Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|] ProCrafters.pl [|] HARDCORE = [1.6.4] [GILDIE] [RANKING] [NO-PREMIUM] [WWW] [STATYSTYKI] [AUTORSKIE PLUGINY] [YT'erzy] [Start: Dziś]


iMasterPepcio

ProCrafters.pl - Ankieta.  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ma byc dlugosc bana po smierci?

  2. 2. Jaka ma byc cena odbanowania?

  3. 3. Zagrasz? (Start: Piatek 18:00)

    • Tak! <3
    • Nie. (Napisz co dodac, zmienic)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1384015714-U1031956.png

 

pepcio ja się ciebie pytam po chuj robisz ten serwer skoro nie masz zaufanej ekipy co? Wytłumacze ci co ta twoja ekipa robiła truskawkowy nasz dobry kolega pomagał nam tak na klepach że jak się z kimś biliśmy to on wrogów kickał i sety lecialy. Kamil szkoda mówić bachor i tyle. A sebek? o mój boże nic nie ogarniał na serwerze.
Ps Miałem SVIPa i jakoś kit svip nie działało przez tydzien.i w końcu nikt nie grał
znowu bd vipy nie ogarnięte sprzedawał żeby potem skączyć edycje po 2 tygodniach ? i żeby ludzie stracili te vipy na następnej edycji

a ja pisze coś o oraj?



Drogi Gorgi123, starej ekipy juz nie ma, teraz serwer jest prowadzony przez, tak mysle zaufana ekipe...., zdaje sobie sprawe z bledow ktore popelnilem, lecz mysle ze w tej edycji wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik..., jesli sie nie uda to na dluzszy czas pozostawiam procrafters.pl
Pozdrawiam, Pepcio!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

1384015714-U1031956.png

 

Pepcio słyszałem że szykujesz jakąś niespodziankę przed otwarciem to prawda? :D

Niespodzianą będzie cały serwer!, sam się zdziwisz jak wbijesz na serwer!

Pozdrawiam, MasterPepcio!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Podanie na Helpera

Imię: Patryk

Nick: DisterPL

Wiek: 15 lat

Czy posiadasz ts-a/skype: Tak

Mikrofon: Tak

Coś o sobie:

Wybierając mnie masz pewność ,że będę wywiązywał się ze swoich obowiązków najlepiej jak potrafię.

Server będzie w dobrych rękach.

Jestem aktywny po 4-5 godzin dziennie 7 dni w tygodniu o różnych porach dnia i nocy.

Nie rozdaje darmowych itemków itp.

Jestem miły i bezstronny - zawszę odpowiem na pytania graczy.

Nie olewam graczy.

Nie ulegam pod natłokiem pytań ,jak większość administratorów gdy dostają po parę pytań od różnych graczy na raz.

272521459542159815554.gif

Opublikowano

Proszę pamiętać, że tematy odświeżamy po MINIMUM 24 godzinach od ostatniego posta. Jeśli w temacie nie będzie przestrzegany regulamin globalny zostanie on usunięty.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Bardzo fajna prezentacja, nie ma szans żebym nie zagrał.

Składam od razu podanie na Helpera:

 

 

Imię:Igor

 

Nick na serwerze:Igor110

 

Wiek:13 lat

 

Znajomość komend: 9/10

 

Ile czasu mogę poświęcić:Codziennie min. 2 godziny.

 

Dlaczego ja?:Mam wysokie doświadczenie w wyższych rangach min. mod, admin, szybko się

uczę, jestem ogarnięty, staram się do końca jak coś zacznę to skończę, nie poddaję się łatwo,

pomogę wam jak tylko umiem, wykonuje swoje powinności starannie, moja ortografia nie kuleje, jestem pracowity i sumienny.

Nie będę pobłażał przestępcom gdyż bardzo lubię sprawiedliwość.

Jedyne do czego możesz się przyczepić to to że nie umiem za Boga budować xD.

 

Czy posiadam TS3?:Tak posiadam i sprawne mikro

 

Jak długo grasz w mc?: Moja przygoda z minecraft'em zaczęła się na Alpha 1.1.2.

 

Kontakt: Na PW lub skype:igor110120

 

Coś o mnie: Jestem Igor, lubię grać na PC i PS3, uwielbiam także czytać książki i słuchać muzyki. Ze sportów lubię grać w tenisa, siatkówkę i kosza. Jestem miłośnikiem historii.

Lubię współpracować z innymi i pomagać im.

 

To tyle mam nadzieję że się podobało;)

vy3f.jpg
Opublikowano

Bardzo fajna prezentacja, nie ma szans żebym nie zagrał.

