasz.

Wiesz co to kara za niesluszne oskarzenia?

Nic nie jest skopiowane...

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

1385068486-U1031956.png


Start został przesunięty na 23 listopada na godzinę 18:00!



1385069392-U1031956.png


MC.PROCRAFTERS.PL


nie działa?


46.29.20.175:26982


20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Nie możecie szybciej wystartować ? ;p

tsaa możemy, ale administracja to też ludzie pamietajcie o tym !! mają swoje prywatne życie, a po za tym trzeba dodać pare funkcji do pluginów.

Opublikowano

Gildie napisane, chcemy serwer dopracował, do soboty spokojnie poczekacie ;)

 

Działa wam ip: mc.procrafters.pl ??

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

≠==============================≠


Start juz jutro o godzinie 18:00!


Zapisz IP: mc.ProCrafters.pl


≠==============================≠


20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...