Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick:  Andr0

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: platyna 3

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo na poziomie platyny najlepiej midera lub adc. Planuje wbić diament. Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 


Nick:  4ndro(smurf)

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: GOLD 1(była seria do platyny)

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo aby wbić platynę na west . Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 

Opublikowano

Witam . Potrzebuje 3 ludzi do teamu 5v5 . Potrzebni mi są ludzie ,którzy coś chcą osiągnąć , a nie tylko grać . 

 

Wymagania :

-Platyna +

-Posiadanie matowych picków na linie ,w której zamierzasz grać

-Ts3

-Mikro

-16+

-Częsta aktywność

-Ogarnięcie własnej pozycji

-Kultura osobista

 

Osobiście jestem Platyna II i gram na midzie , mój brat jest Platyna V i gra na adc . Potrzebny jest top , jungla , support .

Zgłoszenia proszę pisać na pw , jeśli nie będę odpisywał to znaczy , że dany osobnik się nie nadał .

 

W zgłoszeniach proszę o wklejenie linku z lolkingiem / op.gg .

 

SERVER EUNE

Opublikowano

Nazwa:ReAster99

Dywizja:Gold 3

Kontakt głosowy:brak

Main pozycja:jungle

 

Piszcie tutaj na PW jak ma ktoś silver 1-gold.

Opublikowano
Nick:  C9 Evelay


Region:EUW

Level: 12

Dywizja: n/d

Kontakt: ingame

Dodatkowe informacje: d4 eune, lvluje smurf konto na euw

Opublikowano

Witam, szukam kogoś do wspólnej gry (duo), konkretnie supporta z platyną w soloq (sam też jestem w platynie). Dobrze ogarniam adc, potrzebuję kogoś kto grałby Braumem, Morganą, Leoną, Threshem, sytuacyjnie innymi suppami np. Nami. Nie potrzebuję kogoś kto mainuje suppy tzw. out of meta. Serwer EUNE, kontakt na pw tutaj na mpc :) czekam na oferty :D oczywiście majk+ ts3 jakiś się ogarnie no i żebyś miał z 16 lat przynajmniej, w sensie w miare ogarnięty głos i w miare ogarnięta gadka :) nie oczekuję inteligenta, filozofa, ale też nie chcę grać z totalnym głąbem :) czekam na zgłoszenia :P

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Nick: -----------------------------> explore
Region: -------------------------> EUENE
Level: ---------------------------> 30 LV.
Dywizja:  ------------------------> S2
Kontakt: ------------------------> Forum / LOL
Dodatkowe informacje

  • Gry w godzinach od 19 do 24 max do 1 w nocy.
  • Szukam osoby z którą wejdę do platyny?
  • Osoba może korzystać z BOL'a - mile widziane.
  • Będę grał na midzie ewentualnie jako support.
  • Fajnie aby osoba miała mikrofon oraz skype.
  • Poszukuje osoby po mutacji....

No to by było na tyle, to co gramy?


True love survives all

Opublikowano
Nick: SaTTeS10


Region:EUNE

Level:30

Dywizja:platyna 5

Kontakt: w grze

Dodatkowe informacje:

Szukam kogos do pogrania normali 4fun jezeli dywizja bedzie odpowiednia to teamowek i duo.

Płeć wasze wyznanie gwara i inne takie nie istotne xD mysle ze dam rade :D

Na normale dywizja nie ma znaczenia.

Wymagam:

-skp,ts3

-wiek K14+  M16+   -dyskryminacja wynika z braku mutacji u niektorych panow w nizszym wieku :D

A jak chcecie cos o mnie to:

17 lat bez spiny wkoncu to tylko gra :D

 

 

 

Opublikowano

Nick: JillyPl
Region: EUNE
Level: 30
Kontakt: lol/gg (10624217)
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do pogrania normali, tak bez spiny, dla zabawy. Gier rankingowych raczej nie tykam, bo ostatnio źle to się kończy ;) Jakiś szczególnych wymagań nie mam, ale wolałabym +18. Z osobami w podobnym wieku zdecydowanie łatwiej jest się dogadać :) Podczas gry najchętniej korzystam ze skypa, tsa zbytnio nie lubię. Zapraszam :)

Opublikowano

Nick: -
Region:EU NE
Level:  30
Dywizja: Gold 5
Kontakt:  Forum lub GG 11157822
Dodatkowe informacje: Poszukuje osoby z mikrofonem i ts do duo rankedów. Min. Silver 1.

Po więcej informacji proszę o kontakt. 

Opublikowano

Nick:AveJerem
Region: EuNE
Level: 30
Dywizja: Plat V/IV
Kontakt: Gra, PW na forum
Dodatkowe informacje:

Witam, szukam ludzi chętnych do:

Normali...czyli czysty fun oraz nowe znajomości jak i zajebista zabawa ^^ Najlepiej z Mikro i TS ;) [uwaga...napaleńców którzy chcą zarwać do dziewczyn z naszej "ekipy" ostrzegam, że nie warto się popisywać]
DuoQ(Diax-Gold) którzy mainują swoją linie jak i potrafią ogarnąć ją i mają spore doświadczenie na tej linii jak i w grze.

