Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|] ProCrafters.pl [|] HARDCORE = [1.6.4] [GILDIE] [RANKING] [NO-PREMIUM] [WWW] [STATYSTYKI] [AUTORSKIE PLUGINY] [YT'erzy] [Start: Dziś]


iMasterPepcio

ProCrafters.pl - Ankieta.  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ma byc dlugosc bana po smierci?

  2. 2. Jaka ma byc cena odbanowania?

  3. 3. Zagrasz? (Start: Piatek 18:00)

    • Tak! <3
    • Nie. (Napisz co dodac, zmienic)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Były to jakieś większe serwery?

Jeden był serwerem na którym cały czas liczba graczy nie spadała poniżej 20 graczy, a drugi gdzie prawie zawsze grało po 50 osób.
vy3f.jpg
Opublikowano

Dobrze aby nie robicc zbednego spamu, z osobami ktore napisza tutaj podania skontaktuje sie za pomocą PW.

Podania rowniez moga byc wysylane na mojego skype: jacogaming

Pozdrawiam, i juz niedlugo zobaczycie w temacie tlailer edycji

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Imię: Patryk :>

 

Nick: Rapiz

 

O mnie: Mieszkam w Lublinie, interesuję się informatyką oraz piłką nożną. Na twoim serwerze zazwyczaj gram po 4-6 godzin w porywach do 7 :> Miałem swój serwer więc doświadczenie jest. Chętnie pomagam nowym osobom na serwerze. Jestem miły no nie zawsze :D :D No i zawsze służę ci pomocą w szelkich testach twojego serwera :>

 

Ile grasz u nas?: Od samego początku

 

Skype: Masz :3

 

 

 

Wielkich podań też nie ma co pisać. Same konkrety :3

Opublikowano

Może ja też złoże ;)

Nick na serwerze: CinEkk

Wiek:15 lat

Znajomo komend: 9/10

Ile czasu mogę poświęcić:4-h godziny dziennie ;).

Czy posiadam TS3?:Tak, mam.

Kontakt: Wszelkie informacje na PW :)

Coś o mnie: Mam na imię Marcin, mam 15 lat. Uwielbiam grać w piłkę nożną, oraz koszykówkę. Posługuję się poprawną polszczyzną. Interesuję się min. sportem, stuntem rowerem, oraz skuterem. Ogólnie lubię widywać się ze znajomymi, niż siedzieć przed komputerem i grać ;).

Dlaczego ja?: Byłem helperem na wielu serwerach, a nawet rangą wyższą. Grałem tutaj na wielu edycjach lecz nie tak często jak zamierzam ;). Lubię pomagać graczom, potrafię budować, ogarnąć sytuacje podczas (wyzywania, kłótni, spamu etc.).

Myślę, że pozytywnie rozpatrzysz moje podanie. ;)

Pozdrawiam. ~Marcin.

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

Pamietam Cie :-)
Info: wszystkie podania prosze skladax w tym temacie, ogloszenie wynikow nastapi kilka dni przed startem!
Pozdrawiam.


 

Może ja też złoże ;)
Nick na serwerze: CinEkk

Wiek:15 lat
Znajomo komend: 9/10
Ile czasu mogę poświęcić:4-h godziny dziennie ;).
Czy posiadam TS3?:Tak, mam.
Kontakt: Wszelkie informacje na PW :)

Coś o mnie: Mam na imię Marcin, mam 15 lat. Uwielbiam grać w piłkę nożną, oraz koszykówkę. Posługuję się poprawną polszczyzną. Interesuję się min. sportem, stuntem rowerem, oraz skuterem. Ogólnie lubię widywać się ze znajomymi, niż siedzieć przed komputerem i grać ;).
Dlaczego ja?: Byłem helperem na wielu serwerach, a nawet rangą wyższą. Grałem tutaj na wielu edycjach lecz nie tak często jak zamierzam

;). Lubię pomagać graczom, potrafię budować, ogarnąć sytuacje podczas (wyzywania, kłótni, spamu etc.).

Myślę, że pozytywnie rozpatrzysz moje podanie. ;)

Pozdrawiam. ~Marcin.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Hardcore + Gildie bd Meeega.

Survival +Gildie... HC ci padnie po 2-3 dnia od banów i wszechobecnego cheaterstwa.

Cheaterzy sa tacy sami jak na innych serwerach :) Sam nie wiem jaki typ wybrac, glosujcie w ankiecie!!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

::> Ip <::

Serwer od dzisiaj funkcjonuje pod nowym adresem ip: mc.procrafters.pl, lecz normalne jeszcze dziala stare (Jutro zmienie Motd, aby kazdy zapisal nasze nowe ip: mc.procrafters.pl)

Ci ktorzy maja nasze stare IP, prosze o zapisanie: mc.procrafters.pl

 

Przepraszam za ten multipost, ale sprawa jest dosyc wazna, jezeli administracja MPC ma cos przeciwko prosze o usuniecie tego post#

(Pisze z tabletu ;<)

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Kiedy wyniki składania podań na helpera ?

Planujemy wybrac helepow kilka dni przed startem. Poinformujemy w temacie! :-)

Pozdrawiam, Pepcio..

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Tym, co napisales powyzej nie zajmowalem się ja.

Dowiedzialem sie o tym jak byl juz wykonany, i tego zwiastunu juz nie uzywamy ;)

 

Serwer nie jest profesionalny, lecz staramy aby serwer wyszedl jak najlepiej.

Pozdrawiam.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Czyzby to ten profeajonalny serwer, w ktorego zapowiedzi za lektora robi gimbol?

Nasz Lektor ma 21 lat..

Gimbol? Raczej nie..

Wgl. East jak masz się czepiać to się MyHard'a czepiaj wasz Cały Serwer na kase a my?

My Tworzymy Serwer z Pasją, nie tak jak wy za Hajs..

Więc pzdr.. a Pamiętasz 1 Edycje? 10290938743723 mapek.. bo co? 10 graczy było..

 

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Nasz Lektor ma 21 lat..

Gimbol? Raczej nie..

Wgl. East jak masz się czepiać to się MyHard'a czepiaj wasz Cały Serwer na kase a my?

My Tworzymy Serwer z Pasją, nie tak jak wy za Hajs..

Więc pzdr.. a Pamiętasz 1 Edycje? 10290938743723 mapek.. bo co? 10 graczy było..

Dobra, koniec spiny!

Mozecie popisac sobie na komunikatorze, lecz nie tutaj ponieważ zrobi sie spam.

Pozdrawiam, Pepcio.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

##Ref.

Zapraszam do udzielania sie w temacie jak i w ankiecie!

Pozdrawiam serdecznie :)

-: MasterPepcio

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...