Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Switchbot/BonusSwitcher by Unpublished | Działa na Najnowszej Bince | PO POLSKU


BeHolder‏

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa , ale mam problem ponieważ kiedy znajdzie mi dany bon nie zatrzymuje się i szuka dalej patrzyłem kilka razy specjalnie sam bony ustawiałem i nie zatrzymuje się , Dlaczego??

837371446280124127260.png
Opublikowano

 

1308765501-U105386.png

 BonusSwitch By Unpublished | 1-5 & 6-7 Bonus | 5 Slot | [SF 2012] | Najnowsza Binka 

screentp.png

RLzMxhj.jpg

1308765429-U105386.png

 Tak 

1308765413-U105386.png

 Tak 

1308765487-U105386.png

 http://www.multiupload.nl/4JMO5M67R9 

1308765590-U105386.png

 https://www.virustotal.com/pl/file/554fbbeb5d67dd5d2dfba21496360cfb077750b64651b58f56192a68fb21f43d/analysis/1379096484/ 

1308765441-U105386.png

 Plik z Archiwum ZIP, wrzucamy do folderu z grą.
Jeżeli Client jest zabezpieczony na ładowanie plików MIX z automatu, zmień rozszerzenie na dll i użyj Injectora z internetu...

Działa na serwerach po aktualizacji na pliki 2012+ (Binka ze Skyboxami itp)

Źródło: 
www.elitepvpers.com/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/1503114-release-tools-unpublished-175.html

Spolszczone przeze mnie.
Pozdrawiam 

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

 

ej mi nie wchodzi link wyślij mi ktoś jeszcze raz ! Błagam

Opublikowano

Witam

Pobrałem ten programik BonusSwitch By Unpublished wypakowałem pliczek do klienta,uruchamia sie wszystko jak powinno ale w momecie gdy ustawię wybrany bonus w slocie wyskakują napisy o nastepujacej treści "Idz do Baek-Go w celu dodania bonu" i oczywiście bony się nie zmieniają.Gram na iMetin.

Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Mam problem. Gdy juz wpisze jakie bony chce i tak dalej to jak mam dobre id zmianek to wyskakuje że moge ich niemiec w eq chodz są lub mam złe id chodz id mam dobre

Opublikowano

Jest problem w momencie gdy klikam mieszaj , mam trute na 1 wszym miejscu , ustawiłem sobie śr 40+ no i w czacie mi pisze " Nie mozesz dodac przedmiotu do zbroji " -_- Co to ma być ?

HALA MADRID !!!
Opublikowano

Pytanko, tam gdzie mam miejsce "bonus" , gdzie trzeba wpisać jakąś liczbę, tam muszę wpisać np. + ile średnich ? Bo tam się nie da stawiać znaków typu %, + itd.

the_miz_signature_by_d4m_d3signz-d3fmxee

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...