Składam od razu podanie na Helpera:

 

 

Imię:Igor

 

Nick na serwerze:Igor110

 

Wiek:13 lat

 

Znajomość komend: 9/10

 

Ile czasu mogę poświęcić:Codziennie min. 2 godziny.

 

Dlaczego ja?:Mam wysokie doświadczenie w wyższych rangach min. mod, admin, szybko się

uczę, jestem ogarnięty, staram się do końca jak coś zacznę to skończę, nie poddaję się łatwo,

pomogę wam jak tylko umiem, wykonuje swoje powinności starannie, moja ortografia nie kuleje, jestem pracowity i sumienny.

Nie będę pobłażał przestępcom gdyż bardzo lubię sprawiedliwość.

Jedyne do czego możesz się przyczepić to to że nie umiem za Boga budować xD.

 

Czy posiadam TS3?:Tak posiadam i sprawne mikro

 

Jak długo grasz w mc?: Moja przygoda z minecraft'em zaczęła się na Alpha 1.1.2.

 

Kontakt: Na PW lub skype:igor110120

 

Coś o mnie: Jestem Igor, lubię grać na PC i PS3, uwielbiam także czytać książki i słuchać muzyki. Ze sportów lubię grać w tenisa, siatkówkę i kosza. Jestem miłośnikiem historii.

Lubię współpracować z innymi i pomagać im.

 

To tyle mam nadzieję że się podobało;)

Grałeś na poprzednich edycjach?

 

 

Proszę pamiętać, że tematy odświeżamy po MINIMUM 24 godzinach od ostatniego posta. Jeśli w temacie nie będzie przestrzegany regulamin globalny zostanie on usunięty.

Dobrze, już zastosuje się do regulaminu :)

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Nie niestety nie miałem okazji, ale mam nadzieję że to nie wpłynie na jakość oceny.

Rozumiem, miałeś już helpera na innych większych serwerach?

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Imię:Radek

Nick na serwerze:KaspartosPl
Wiek:13 lat

Znajomość komend: 9/10

Ile czasu mogę poświęcić:Codziennie min. 3godziny.

Dlaczego ja?:Byłem helperem na wielu serweram więc mam doświadczenie, jestem cierpliwy, miły oraz pomocny.

Czy posiadam TS3?:Tak posiadam

Jak długo grasz w mc?: Moja przygoda z minecraft'em zaczęła się na Alphie

Kontakt: Na PW SKYPE - radek.brzoska

Coś o mnie: Mam na imię Radek może znacie mój nick z poprzednich edycji na których grałem.Lubię słuchać muzyki oraz grać w nogę.Mam nadzieje, że to właśnie ja zostanę Helperem

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Imię:Radek

 

Nick na serwerze:KaspartosPl

Wiek:13 lat

 

Znajomość komend: 9/10

 

Ile czasu mogę poświęcić:Codziennie min. 3godziny.

 

Dlaczego ja?:Byłem helperem na wielu serweram więc mam doświadczenie, jestem cierpliwy, miły oraz pomocny.

 

Czy posiadam TS3?:Tak posiadam

 

Jak długo grasz w mc?: Moja przygoda z minecraft'em zaczęła się na Alphie

 

Kontakt: Na PW SKYPE - radek.brzoska

 

Coś o mnie: Mam na imię Radek może znacie mój nick z poprzednich edycji na których grałem.Lubię słuchać muzyki oraz grać w nogę.Mam nadzieje, że to właśnie ja zostanę Helperem

 

Dziękujemy za podanie, czekamy na następne! Każdy może je złożyć!

 

 

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Może ja ;)

Nick: Dozownik

Wiek: 17

O mnie: Znasz mnie ;)

Byłem już helperem i zawsze pomagałem.

Na serwerze gram od początku, jak nie było jeszcze ProCrafters.

Dużo czasu poświęcam na MC, więc często będe :)

TS / Skype jest, więc łatwy kontakt w razie, gdy się pali.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Może ja ;)

Nick: Dozownik

Wiek: 17

O mnie: Znasz mnie ;)

Byłem już helperem i zawsze pomagałem.

Na serwerze gram od początku, jak nie było jeszcze ProCrafters.

Dużo czasu poświęcam na MC, więc często będe :)

TS / Skype jest, więc łatwy kontakt w razie, gdy się pali.

Pozdrawiam.

Dziękujemy za podanie, czekamy na następne! Tym większa ilość podań, tym lepiej! :)

Szukamy również: Sponsora Ts3!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...