Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe miejsca na auta w garażu


Roiccrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i Co?

No nic niestety ładuje sie i ładuje,wszystkie prawidła spełnione--Mam 60lvl,bot właczony w statnie spocczynku :D

P.S--Uzywalem tego bota juz wczesniej do nabijania czesci Prof :)

Ten bot nie nabija cześci proff.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Nic nie działa . Rzuć jakieś konkretne dowody , iż ktoś takie coś wykonal , ponieważ pod żadnym względem nie dziala , jak kolwiek ustawi się grafikę , kiedykolwiek wlaczy sie bota etc .

 

 

 

Jeżeli jest to jakiś inny bot , rzuć mi linka na pw co i jak bo coś wątpie . Oczywiscie download na pw ;]

mnie dziala

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa w 100% jeśli się dokładnie wykona instrukcje z 1 strony tematu (najlepiej najnowsza wersja bota, link trochę wyżej) naprawdę ładnie działa i jest 150 miejsc :) teraz samochody :D<3

Opublikowano

Działa w 100% jeśli się dokładnie wykona instrukcje z 1 strony tematu (najlepiej najnowsza wersja bota, link trochę wyżej) naprawdę ładnie działa i jest 150 miejsc :) teraz samochody :D<3

Nie najnowsza wersja, tylko ta podana w temacie, inna nie będzie działać.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Osobiście zebrałem ponad 150 miejsc w ten sposób :D.

Polecam, bardzo przydatny patent.

Opublikowano

Nie działa ... ciągle wyskakuje, że mam za mało SB ;/

Opisz jak to robisz. Czy masz 60 level?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bot działa, dzięki.

===========

@xFircu: Możliwe, że tyle ile jest samochodów w tej grze xD (razem z ich stylami itd.)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Działa to jeszcze? Bo ja próbuje i nic. 

Działa działa, dla pewności przed chwilą aktywowałem sobie kilka slotów :P

Pobierz wersję bota z pierwszej strony, odpal grę, włącz program, wejdź do dilera samochodowego i kupuj miejsca za free.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Już działa. Po prostu chciałem użyć funkcję bota z bot a lot, ale niestety to nie działało. Ale dzięki za sprawdzenie. 

8902314106109971000808.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...