Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|●|] GuildCraft [|●|] [Z] [200 SLOTÓW] [NOWY CRAFTING] [NOWY GENERATOR MAPY] [SYSTEM RANKINGU] [NOWY SYSTEM NETHERU] [AUTORSKIE GILDIE]


.Risen.

McMMO na serwerze?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby na serwerze by?o McMMO?

    • Tak.
      18
    • Nie.
      31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SYdd.png



Witaj Drogi Graczu!


GuildCraft - legendarny serwer Survival już w piątek otworzy ponownie


swoje drzwi przed graczami już po raz 7!


Kolejna edycja przygotowana z myślą o Was będzie przepełniona


nowościami stworzonymi specjalne dla naszych Graczy!


Przygotuj się na kolejne godziny świetnej zabawy, niezapomniane przygody!



rZdd.png



ADRES IP : guildscraft.pl (46.29.17.215)


ADRES IP TS3 : ts.mcner.pl


SLOTY : 200


AUTORYZACJA : no-Premium


NETHER : Tak (Różdżka teleportacji)



TZdd.png



Poziom rozgrywki na naszym serwerze jest niezwykle wysoki


dzięki autorskim wtyczkom, doświadczonej administracji,


potężnej maszynie, co gwarantuje brak jakichkolwiek opóźnień.



kbfd.png



GILDIE


Jako jeden z niewielu serwerów korzystamy z zaawansowanego


skryptu na gildie.


Rozgrywka jest inna niż na wszystkich serwerach.


Do założenia gildii potrzebujemy odpowiednie itemy, oraz level,


po jej założeniu otrzymujemy cuboid wielkości 50x50.



Gbfd.png



GENERATOR MAPY


Nasza mapa jest wygenerowana zewnętrznym generatorem,


dzięki czemu na całej mapie umieszczone są opuszczone chaty,


epickie wodospady, góry i wiele więcej....



Rbfd.png



NETHER


U nas piekło jest naprawdę piekielne...


Zwiększona ilość zadawanych obrażeń przez mobów,


zatruwanie przez nie, sprytne pułapki i wiele więcej...


Dodatkowo do Netheru nie jest u nas się tak łatwo dostać.


Musisz scraftować narzędzie do tego - Różdżkę teleportacji!



jcfd.png



MASZYNY


Nasz serwer postawiony jest na dedykowanej maszynie


z dużą ilością pamięci RAM, szybkimi dyskami SSD i dobrym procesorem,


co zapewnia całkowity brak opóźnień!



Ddfd.png



DROPY


Dzięki autorskiej konfiguracji dropów są one zróżnicowane i


bardzo dopracowane.


Fortuna działa w 100%, a z kamienia dropi nawet proch...


Oprócz tego z zabitego gracza masz szansę na drop


drogocennych itemów!



mffd.png



Pewnie zastanawiasz się kim w ogóle jesteśmy


i czy warto zaufać właśnie nam...


Tak więc jesteśmy grupą ludźmi z niezwykłą pasją do Minecrafta. ;-)


Serwer tworzymy z największą starannością i dbałością o szczegóły.



[WŁAŚCICIEL] :: AvaterysPL


[WŁAŚCICIEL] :: Muras331


[MODERATOR] :: SadejaPL


________________________________________________________



Start serwera: PIĄTEK (13-08-13) - GODZINA 18:00!



Zapraszamy do gry.


Wasza administracja!


________________________________________________________


  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ciekawie sie zapowiada, Znam wlasciciela. Mysle ze server bedzie udany. Pozdrawiam Jok3rStars

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

ciekawie sie zapowiada, Znam wlasciciela. Mysle ze server bedzie udany. Pozdrawiam Jok3rStars

Wielkie dzięki za pierwszą pozytywną opinię, to wiele znaczy. ;-)

//Specjalnie wziąłem zwolnienie ze szkoły, żeby się wyrobić do piątku ( xD). Doceńcie to... :D

Opublikowano

Prezentacja ładna, Serwer pewnie również będzie dobry. No ale co z tego? Skoro znowu padnie albo powstanie nowa edycja po tygodniu lub dwóch.

