Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: xVez
RegionEUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 4

Kontakt: MPC forum ( pw ) / Zaproszenie w lolu do znajomych i się zgadamy.
Dodatkowe informacje: Mam 14 lat szukam kogoś do DUO na EUNE. Mam skype oraz TS. Mainuje Mida (Katarine)

Wymagam : TS3 oraz Skype / 12-14 lat / Zgranie / Mainowanie jungli ( nie obowiązkowo lecz najlepiej ) + także nie obowiązkowo jeżeli mainujecie Jungle : dobre granie Amumu.

xvez_eune_55_6_logo.png

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Aresob13
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat III
Kontakt: Najpierw dodaj potem pytaj :)
Dodatkowe informacje: 18 lat, szukam 3 osób do teamówek 5v5.

Opublikowano

Nick CapthaPL

Div - Platyna 3 

 

Szukam supporta o podobnej dywizji do duo

Kontakt w grze i skype - CapthaPL

Opublikowano

Nick: xTheOlekPLx
Region: EUNE
Level: 6
Dywizja: ----
Kontakt: skype: olek.psuj1
Dodatkowe informacje: 15 lat, szukam nowych graczy do pogrania sobie bez spiny 

76561198169567059.png

Opublikowano

Nick: Keymil
Region: EUNE
Level: 10
Dywizja: ----
Kontakt: PW na forum, albo dodaj od razu do znajomych w lolu
Dodatkowe informacje: właśnie ustawiłem pobieranie lola bo po jakiś 2 latach znów chcę pograć na luzie i szukam osób do gry. Będziemy rozmawiać na TeamSpeaku więc mikrofon obowiązkowy . Jeśli też nie masz jeszcze 30 levela to pisz :)

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano
Witam serdecznie ja wraz z moim kolegą szukamy 1 gracza lola . A mianowicie jak dobrze wiecie zbliża się ten oto event : 


Chcielibyśmy wziąć w nim udział . liczy się dobra zabawa i mnóstwo emocji .Mile widziany ts oraz wiek 16+ . Pragne przypomnieć że w turnieju są nagrody do wygrania tak więc jest o co walczyc . Jeśli jesteś zainteresowany napisz swój nick lub zaproś mnie w Lolu nick : Biansh

Poszukujemy : TYLKO :top 

ODŚWIEŻAM 

Opublikowano

Nick: Kupujesz kebaba
Region: Turcja
Level: 30
Dywizja: Platyna 3 przed przeniesieniem (teraz nie jestem pewny)
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: W sumie to przed chwilą przeniosłem się do Turcji i szukam kolegów.

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Opublikowano

[][][][][]

 

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A

[][][][][]

 

4616714059070451190482.png: FlamerOfDeath
2185214059070451190482.png25

9936414059070451190482.png:

-gg :50471641

-pw na forum

5988714059070451190482.png:

Poszukuję sób gry. Tak naprawdę to wystarczy mi 1 osoba.

Serwer jest to EUNE. Jeśli chodzi o linię to mogę grać wszędzie,

zawsze gdzieś można się poduczyć,

Jako iż mam 25lvl to rzekomych rankedów grać nie mogę.

Najlepiej jeżeli byłaby to kobieta. Byłaby to miła odskocznia od 

wszystkich facetów otaczających nas w niemalże każdej grze.

Oczywiście facetów również zapraszam do kontaktu i wspólnej gry.

Wiek stwierdzam, że dobrze by tak było w okolicy 15-16 lat gdyż

osoby w tym wieku potrafią już okazać kulturę jak i dobry humor.

Dywizji nie ukrywam, że nie jestem jakimś Koreańskim Challengerem,

ale Gold 3 na pewno. Oczywiście po wbiciu mojego 30lvla do zapraszam

grania rankedów i ostrzenia swojego skilla  xD.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz śmiało. Komunikator głosowy

ogarnie się po lekkim zapoznaniu. Nie gryzę ;D

 

Dla moderatora:

 

 

Z obrazkami, żeby było ładniej xD

 

Nick: FlamerOfDeath

Region: EUNE

Level: 25 (jest to moje 3 konto)

Dywizja: Najlepiej coś gold 3

Kontakt:

-gg: 50471641

-pw na forum

Dodatkowe informacje:

-Płeć dowolna

-Ważny jest humor i dystans do siebie

-Wiek najlepiej ok 15-16lat (umiem się dogadać z każdym, jestem kulturalną osobą)

 

 

Opublikowano

Nick: GetCWed

Region: EUW

Level: 5

Dywizja: (Opcjonalnie)

Kontakt: pw

Dodatkowe informacje:

Poszukuję osób do grania normali.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Nick: naturus
Region: eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver 4
Kontakt: forum/ gra
Dodatkowe informacje: nie interesują mnie poki co rankedy, chce na spokojnie z kims pograc normale, bylabym wdzieczna za kazda odpowiedz. 

PS. komunikatory glosowe odpadaja,mam niemile doswiadczenia i uznaje to za zbedne w takich meczach jak normale :D 

 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Nick: Wiosen7
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G3
Kontakt: LoL

Wiek: 17 lat
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętej osoby do duo.Gram Topa/Jungle/ADC/Supporta.

