Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Csro Butterlfy By Nuclear Sun + Mix DwóCh BotóW Motyl + Cbot (Grab Pet)


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musimy się pogodzić z tym że bot jest niedopracowany ja osobiście uzywam go tylko dla taxera bo bot jest słaby do solo expa.

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmmm.... ja mam taki problem że bot nie zaznacza mi mobow... czy moze mi ktos powiedziec co mam zrobic zeby tel bot zaznaczal moby ?

@Edit.

Działa wszystko ;d po prostu nie miałem skilli ;d

@2xDown

Hmmm... ja tak miałem jak mi zapora blokowała...

zobacz też czy nie pójdzie "Uruchom jako Administrator"

Zgodoność zobacz czy zmienienie coś da oraz...

jest też taka możliwość że antyvirus wyje*** niektóre pliki lub nie masz jakichś ważnych wpisów w rejestrze...

więcej możliwości nie ma ;d

Pozdro xD

Admin Cienia
Opublikowano

Działą wam bot? Mnie nagle wyskoczył jakiś error po chińsku a teraz w ogóle się zwiesza.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano

Nie chcesz nie pobieraj. Trojanów i innych śmieci nie wrzucamy. Taki jest kod programu..

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Poradziłem sobie zaraz po napisaniu tego posta.

i co zrobiłeś , bo mi też coś po chińsku wyskakuje?

83416dfa001f9912.jpg
Opublikowano

Ja mam problem z podnoszeniem itemow. Czemu nie chce ich podnosic, tylko leci do nastepnego moba odrazu? Opcja jest zaznaczona pick up all.

 

Poza tym, skill z auto attack dziala... Bije nawet bez skilli....

Opublikowano

Ja mam problem z podnoszeniem itemow. Czemu nie chce ich podnosic, tylko leci do nastepnego moba odrazu? Opcja jest zaznaczona pick up all.

 

Poza tym, skill z auto attack dziala... Bije nawet bez skilli....

Bo bot to lipa... Zbiera gdy jesteś na itemie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki, bot działa bez problemów. Ale mam pytanie, czy jest jakaś szansa, że dostanę bana?

Nie słyszałem żeby ktoś dostał, ale możesz dostać... Bo to jest nielegalne.

Opublikowano

mam takie pytanie bo mam Vistę i mam taki problem że bota mi odpala elegancko ale nie widzi mi postaci. można coś zrobić żeby mi działał albo jest jakiś inny bot?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mam takie pytanie bo mam Vistę i mam taki problem że bota mi odpala elegancko ale nie widzi mi postaci. można coś zrobić żeby mi działał albo jest jakiś inny bot?

Wyłącz zapory, może to coś da ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...