Szukam osób które mają oczywiście mikro jak i TS bo bez tego ani rusz.

Mainuje MID'a

Witam, szukamy ludzi do Team'u którzy są chętni do grania 5 vs 5 oraz w późniejszym czasie po zgraniu i wbiciu jakiejś normalnej dywizji w 5-tkąch wystartowania na ESL czy też innych turniejach.

Szukamy osób które mainują swoją linie oraz potrafią grać jeszcze 1-2 innych w razie braku kogoś na daną linie zamieniamy kimś kto także ogarnia tą linie.

Szukamy ludzi wszędzie oprócz praktycznie mida ;)

Wymagamy:

-Wiek 16+ najlepiej [Mutacja]

-Poczucie humoru

-Sporo czasu/Dużej aktywności w grze

-Posiadania TS3

-Doświadczenia (Nie chcemy dzieci które nie znają podstaw lub nie mają żadnego pojęcia co i jak)

-Mainowanie swojej pozycji (Spory wachlarz postaci na daną linie oraz obeznanie z nią)

-Bez żadnego flame'u i płaczu po przegranej linii czy grze...potrafienie dostrzegania własnych błędów i uczeniu się na nich

Oferujemy:

-Miłą atmosfere

-Ciekawych ludzi

-Sporą aktywność

-Graczy z doświadczeniem i potrafieniem nauczania się na własnych błędach

-Serwer TeamSpeak3

-Wiele innych

 

Jeżeli jesteś zainteresowany dodaj AveJerem i napisz ;)

Opublikowano

Nick -> Dämian
Region -> EU-NE
Level -> 30
Dywizja -> Platyna V
Kontakt -> Forum / PW
Dodatkowe Informacje -> Szukam ADC
Gram supporta, zbieram jeszcze na postacie i runki, runek już większość mam i postaci z mety też posiadam.

Opublikowano

Nick -> Drakeans
Region -> EU-NE
Level -> 30
Dywizja -> Silver III
Kontakt -> Forum / PW
Dodatkowe Informacje ->SZUKAM TEAMU RANKEDOWEGO MIN. GOLD / GRAM JUNGLE

nic

Opublikowano

Szukam teamu rankedowego na EUNE ludzie min. gold v  , czesta aktywnosc , komunikacja na ts / skype . Mainuje adc , wczesniej b.duzo gralem na topie ,wiec tez ogarniam , na midzie tez moge pograc . 

Mam 18 lat, diamond v  , mikro ,gram pare godzin dziennie . Jeżeli masz bolowców w teamie nie pisz.

http://www.lolking.net/summoner/eune/30396723#profile

kontakt w grze : Dubidumba

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam poszukuje graczy/gracza do duo oferuje TS  Obecnie jestem PLATYNA 1 i gram mid albo top


 


 


Wymagania :


 


wiek 18 +


 


Mile widziany BOL VIP


 


umiejetnosc gry AD/JUNGLE


 


Winn ratio min 60% +


 


ogolna chec i czas do wbicia challengera


 


 


pisac pw 


Opublikowano

Nick -> na stronie poniżej
Region -> EU-NE
Level -> 30
Dywizja -> Gold III
Kontakt -> Forum / PW
Dodatkowe Informacje -> Szukam teamu Rankingowego obojętnie czy z Bolem czy bez
najlepiej radze sobie na midzie, Topie oraz SUPP ( co nie znaczy że chętnie chodzę na supp bo Supportem nie wycarruje gry )


:O  :Win:  :O
Mid ~ 78%
top ~ 80%


http://www.lolking.net/summoner/eune/32236011#profile

32984651300858722438.png

Opublikowano

siema,

mam serie do silver IV i potrzebuje kogos do pomocy, kto mi wygra mecz. najlepiej jungla lub mid, bo ja gram na topie.

bede gral w srode ok.13-16, chetnych prosze o kontakt priv lub na lol'u: Papaj8

Opublikowano

Nick: Dan109
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro IV
Kontakt: skype : daniel,db lub pisać na lolu :)
Dodatkowe informacje: szukam jakiegoś ogarniętego ADC/APC do grania duo , ogarnaim supporty :)

Opublikowano

Nick: Wiosen7
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G2
Kontakt: LoL

Wiek: 17 lat
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętej osoby do duo.Gram Topa/Jungle/ADC/Supporta.

Wymagania:Minimum Gold

Opublikowano

Nick: KRZYCZ xSiwy
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: S2 ( spadłem z S1 )
Kontakt: LoL

Wiek: 16 Lat
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto pomoże wyjść mi do golda , ew. później jakieś rankedy . ( gram wszystkie linie , najlepiej Lulu top )

Wymagania: Podobna dywizja . 

WQyaZF.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...