Opublikowano

Prezentacja ładna, Serwer pewnie również będzie dobry. No ale co z tego? Skoro znowu padnie albo powstanie nowa edycja po tygodniu lub dwóch.

Wielkie dzięki za pozytywną opinię. Co do nowej edycji będzie najwcześniej miesiąc po tej. ;)

Tą musieliśmy zrobić, poprzednia była testowa, oraz została zgriefowana przez kogoś...

 

Pozdrawiamy.

Opublikowano

Czemu 7 edycja? Bo wcześniejsze padały po kilku dniach?

Zapowiada się ciekawie, prezentacja ładna, chociaż trochę "wąska" się wydaję.

Opublikowano

Czemu 7 edycja? Bo wcześniejsze padały po kilku dniach?

 

Zapowiada się ciekawie, prezentacja ładna, chociaż trochę "wąska" się wydaję.

Już pisałem wcześniej jaki powód nowej edycji, poprzednia była mocno testowa po przerwie miesięcznej. Było zbyt dużo błędów. ;)

Opublikowano

Super serwer się zapowiada. Ciekawie te generowane struktury będą wyglądać.

Kolejna pozytywna opinia, jestem pozytywnie zaskoczony. :P

Wielkie dzięki, to zapał do dalszej pracy!

Od rana ogarniamy mapę, budujemy właśnie spawn. Potem podeślę SS.

Opublikowano

Spoczko serwerek, na pewno dopracowany pod względem techniczym itp. Zagram na pewno, zapraszam !

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Spoczko serwerek, na pewno dopracowany pod względem techniczym itp. Zagram na pewno, zapraszam !

Kolejna pozytywna opinia, to musi coś znaczyć. Bardzo dziękujemy! ;-)

Mapa zbudowana w 30%, pluginy 80%, właśnie rozpoczynam pracę nad kilkoma pluginami, trzeba napisać jeszcze łatkę pod silnik i w sumie tyle. ;)

Kolejna nieprzespana noc dla Was. :)

Opublikowano

kolejny serwer na tydzień... zrób 1 porządny serwer...

Ten serwer ma już 7 edycję, nie wiem o co Ci chodzi. Poprzednie edycje były w czerwcu, ostatnia jeszcze wczoraj była otwarta przez ponad tydzień, bo była edycją testową. ;-)

Opublikowano

Powiem tyle jak serw wypali to macie wielkiego + od mnie :)

Oj, wypali, wypali na pewno. ;)

Kolega buduje dla Was na spawnie wymieniarki i kilka innych rzeczy związanych z redstone, ja kończę pluginy, są praktycznie gotowy, tylko do napisania ITEMSHOP w grze. ;)

Opublikowano

Nie polecam serwera a oto dlaczego

II

II

II

V

 

wszystko kradzione :

- mapa z mcplanet

- masarnia z myharda

- wymieniarki z owcatv

- handel z npc xcrafters

- jedyne co on sam zrobil to trampoline

wlasciciel to cham zero wynagrodzenia za pomoc przy serwerze

rarity_equestria_girls_by_dixierarity-d6

 

TasakPMI Kontakt skype : tasakpmi

Opublikowano

Prezka zajebista hehe, spoko serwer czekam ;d

Dziękujemy bardzo za opinię. ;)

Łapcie screena na zachętę, od rana dla Was budujemy:

 

cxgd.png

 

Opublikowano

Jak będą cycki, to może zagram. Żart. xD, fajna prezentacja, myślę, że na pewno wpadnę i jak zwykle zostanę Panem świata. Będę siać grozę i zniszczenie.

A tak poważnie, to życzę wam Panowie wiele szczęścia i mam nadzieję, że się wyrobicie. Pozdrawiam. <3



@Up Czy ten żagiel to stejk? o.O

Opublikowano

Jak będą cycki, to może zagram. Żart. xD, fajna prezentacja, myślę, że na pewno wpadnę i jak zwykle zostanę Panem świata. Będę siać grozę i zniszczenie.

A tak poważnie, to życzę wam Panowie wiele szczęścia i mam nadzieję, że się wyrobicie. Pozdrawiam. <3

Na 100% się wyrobimy, już dzisiaj w nocy wszystko będzie skończone w 100%, tylko testy i reklama. ;)

 

Pozdrawiamy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...