Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|] ProCrafters.pl [|] HARDCORE = [1.6.4] [GILDIE] [RANKING] [NO-PREMIUM] [WWW] [STATYSTYKI] [AUTORSKIE PLUGINY] [YT'erzy] [Start: Dziś]


iMasterPepcio

ProCrafters.pl - Ankieta.  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ma byc dlugosc bana po smierci?

  2. 2. Jaka ma byc cena odbanowania?

  3. 3. Zagrasz? (Start: Piatek 18:00)

    • Tak! <3
    • Nie. (Napisz co dodac, zmienic)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1383482956-U1031956.png

Serwer ProCrafters.pl oparty jest na tematyce HARDCORE z dodatkowym systemem gildii.

Jeśli szukasz dobrego serwera na którym będziesz mógł w gronie znajomych pograć?

Na naszym Serwerze czekają na Ciebie wyzwania, walki, niezapomniane przygody,

niezliczone godziny świetnej zabawy!

Jesteś gotowy na przygodę i powrót w zupełnie odmienionej

formie serwera mc.ProCrafters.pl!

1383480229-U1031956.png

Typ Serwera: Serwer HARDCORE

Sloty: 100+

Administracja: MasterPepcio, MCBloomy

Strza%C5%82ki.gif IP: mc.ProCrafters.pl, 46.29.20.175:26982 (Koniecznie zapisz IP)

Start: 22/23.11.2013! godz. 18:00!

1384544366-U1031956.png

Vfzd.pngZfzd.png

1383480629-U1031956.png

GILDIE

1383481646-U1031956.png

Posiadamy autorski plugin na Gildie,

który napewno wam się spodoba

posiada on między innymi

-Tagi nad głową!

- Własne Cuboidy!

- System Sojuszy!

SYSTEM DROPU

1383481860-U1031956.png

Posiadamy autorski system dropu,

nasz system dropu wzorowany

był na systemie z MCHC, lecz

jest on o wiele inny!

ITEMY W ENDERCHEST!

1383482209-U1031956.png

Itemy Startowe, znajdują się

w Enderchest!

NETHER
1383482268-U1031956.png

Jak już wiele osób wie,

netherem da się kopiować

itemy!, nasz serwer troche to

zmieni i do netheru

dostaniesz sie komenda

/nether, za 16 diaxów!

RANKING

1383482381-U1031956.png

Na naszym serwerze,

posiadamy własny system

rankingu, dla gracza

dostępne są komendy

/top, /ranking

TNT

1383482478-U1031956.png

Na serwerze, tnt

rozwala obsydian, wode, lave!

O każdej porze dnia!

WYMIANA

1383482557-U1031956.png

Nie musisz martwić się już o kradzież

itemów, posidamy wymiane na tabliczkach!

WWW

1383482623-U1031956.png

Nasze Gildie, podlączone są z baza MySQL,

Na stronie WWW znajdziesz liste istniejsących

Gildii!

SERWER

1383482726-U1031956.png

Posiadamy mocny, dobry

serwerem na którym

napewno nie znajdziesz lagów!

1383483136-U1031956.png

 





1383483743-U1031956.png

1383483706-U1031956.png

1383483743-U1031956.png

1383483769-U1031956.png

1383483743-U1031956.png

1383483824-U1031956.png

1383483743-U1031956.png

1383483844-U1031956.png

1383483743-U1031956.png

1383483866-U1031956.png

1383483743-U1031956.png

 

1383484738-U1031956.png

© ProCrafters.pl - Kopiowanie reklamy/grafiki jest surowo zakazane!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

1384015645-U1031956.png

START: 22.11.2013, GODZ 18:00!

IP: PROCRAFTERS.PL:26982

1384015714-U1031956.png

Dzięki, DisterPL za wspaniało opinie pamiętam że grałeś u nas na poprzednich edycjach..

przekonasz się że ta będzie naprawde wyjątkowa!

Pozdrawiam :)

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

1384015714-U1031956.png


Właśnie nie wiemy kiedy start, czekamy na spigota 1.7.2, musimy zrobić mape, i troche zedytować gildie ;p


20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

1384015714-U1031956.png


Jest ale wersja "nieoficjalna", lepiej jej nie używać bo to same bugi xD


Czekam na oficjalną ;p


20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Prezentacja dość estetyczna być może ta edycja wyróżni się od innych LEPSZĄ administracją czyli nie padnie po kilku tygodniach bo helperzy albo modzi mają widzimisie.

 

Zagrać, zgram. Tr0llers come back... again.

Opublikowano

Czekam na start..

Z gildią mam nadzieję że zagramy

Tylko mamy nadzieję że nie będzie znowu tak często nowych edycji ;s

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

1384015714-U1031956.png


Ta edycja myślę że nie będzie taka jak poprzednia, mam nadzieję że wszystko ogarnę, serwer, rangi itp.


Pozdrawiam ;p


20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

pepcio nastepna edycja na której prawie cie nie bd? sojuszu bd zbugowane a helperzy bd kickac podczas walki ? pozdrawiam gildia ZCK ORAJ I SAINTS

Kim Ty kurwa jestes ze mozesz o ORAJ pisac?
Opublikowano

 

Na serwerze, tnt rozwala obsydian, wode, lave! O każdej porze dnia!

 

Ale to to jest bez sensu totalnie.

 

to niby po co budować jakąkolwiek siedzibę skoro i tak ktoś zbuduje tnt cannon i zrówna ją z ziemią?

Opublikowano

pepcio ja się ciebie pytam po chuj robisz ten serwer skoro nie masz zaufanej ekipy co? Wytłumacze ci co ta twoja ekipa robiła truskawkowy nasz dobry kolega pomagał nam tak na klepach że jak się z kimś biliśmy to on wrogów kickał i sety lecialy. Kamil szkoda mówić bachor i tyle. A sebek? o mój boże nic nie ogarniał na serwerze.

Ps Miałem SVIPa i jakoś kit svip nie działało przez tydzien.i w końcu nikt nie grał


znowu bd vipy nie ogarnięte sprzedawał żeby potem skączyć edycje po 2 tygodniach ? i żeby ludzie stracili te vipy na następnej edycji


Kim Ty kurwa jestes ze mozesz o ORAJ pisac?

a ja pisze coś o oraj?

Opublikowano

No niestety na serwerze są podróbki ORAJ i HAJS i chyba czegoś innego.

 

Pepcio Administracje pewnie będzie miał ogarniętą. ;>

Opublikowano

No niestety na serwerze są podróbki ORAJ i HAJS i chyba czegoś innego.

 

Pepcio Administracje pewnie będzie miał ogarniętą. ;>

ogarnięta administracja?to słowo nie pasuje do tego servera zobaczymy na start

Opublikowano

No niestety na serwerze są podróbki ORAJ i HAJS i chyba czegoś innego.

 

Pepcio Administracje pewnie będzie miał ogarniętą. ;>

Jakie podróbki? Sam jesteś podróbka.

Jestem założycielem ORAJ i gildia nie jest od nikogo zgapiona.

 

 

a ja pisze coś o oraj?

mAKib.png

 

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

1384015714-U1031956.png


Start jeszcze nie wiadomo! :)


Macie jeszcze jakieś pytania/prozycje?


P.s, administracja się zmieniła!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...