Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Survival+Gildie by MasterPepcio [Autorskie Pluginy/Skrypty] [Gildie] [JEDEN Z NAJLEPSZYCH SERWERÓW Z GILDIAMI, ZOBACZ TEMAT]!


MrPepcio

Gra  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Napewno!
      25
    • Raczej Tak..
      8
    • Mo?e ;)
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja może też wystartuje na helpera a co tam :)

Podanie na helpera

Imię: Dominik

Wiek: 14 lat

Mikro: Tak

Kontakt: Skype bo jestem na nim najczęściej

Ortografia: 8/10

Byłeś kiedyś modem,adminem itd.: Oczywiście nawet miałem parę serwerów co było max osób.

Na jakie stanowisko się nadajesz ?: Technik (Jeszcze nie piszę autorsko ale się uczę)

Ile czasu poświęcisz na serwer: Ile będę mógł ale 3-4h

Staż w minecraft: od 1.5_01 (nwm czy dobrze napisałem)

Premium: Mam

Kilka zdań o sobie: Jestem miłym chłopkiem grającym na komputerze, najczęściej w minecraft'a (na modach, mam własną paczkę którą opublikuje :). Nie lubią dużo rozpisywać się :P, żeby nie wyszło że jestem no-lifem to powiem parę słów co robię dziennie. Gram w piłkę z kolegami, w siate, biegam itd.

 

Pewnie skomentujecie że piszę życiorys swój xD

Opublikowano

Informacje

+ SERWER NA PEWNO BĘDZIE NA 1.6.2

+ PLANUJEMY START NA 18:00 (Dzisiaj)

 

 

 

Co jeszcze robimy?

+ Mały problem z wyglądem zaproszeń do gildii

+ Konfiguracja gildii

Opublikowano

MrPepcio mógłbyś dodać mnie na White-list? Chciałbym popatrzeć xD Jak coś nie mam premium :( Mój nick dla przypomnienia: Ciasnyy

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

START GODZINA 18:00

 

*Vip po 11.07

*Zakładanie gildii które bd posiadać tag dłuższy niż 5 znaków automatycznie będą kasowane ;)

*Na starcie serwer będzie posiadał 60 slotów, gdy będzie pełny oczywiście powiększymy

Opublikowano

Już mamy sponsora na ts3, ts3 bd niedlugo




Itemy na gildie: 64 Diameny, 32 Emeraldy, 32 TNT (Proch leci z stone)

 

Jaki ma być cuboid gildii? 50x50, 75x75, 100x100?

Opublikowano

Moim zdaniem Cuboid na gildię powinien być 75x75, ponieważ: Jeśli damy tyle to będzie w sam raz na budowę zamku, fosę itp.. Moim zdaniem to wystarczająco. Co do itemów na gildię: trochę za surowo tyle diamentów? Powinno być: 32 Diamenty, 32 Emeraldy, 32 TNT, 32 Żelaza. Tyle powinno starczyć :P Pozdrawiam Ciasnyy d^.^b.

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

@edit- Pan up wyprzedził mnie z postem o kilka sekund :O

 

Kiedy planowany start serwera ? xD

Opublikowano

MrPepcio niestety nie będę na otwarciu serwera z poowodu wjazdu :( Wejdę po 19 ok?

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...