Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF3] Jak zwiększyć wydajność gry?


Keniger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam problem mianowicie wypakowałem pliki na pulpit i gdy uruchamiam któryś z nich mój program antywirusowy je usuwa co mam robić? Prosze o pomoc.

Co dziwniejsze potem plik na wydajność przeskanowałem i nie wykryto zagrożeń

Ps: mam nortona

Pzdrawiam

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba mi to nic nie zmieniło.

Zainstalowało się to w folderze którego nawet nie miałem ,sam się zrobił...

Da się jakoś ustawić żeby pokazywało ile FPS w grze mam?

Opublikowano

Chyba mi to nic nie zmieniło.

Zainstalowało się to w folderze którego nawet nie miałem ,sam się zrobił...

Musisz to zainstalować tam gdzie masz pliki od BF 3. Musiałeś zmienić folder zainstalowania gier po ściągnięciu w Origin (też tak miałem i mi działa:))

Opublikowano

Ja gram na ultrach i mam 50+ jeśli chodzi o fps-y

Co polecacie? Na grafikę czy na wydajność?

Komp:

i3 2120 OC 2x3.6 GHz

GIGABYTE GTX 560 1gb

2ahwswi.jpgPomogłem? Wciśnij '' Lubię to''
Opublikowano

@up

Skoro z wydajnością nie masz problemów i grasz spokojnie na ultra, możesz wziąć na grafikę, dla lepszych efektów ;)

Opublikowano

Ja gram na ultrach i mam 50+ jeśli chodzi o fps-y

Co polecacie? Na grafikę czy na wydajność?

Komp:

i3 2120 OC 2x3.6 GHz

GIGABYTE GTX 560 1gb

Szczerze mówiąc ta grafika jak dla mnie jest po prostu beznadziejna, przypomina COD'a i jego żółte mapy. Jeżeli nie masz problemów to nie instaluj niczego lub jak xamizo napisał na grafikę. Zawsze możesz przywrócić standardową usuwając odpowiednie pliki.

Opublikowano

Właśnie na FPS nie dość że brzydko wygląda to jeszcze jest lekko rozmazane wszystko... Chyba nawet mi nie poprawiło na więcej FPS'ów wg mnie na gorzej nawet zrobiło.

Opublikowano

Jednak nie będę instalował , nic nie jest pewne :D

Zainstalować możesz, potem jeżeli będziesz chciał przywrócić wszystko to wystarczy usunąć pliki

Folder: injFX_Shaders

user.cfg

dxgi.dll

njFX_Settings.h

shader.hlsl

I wszystko będzie jak kiedyś, zawsze można spróbować a może pomoże :)

Opublikowano

Ok, dzięki za info.

Zainstalowałem tego na grafę , kolory mi nie odpowiadają a fps-y spadły o 10 klatek :(

2ahwswi.jpgPomogłem? Wciśnij '' Lubię to''
Opublikowano

Zainstalowałem na wydajność i powiem wam że teraz mogę grać w BF3.

 

Polecam ściągnąć słabszym PC'tom .

 

Brawa dla autora , 2 dzień mam BF3 i tutaj miła niespodzianka zwiększająca FPS'y.

 

Dzieki wielkie.

 

 

Lap buziaka ;*

Opublikowano

Mam prośbę może ktoś dodać 2 zdjęcia takich samych zdjęć normalnego bf'a i tego który zwiększa wydajność ? bo jeżeli nie zmienia tak bardzo to mi się przyda ^^

 

Kontrast jest taki bardziej pomarańczowy.

 

Jutro specjalnie dla was wrzucę kilka screenów , przed wgraniem fxaa i po.

random.jpg

Opublikowano

Mam prośbę może ktoś dodać 2 zdjęcia takich samych zdjęć normalnego bf'a i tego który zwiększa wydajność ? bo jeżeli nie zmienia tak bardzo to mi się przyda ^^

Przecież w pierwszym poście jest filmik, który pokazuje jak to wszystko wygląda. Jeżeli chcesz mieć porównanie to włącz dwa filmy o BF3 na youtube w oknach. Nie rozumiem, przecież zainstalowanie to 2 minuty a odinstalowanie 30 sekund.

Opublikowano

Miesiąc temu wyszło 3.11

;)

 

Dostaliśmy 3 możliwości:

 

1.Redblood

Standardowa wersja, nadaje grze więcej kolorów.

Download:

http://dl.dropbox.com/u/67445278/Battlefield%203%20Redblood%201.0.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/b26c41086252c50400d7eb24b45ab96447dbaf3b075e8a8de72fabae2d750646/analysis/1336553963/

 

 

2. Redblood Dark

Ciemna wersja, najładniejsza wg twórcy. Jedyną wadą jest to, że cięzko jest dostrzec przeciwników.

Download:

http://dl.dropbox.com/u/67445278/Battlefield%203%20RedbloodDark.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/42257ebdbcdb5fe283dae845d7867061d4f26d5f0d70560639b59eec20a3a869/analysis/1336554012/

 

 

3. Redblood White.

Najczystsza wersja, łatwo można zobaczyć wrogów.

Download:

http://dl.dropbox.com/u/67445278/Battlefield%203%20RedbloodWhite%201.0.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/4d9351a9aa71f1f2db3c90b4870fd5d583064e34c07d132dc8182598170bdb5e/analysis/1336554081/

Oryginał:

BRnCE.jpg

 

RedBlood

yVi34.jpg

 

Dark

 

yE3VZ.jpg

 

White

 

C9QDZ.jpg

 

 

Wszystko oryginalnie pochodzi stąd:

 

 

NVIDIA FXAA 3.11 is created by TIMOTHY LOTTES

*********************************************

 

Injection mod orignates from www.3dcenter.org

Forum thread: 3DCenter Forum - Alles rund um FXAA

-----------------------------

Injection method provided by:

[some dude]

-----------------------------

Code added and aranged by:

[some dude]

BeetleatWar1977

[DKT70]

Violator

fpedace

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...