Wymagania:Minimum Gold

Opublikowano

Nick: Aduxsiej
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Obecnie Silver 3
Kontakt: PW na MPC lub zaproszenie w grze,na pewno przyjmę
Dodatkowe informacje:

Mam 15 lat,mogę pogadać na skype lub TS lecz mam drobną wadę wymowy co mnie lekko hamuje do rozmów,ale lepsza komunikacja zawsze bardzo chętnie! :)

Szukam osoby do wyjścia z silvera i dojścia jak najdalej, mogę grać od samego rana do nocy (3-4)

pozdrawiam

Opublikowano

Nick: Kataqq

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat 2
Kontakt: PW/Gra
Dodatkowe informacje:Mam skype , tsa szukam kogos do duo , najlepiej z platyny/diamonda , gold tez moze byc , dodajcie w lolu ! Mam wymainowanego lee sina / riven gram top>adc>jungle>mid>supp 

Opublikowano

Witam.

 

Szukam osoby do duo rankedow minimum gold ale moze byc tez platyna.

 

Chetnych prosze o pisanie na pw lub w lolu: Raageer

Opublikowano

Nick:  ZPW UzyjFantazji
Region: Turcja
Level: 30
Dywizja: Ja akurat gold 
Kontakt: zaproszenie w grze,na pewno przyjmę.
Dodatkowe informacje:

 

Szukamy wiecej polakow na tym serwerze. Aktualnie mamy zebrany caly sklad na 5tki ale fajnie by bylo ulozyc 2 teamy i razem cwiczyc. Rowniez mozemy zgrac sie na tureckie konkursy etc ;D 

Najlepiej 17+ bo nasz squad pelnoletni dosyc :x

bez reklamy yt.

Opublikowano

Nick: br4ciak
Region: EUEN
Level: 30
Dywizja: s5
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego z kim można pograć 3v3 / 5v5 / duo  mogę grać na każdej linii

Opublikowano

Nick: MokiToki
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: gV
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego do  duo,  mogę grać na każdej linii/ preferuje mid/jungle duo bot

(Dywizja taka sama bądź wyższa)

x

Opublikowano
Witam serdecznie ja wraz z moim kolegą szukamy  gracza lola . A mianowicie jak dobrze wiecie zbliża się ten oto event : 


Chcielibyśmy wziąć w nim udział . liczy się dobra zabawa i mnóstwo emocji .Mile widziany ts oraz wiek 16+ . Pragne przypomnieć że w turnieju są nagrody do wygrania tak więc jest o co walczyc . Jeśli jesteś zainteresowany napisz swój nick lub zaproś mnie w Lolu nick : Biansh

Poszukujemy :top i adc

ODŚWIEŻAM ADC NAM SIE WYSYPAŁ

Opublikowano

Nick: streepy
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: sIII
Kontakt: forum/lol
Dodatkowe informacje: Brak komunikatora / gram wszystkie pozycje. Szukam teamu 3 vs 3 lub 5 vs 5. ! :)

Opublikowano

Nick:boombombanaan
Region:EUW
Level:30
Dywizja: (Opcjonalnie):Silver 5.
Kontakt:GG,PW na Mpc.
Dodatkowe informacje:Mam ts'a i skype'a. Szukam Teamu do 5 vs 5 lub 3 vs 3 lub do Duo. Gram na Midzie i Jungli.

Opublikowano

Nick: Keymil23
Region: EUNE
Level: 4
Dywizja: 
Kontakt: PW na forum, albo od razu dodaj do znajomych w grze
Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry od małego lvla. Jeśli masz nie więcej niż 10 lvl to pisz! Najlepiej osoby z mikrofonem żeby można było rozmawiać podczas gry. 

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Nick : podam na pw

region : EUW

lvl : 30

dywizja : gold III

Kontakt : pw mpc

Więc tak..szukam teamu lub osób do teamu na Wescie , chciałbym być w drużynie która ciągle będzie chciała podwyższac swoje umiejetnosci , trenowac jak najwiecej a po pewnym czasie grania razem zacznie brac udzialy w przeroznych turniejach typu go4lole itp...ogolnie mowiac chcialbym znalezc team na dluzsza mete,a wiem ze nie bedzie to latwe bo na Wescie nie jest tak duzo polaków jak na nordicu ;/ Chciałbym aby kontatkowali sie ze mna ludzie ktorzy konkretnie napisza mi jaka pozycje graja,czym najbardziej lubia grac , napisza cos o sobie (wiek,ile czasu jestes w stanie poswiecic na gre itp) ..

Czekam rowniez na propozycje ludzi ktorzy szukaja kogos do teamu - tutaj o sobie moge powiedziec że gram na midzie , 16 lat ,  posiadam wszelkie potrzebne komunikatory glosowe a grac moge naprawde duzo ;)

Chetnych zapraszam na pw ;]

Opublikowano

Nick: ECLC
Region: Turcja
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna 5, świeżo wbita
Kontakt: PW na forum, pw w grze
Dodatkowe informacje: Lubie ostatnio grać na ADC, ale ogarniam też jungle. Szukam kogoś do normali/duo/teamu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...