Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|] ProCrafters.pl [|] HARDCORE = [1.6.4] [GILDIE] [RANKING] [NO-PREMIUM] [WWW] [STATYSTYKI] [AUTORSKIE PLUGINY] [YT'erzy] [Start: Dziś]


iMasterPepcio

ProCrafters.pl - Ankieta.  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ma byc dlugosc bana po smierci?

  2. 2. Jaka ma byc cena odbanowania?

  3. 3. Zagrasz? (Start: Piatek 18:00)

    • Tak! <3
    • Nie. (Napisz co dodac, zmienic)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Podawanie publicznych informacji że serwer jest podatny na ataki DDoS/DoS nie jest dobrym wyjściem.

 

2. Warto powiedzieć co to "CobbleX" bo nie każdy grał na mchc.

 

3. Dużo nowego? Np. co? Rozwiń swoją myśl. Bo nie wiemy co jest, a czego nie ma.

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Podawanie publicznych informacji że serwer jest podatny na ataki DDoS/DoS nie jest dobrym wyjściem.

 

2. Warto powiedzieć co to "CobbleX" bo nie każdy grał na mchc.

 

3. Dużo nowego? Np. co? Rozwiń swoją myśl. Bo nie wiemy co jest, a czego nie ma.

CobbleX:

Block który możesz z craftować w craftingu za pomocą 9 stacków cobbla

Co to dodaje?

Możemy z tego wydropic (niszcząc) cobblax perle/marchewke/diamenta/emeralda/zloto/zelazo/papier itp itd...

 

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Nie piszemy ze jest podatny, lecz jesli ktos wykona jakikolwiek ddos, to bd to zglaszane (rozmawialem z hostem)

Pozdrowionka!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Hejterski serwer napewno Ci sie spodoba.

 

Topic: Start serwera w wersjii 1.6.4, bo narazie brak info o bukkit,cie.

Chcemy aby serwer byl bardzo dopracowany, czekamy na propozycje!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Powiem tak, znam Bloomiego i Pepcia i wiem że wyjdzie coś naprawdę epickiego !

 

@@edit

 

co do CobbleX to czemu nie, zawsze to bedzie jakies pozbywanie sie niepotrzebnego cobbla.

Opublikowano

Cenimy graczy, prosimy o propozycje, chcemy aby gra byla na swiatowym poziomie, i przypominam szukamy sponsora ts3, ytberow, heleprow!

Pozdrawiamy!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Aby do piątku! Czekam na ogłoszenia Helpera :). Moim zdaniem Cobblex bardzo by się przydał i mógłby z niego wylatywać, kilka itemów od 1-4 diamentów itd..

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

Osoby ktore dostana sie na stanowisko helepera, zostana poinformowani przed starem.

Start serwera prawdopodobnie w piatke, wszystko zalazy od programiaty czy zdozy dopisac do gildii kilka funkcji.

Poozdrawiamy,

+ Ankieta zedytowana! :*

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Witam!


Zgłaszam się na posadę Helpera. Zależy mi bardziej,żebym został ChatMod'em.



Wiek:14



Ile czasu mogę poświęcić dziennie?:2h/3h



Znajomość języka polskiego:9/10



Kontakt głosowy?: Skype,TS,ew. GG


Skype: Wysłałem na PW


GG: Również wysłałem na PW


Coś o sobie/dlaczego ja?:



Mam na imię Mateusz,nie byłem jeszcze Helper'em/Chat Mod'em,ale zawsze jest ten pierwszy raz. :rolleyes:


Jestem ogarniętym człowiekiem,znajomość języka ojczystego opanowałem w stopniu 9/10.


Nie krzyczę do mikrofonu,jestem bezstronny wobec graczy,uczciwy,rozgarnięty.


Tak,jak już pisałem zależy mi na randze ChatMod,ponieważ chciałbym zostać Helper'em,ale nadal pozostawać graczem.Odpowiadał bym na pytania,na które znał bym odpowiedź,ogarniał Chat,poprawiał użytkowników,w razie popełnienia rażącego w oczy błędu.


Szukam ekipy na Hardcore!



Wymagam:


- Ogarnięcia


- Wiek minimum 13


- Średnio 2h dziennie


- Komunikacji głosowej


Oferuję:


- Ogarnięcie


- 14 lat o.O


- Komunikacji głosowej (TS,Skype) :mellow:


- 2/3 h dziennie B)


- Dobrą zabawę :rolleyes:


- Samego siebie? :huh:



Zainteresowanych proszę o kontakt zemną na PW.:)

Opublikowano

Nie wiem co tu napisać ale ok.

Wiek: 15

Ogar: (Ogar jest tak wielki, że nie zmieściłby się )

Imię: Maciek

Od razu mówię jak dostanie się ktoś kto pisze jakieś kolorowe podania i zostanie przyjęty to współczuje

W sumie tyle, bo sam nie wiem co na pisać ...

Opublikowano

Witam!


​Zgłaszam się na stanowisko Helpera serwera ProCrafters.pl!



Wiek: 14


Ile czasu mogę poświecić dziennie?: 4/5 godzin!


Znajomość języka polskiego: 10/10


Kontakt głosowy?: Oczywiście, posiadam TS3, oraz skype, GG


Skype: setern123


GG: 45248244


Coś o sobie/dlaczego ja?:


Zgłaszam się na te stanowisko, ponieważ mam bardzo duże doświadczenie z serwerami Minecraft. Łatwo jest się ze mną skontaktować. Przestrzegam ortografii, nie robię żadnych błędów. Jestem również odpowiedzialny za swoje czyny (Nie obwiniam innych). Znam wszystkie komendy Helpera. Bardzo lubię pomagać (sprawia mi to przyjemność), oraz jestem osobą kreatywną! :) Mam swoje poczucie humoru, lecz stosuję się do każdego regulaminu serwera bardzo poważnie! Grałem na poprzednich edycjach serwera, lecz na innym nicku... Znam bardzo dobrze ten serwer, i wiem, że nie padnie po 30 minutach :)


534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Dziekuje za wspaniale podania, niektore sa naprawde na duzym poziomie, zachcam do skladania podan

Piszcie IP przed startwm!

Pozdrawiam!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Start nadal jest planowany na PIĄTEK,

lecz jesli nie zdążymy start zostanie przesunięty!

Lecz i tak zapiszcie IP: mc.procrafters.pl

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Start nadal jest planowany na PIĄTEK,

lecz jesli nie zdążymy start zostanie przesunięty!

Lecz i tak zapiszcie IP: mc.procrafters.pl

W tym roku sie wyrobicie?
Opublikowano

W tym roku sie wyrobicie?

Pewnie tak, myslisz ze administaracja to roboty, jesli tak to jestes w bledzie. Kazdy z nich ma swoje wlasne, prywatne zycie.

Dalej czekam z niecierpliwoscia.

Opublikowano

Pewnie tak, myslisz ze administaracja to roboty, jesli tak to jestes w bledzie. Kazdy z nich ma swoje wlasne, prywatne zycie.

Dalej czekam z niecierpliwoscia.

Wszystko naprawde zalexy od Developera, czy.., zdąży poprawic gildie.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Wiemy, lecz jeszcze nie mowily przed wczesnie ze start przelozony.

Pozdrawiamy, o wszystkim bedziemy informowac!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...