Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka wszystkim, wymyslilem fajne skrypty dzieki ktorych nie musimy siedziec przed kompem w czasie boostowania(tylko helki i jety) podziele sie nimi z kazda osoba ktora bedzie zainteresowana warunkiem jest: 200 killi dla mnie. Czyli godzinka z zostawionym wlaczonym komputerem z bfem i skryptem Zapraszam wszystkich chętnych, a za jakiś czas moze wrzuce te skrpyty tutaj jak bedzie zainteresowanie:) gg: 7079458

Opublikowano

Zapraszam do wspólnej gry CO-OP ,oraz MultiPlayer

Wymagane jest min.: 15+ (sam mam 16 lat)

LvL: Obojętny tylko żeby K/D ratio było dobre oraz ogarnianie gierki

Osobiście mam 4 gwiazdke UMP i nabijam 5 (od 2 do 4 jeden DM)

Jak chcecie looknąć moje staty to nicki:

Origin: RedJankes

Battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/RedJankes/stats/363615997/

Pisać na GG: 38760185

a652c2d1203e49bc.png?1337889984611
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

NIEAKTUALNE

CPU: Intel Core i5 3350p /// MOBO: Gigabyte GA-Z68AP-D3 /// GPU: MSI Geforce GTX 660 Ti OC 2GB /// PSU: XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU /// HDD: Seagate 500GB /// RAM: Crucial 8GB 1333MHz

a71211487f3a47a8.png

Opublikowano

Szukam osoby/osób do wspólnej gry!

Mianowicie, będziemy grać w takie gry jak np. "Minecraft, MW3, Diablo 3, BF3 itp."

Wymagania:

- Wiek minimalny to 14lat

- Oryginalne gry

- Sporo wolnego czasu

- Dobry mikrofon (bez szumów, piszczenia itp.)

Kontakt:

skype: thekichell

steam: thekichell

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Szaukam kogoś do wspólnej gry.

Wymagane:

Wiek +12 lat

Skype

Mikrofon

Stopien wiekszy niz 20

Niewymagane jednak Prosilbym o:

Dodatek Back to Karkand

Dodatek Walka w Zwariu

Najlepiej PREMIUM

Kontakt:

Battlelog: MaRsOnIx

Skype: marsonixpl

Opublikowano

Szukam osoby ogarniętej do multiplayer/COOP

Wymagania:

-Skype

-min. 13lat max 15 lat

-może być przed mutacją

 

Na PW podam wszystkie dane

 

Bywalec
Opublikowano

Chętnie z kimś razem pogram.

Mam:

. 12 lat.

. Bf3 (h3h3)

. Ogarniam grę (mam ją od niedawna, ale coś tam gram)

. Mikro no nie wiem, jak bym odkopał z szafki to tak ;p

Wymagam:

. Bf3

. Ogarnięcie.

 

PW, lub GG (pod avkiem).

Papa gimby.

5jJNSGS.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam kogoś do gry w Kooperację mikro wymagane GG: 6718572

Tam podam chętnym Origin.

moja1sygnatura.jpg
Opublikowano

Szukam kogoś do przejścia coopa. Bez mikrofonu niestety, bo nie posiadam działającego, ale myślę, że damy radę. Można dodawać na Battlelogu nick: Raiyse

Opublikowano

Witam, jestem Saharef i mam do zaoferowania:

- Mikrofon Blue yeti.

- Kręcenie w HD/Full HD - na full detalach. (prawie wszystkie gry)

- Umiejętność robienia dobrych timelaps'ów.

- Posiadam konto na youtube, póki co mało filmów, mało widzów.

- 15lat

- Podchodzenie poważnie do tego co robię.

- Duża znajomość ortografii

- Wiele gier

Czego tu szukam?

- Oferty kręcenia/timelaps'ów

- Pomoc przy serwerach minecraft / dołączenie do jakiejś sieci

- Prezentacje serwera / Obróbka jakiegoś klipu w Sony Vegas Pro 11

- Wymagam wieku 15+

- Kręcenia jakiegoś let's playa z daną osobą

- Zabawa w sporej ilości osób, na serwerach z frakcjami itp. (Minecraft)

- Wiele wiele więcej, nie będę tutaj pisał wszystkiego ^^

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na skype: saharef8

Pozdrawiam!

Opublikowano

Szukam osób do gry

-CO-OP albo wspólną grę

-mam mikro i szukam osób które też mają

-15 lat

-i 59 poziom i rośnie

-mam premium czyli aktualne dodatki wszystkie

Można mnie znaleść na:

-BF - raxso1pl

-Origin - raxso1pl

-Albo na priv

-Skype oskiggg1

 

 

Aktualne zawsze

Opublikowano

Szukam osób/osoby na multi na PC:

-Mam 16 lat

-Mikro/sluchawki sa

-Mój nick na battlelog'u: Creezen

-gg: 13120711

Opublikowano

Szukam osoby/osób do gry na multi

 

Wymagania:

 

- minimum 15 lat (albo chociaż porządna mutacja)

- kultura osobista

- skype albo własny kanał ts3, ventrilo, mumble itp.

- dobry mikrofon

- poczucie humoru

 

Coś o sobie:

 

Mieszkam w Inowrocławiu (woj. Kujawsko-Pomorskie), idę do LO, wczoraj zacząłem grać w BF3 na PC tj. 19.07. Posiadam mikrofon, kulturę osobistą, mutacje i wszystko co potrzeba do dobrej zabawy.

 

Nick na origin: ZwierzeceJadro (musiałem zrobić nowe konto, gdyż tamto nie miało ukończnonych 18 lat)

GG: 8725619

skype: sharimi11

Sharimi.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam osoby do gry, wiek jest mi obojętny, ale żeby nie piszczał przez mikrofon, i żeby miał skype, będziemy grać, w co-op i multi.

52355735709006418626.png

Opublikowano

Szukam osoby do gry, wiek jest mi obojętny, ale żeby nie piszczał przez mikrofon, i żeby miał skype, będziemy grać, w co-op i multi.

 

Moge zagrać z tb mój skype to kamilosis1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...