Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] GTA V Minecraft ! [BRONIE][SAMOCHODY][SAMOLOTY][QUESTY][GANGI][FIRMY][POLICJA][PIERWSZY TAKI SERWER W POLSCE !]


WA3MK

Ankieta dla GTA Minecraft.  

504 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby serwer by? Premium ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aby zostać Policjantem napisz Podanie:




Nick:malacha2001


Wiek:12 prawie 13


Kontakt: PW na forum


Dlaczego wybierasz tą posadę: Chcę być policjantem, ponieważ ma dużo do roboty. FBI włącza się do działania dopiero na 4 *. Policjant musi pilnować porządku.


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. dawania mandatów, i prawa: Oczywiście, że tak


Podobny obraz

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Albo mi się zdaje albo to jest wszystko z SA:MP'a za co OGROMNY PLUS! xD

 

Nick: Bananek20

 

Wiek: 15


Kontakt: Skajp - radziukc


Dlaczego FBI, a nie Policjant: Jak można się domyślić, grałem dużo w SA:MP'a i ubóstwiałem pracę w FBI pamiętam gdy była akcja z porwaniem prezydenta i przyleciałem helikopterem razem z wsparciem i... dobra, bo zaraz będzie tutaj lektura ._.

 

Coś na koniec: Wybaczcie, ale musiałem dodać ten podpunkt xD. Więc jeśli chodzi o frakcje to brakuje mi tu pogotowia i straży pożarnej co można dodać :) jak wcześniej mówiłem - przydałby się prezydent i mafie wtedy byłyby te akcje z porwaniami ohh <33 Okej jak będziecie chcieli moich pomysłów czy coś to na skajpie :P

Opublikowano

Nick: 93spider93

 

 

Wiek:13 Lat

 

Kontakt: GG:47581229

 

Wybieram tą posadę ponieważ we wszystkich grach uwielbiam być policjantem jak njest okazja to wtedy wybieram policje nwm dlaczego poprostu tak ;)

 

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. dawania mandatów, i prawa: Tak



Mam pytanie czy jak już się będzie policją to po jakimś czasie można być FBI?

Opublikowano

Nick: MisterBzyku
Wiek: 14
Kontakt: TS3
Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy: Jasne
Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów: Oczywiście ;)

Opublikowano

a czemu nie ma wojska(z tego co pamietam 5 gwiazdka to wojsko)

chętnie poszedl bym do FBI,ale musza tez byc niezli gracze do robienia mafji



Albo mi się zdaje albo to jest wszystko z SA:MP'a za co OGROMNY PLUS! xD

 

Nick: Bananek20

 

Wiek: 15


Kontakt: Skajp - radziukc


Dlaczego FBI, a nie Policjant: Jak można się domyślić, grałem dużo w SA:MP'a i ubóstwiałem pracę w FBI pamiętam gdy była akcja z porwaniem prezydenta i przyleciałem helikopterem razem z wsparciem i... dobra, bo zaraz będzie tutaj lektura ._.

 

Coś na koniec: Wybaczcie, ale musiałem dodać ten podpunkt xD. Więc jeśli chodzi o frakcje to brakuje mi tu pogotowia i straży pożarnej co można dodać :) jak wcześniej mówiłem - przydałby się prezydent i mafie wtedy byłyby te akcje z porwaniami ohh <33 Okej jak będziecie chcieli moich pomysłów czy coś to na skajpie :P

bananek,nie boj sie.. ze mna bedziesz mial co robic

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy start?

Opublikowano

Nick ArkoVen


Wiek 12 lat


Kontakt skype: ArkoVens


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy: Tak .


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów: Oczywiście, że tak.


Opublikowano

podanie kolegi gdyz nie ma on 50 postow naliczonych

Nick

 

Wiek 14

Kontakt skype > Ekspertex

 

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy: tak

 

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów: tak

 

Nick Ekspert

Opublikowano

Podanie na pilota:

 

 

Nick:szelkoffy

Wiek:17 :)

Kontakt:skype: pedobel

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. pilotowania : Jakieś podstawy, reszte sam ogarne :)

647041416238306889721.png

Opublikowano

Podanie na Policjanta+:



Nick: MrHugo


Wiek: 14


Kontakt: Skype: HugoZTroll


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy: Tak


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów: Tak


Opublikowano

Pewnie nigdy nie wystartuje, a jak wystartuje to będzie chujowo, nie robi się innej gry w innej grze -,- To nie ma sensu, bo nie będzie odzwierciedlać GTA ...

Opublikowano

Będziecie wklejać tu screeny Waszej pracy co jakiś czas? :P

 

Będzie na serwerze striptiz?? **MAŚLANE OCZKA**

 

 

Screeny, będziemy wklejać co jakiś czas.

 

Nasza Administracja, zrobiła ,,Burdel'' , jeszcze nie wiemy czym zastąpić striptizerki ( Pomysły , np. NPC ).

Jeśli masz pomysł, napisz śmiało :)

 

Lista Modów na serwerze:

 

- SDK Gun Mod ( Youtube:

)

- The Car Mod ( Youtube:

) ( Dorobimy 2 Samochody ( FBI i Policyjne )

- THX Helikopter Mod ( Youtube

) ( Dorobimy 2 Samoloty ( FBI i Policyjne )

 

 

Masz jakieś ciekawe Mody, które można użyć ? Napisz, a być może wynagrodzimy cię na serwerze !



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Pewnie nigdy nie wystartuje, a jak wystartuje to będzie chujowo, nie robi się innej gry w innej grze -,- To nie ma sensu, bo nie będzie odzwierciedlać GTA ...

takie serwery sa fajne,np gta V sciagasz pare godzin,a to moge w pare minut

Opublikowano

Ej a do tych samochodów będą takie stacje benzynowe gdzie będzie można ten węgiel kupić? Fajnie będzie. Co wy na to? :P

Opublikowano

Nick Amiku97



Wiek 16



Kontakt :skype vipper268/TS



Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Jazdy, i ich podstaw nauki innych: Tak


50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...