Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Switchbot/BonusSwitcher by Unpublished | Działa na Najnowszej Bince | PO POLSKU


BeHolder‏

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

   

jak go uruchomic na invoria gdy właczam pisze usuwam switch bot mix

 

 

Zmien rozszerzenie pliku switchbot.mix na ".dll", potem skopiuj injectora (tą strzykawkę) z innego bs'a do clienta invorii, później uruchom ją przez admina i wstrzyknij plik switchbot.dll :).

UnStoppable / Arkitev


   11096643_1585863995002435_18833699738652


 


      

Opublikowano

Klient invorii jest zabezpieczony, co mam zrobić ? Wiem, ze mam pobrać Injectora z internetu ( czy jak to się tam nazywa ) czyli plik o takiej nazwie z byle jakiego bsa ? A jak zmienić rozszerzenie na dll ? Może mi ktoś to wytłumaczyć krok po kroku ?

 

 

@@ DOBRA JUŻ ZMIENIŁEM NA Switch-Bot.dll, A TERAZ SKĄD POBRAĆ INJECTORA ?

Opublikowano

Zmieniłem rozszerzenie na dll , pobrałem injectora . Odpaliłem Invoria.pl Ustawiłem bony , zaaktualizowałem id zmianek i nie zmienia , klikam mieszaj i stoi nic nie robi.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

 

1308765501-U105386.png

 BonusSwitch By Unpublished | 1-5 & 6-7 Bonus | 5 Slot | [SF 2012] | Najnowsza Binka 

 

screentp.png

RLzMxhj.jpg

1308765429-U105386.png

 Tak 

 

1308765413-U105386.png

 Tak 

 

1308765487-U105386.png

 http://www.multiupload.nl/4JMO5M67R9 

 

1308765590-U105386.png

 https://www.virustotal.com/pl/file/554fbbeb5d67dd5d2dfba21496360cfb077750b64651b58f56192a68fb21f43d/analysis/1379096484/ 

 

 

1308765441-U105386.png

 Plik z Archiwum ZIP, wrzucamy do folderu z grą.
Jeżeli Client jest zabezpieczony na ładowanie plików MIX z automatu, zmień rozszerzenie na dll i użyj Injectora z internetu...

Działa na serwerach po aktualizacji na pliki 2012+ (Binka ze Skyboxami itp)

Źródło: 
www.elitepvpers.com/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/1503114-release-tools-unpublished-175.html

Spolszczone przeze mnie.
Pozdrawiam 

 

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

Dzięki wielkie ziomuś !!! Wszystko działa poprawnie ;))

Opublikowano

nie mogę odpalić na ethana, robię tak:

 

włączam injectora, odpalam metka, skopiowany plik z zip do metka wstrzykuje za pomocą injectora i nic. Potrzebuje jeszcze jakiegoś programiku do tego na w7? Czy coś żle robię ?

 

co zrobić żeby pojawiło się okienko z tymi opcjami jak pż itp.?

Opublikowano

yyy wkleilem tego bs'a do klienta dreikona i wlaczalem gre przez plik dreikon to sie nic nie wlaczylo gdy zminilem na .dll to wlacza sie metin ale nie wyskakuje to okienko bsa pomozcie plz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...