Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|] ProCrafters.pl [|] HARDCORE = [1.6.4] [GILDIE] [RANKING] [NO-PREMIUM] [WWW] [STATYSTYKI] [AUTORSKIE PLUGINY] [YT'erzy] [Start: Dziś]


iMasterPepcio

ProCrafters.pl - Ankieta.  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ma byc dlugosc bana po smierci?

  2. 2. Jaka ma byc cena odbanowania?

  3. 3. Zagrasz? (Start: Piatek 18:00)

    • Tak! <3
    • Nie. (Napisz co dodac, zmienic)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

Zobaczysz, ten typ Ci się spodoba, bany na start serwera też nie będą za długie, gra w trybie Hardcore będzie naprawde przyjemna!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja głosuje na Bany 1 Dniowe..
Jako że jestem Administratorem mam 1/5 swoje zdania..
Dlaczego 1 Dzień? Bo nudne są bany 1/2/3/4/5/6 h...
1 Dniowe jak dla mnie ;)

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

@Reznow nie wiem czy rozumiesz ale jak nie będzie online po 100-200 osób to to nie jest hardcore... a tyle u Pepcia jeszcze nie widziałem... Jeden Hardcore był już z banami długo postał? bo chyba mniej niż survivale...

Opublikowano

@Reznow nie wiem czy rozumiesz ale jak nie będzie online po 100-200 osób to to nie jest hardcore... a tyle u Pepcia jeszcze nie widziałem... Jeden Hardcore był już z banami długo postał? bo chyba mniej niż survivale...

Hmms. ;d

Wiem że nie mamy Gwarantowanych Graczy...

Ale 3 k wyswietlen tematu?..

No z 90 osób na Starcie będzie..

a i nie 3 h.. bo wtedy Serwer Padnie bo nikt ub nie bedzie kupywal.. bo zeby oplacić tą maszyne też kasy trzeba mieć..

lepiej 1 dzien to chociaz 1 miesiąc przegramy ;d

(SERWER NIE JEST STWORZONY DLA HAJSU, ALE ADMINI TO TEŻ NIE MILIONERZY)

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Survival by sie z Vipów utrzymał a ty mówisz że na hardcorze nikt vipa nie kupi? Robienie Hardcore tylko po to by ludzi kupywali UB to jest robienie na hajs bo z vipów da się utrzymać...

Opublikowano

Serwera nie robimy dla Hajsu, lecz bd do kupienia VIP & Unban (0.62 groszy do ok. 1.5)

Już niedługo dodam ss'y z gildii!

 

 


Pozdrawiam, Pepcio

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano


WITAM !
Mam na imię Patryk,14 lat.Nie grałem na poprzedniej edycji tego serwera ale wiem na czym moja rola (helper)miałaby polegać. Helperem byłem może raz lub dwa głównie byłem moderatorem,administratorem.Komendy znam bardzo dobrze.Posiadam również teamspeaka i sprawny mikrofon, poza tym w minecrafta gram od wersji 1.?.? nie pamiętam dokładnie ale ponad 1,5 roku na 100 %.Jestem osobą miłą,pomocną zawsze znajdę wyjście z danej sytuacji.Z ortografią problemów nie mam oraz z prędkością pisania również.Sądze ,że nadam się na helpera.

Pomogłem ? Daj LIKE

Opublikowano

Dzieki, jutro dodam nowe ss,y bo teraz doslownie wszystko sie zmienilo.

Start prawdodobnie z: 1.6.4!

Pozdrawiamy, jaka chcecie dlugosc bana?

Pamietajcie o zapisaniu IP!

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

od 1 do 2 dni, wiecej to przesada, a za malo to sie nie oplaca dawac bo nie bedzie wogole zyskow z unbanow.

 

@offtop

Wyslalem zaproszenie na twojego skype, iMasterPepcio, a na skype MCBloomy wyslalem moja kandydaturee.

Opublikowano

@up, 1000 ;0, Slotow planujemy 100-200, aby gra byla przyjemna i aby nie bylo spowolnien gry.

Min. 120 ramu na gracza.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Nie bo je się o ilość ramu, bo serwer jest dobrze skonfigurowany, tylko gorzej z atakami ddos/dos.


Pepcio.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

Ja się poddaje.. xD
Proszę was jako graczy o pomysły co dodać na Serwer..
Mamy Gildie,Rank,Drop,Statystyki i jeszcze parę rzeczy..
Co wy chcecie od siebie? ;D


Pozdrawiamy!

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Jak napisal kolega z adminiatracji wyzej, czekamy na propozycje!

 

 

-Dodac CobbleX (mchc)?

 

Pozdrawiamy!

Ekipa serwera mc.ProCrafters.pl

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...