Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Survival+Gildie by MasterPepcio [Autorskie Pluginy/Skrypty] [Gildie] [JEDEN Z NAJLEPSZYCH SERWERÓW Z GILDIAMI, ZOBACZ TEMAT]!


MrPepcio

Gra  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Napewno!
      25
    • Raczej Tak..
      8
    • Mo?e ;)
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Karol ( ksywka Włodar )
Wiek: 15 lat
Nick (w Grze): Raager
Czas spędzany na serwerze: Na serwer oddawałbym dziennie 3-4h dziennie swojego czasu ( różnie )
Znajomość Komend Bukkit: 99%
Od kiedy gram w Minecraft'a: Od początku jego powstania
Kontakt: Przez PW na natępnie moge podać swój Skype/GG lub wejść na TSa
Dlaczego ja?: Jestem cierpliwy, dużo pomysłów, duża znajomość komend, pomocny, mogę prowadzić eventy, zabawny ( jak się zaklimatyzuje :] )

creeperwallpaperbyinser.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Anuluję moje podanie na stanowisko Helper :) Byczę udanej zabawy na serwerze mi się osobiście nie podoba całokształt :]

Opublikowano

Moje propozycje

Usunąć drop na danym poziomie

Większyc drop expa z stone z 1xp do 2xp

Powiększyć 2 razy moby na mapie (ustawia sie to w bukkit.yml)

Dodaj dla gracza komendę /tpa

Opublikowano

Bardzo serdecznie zapraszam na serwer. Jako pierwszy stworzyłem gildie MNBD, ale ogólnie fajnie się gra. Zapraszajcie kumpli, grajcie razem, twórzcie gildie, walczcie oraz bawcie się dobrze. Polecam serwer.

Opublikowano

Moje propozycje

Usunąć drop na danym poziomie

Większyc drop expa z stone z 1xp do 2xp

Powiększyć 2 razy moby na mapie (ustawia sie to w bukkit.yml)

Dodaj dla gracza komendę /tpa

Pepcio możesz napisać czy dodasz/zmienisz czy nie

Opublikowano

Bardzo serdecznie zapraszam na serwer. Jako pierwszy stworzyłem gildie MNBD, ale ogólnie fajnie się gra. Zapraszajcie kumpli, grajcie razem, twórzcie gildie, walczcie oraz bawcie się dobrze. Polecam serwer.

Jbc. to pierwszą gildię założył MineU11.

Polecam wbić na serwer, przyjemnie się gra i są ogarnięci admini ;)

@@Czemu wl?

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Jak byście na zauważyli to tam pisze że Wszystko działa i można grać. Hmm ale pomyślmy logicznie jak tak napisali to byly jakieś problemy z serwerem dali wl żeby posprawdzać a nie wyłączyli wl no bo soryy ale Admini nie są podłączeni pod komputer i nie działają 24/7 :)

Opublikowano

Jak byście na zauważyli to tam pisze że Wszystko działa i można grać. Hmm ale pomyślmy logicznie jak tak napisali to byly jakieś problemy z serwerem dali wl żeby posprawdzać a nie wyłączyli wl no bo soryy ale Admini nie są podłączeni pod komputer i nie działają 24/7 :)

WL, jest od wczoraj, a Pepcio w nocy cały czas był, koxie.

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...