Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT][Zielona Masakra][A'la Kwadratowa Masakra Sezon I][Surowce z rudy][WhiteList]


Gość Szaki22

Wybierzcie Mapę na serwer!  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która mapa ma znajdowa? si? na serwerze? G?osowanie do 16:00

    • Zwyk?y seed.
    • Inne (Napisz w po?cie)
  2. 2. Chcecie Pvp?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zielona Masakra!




strzalka.gifTyp: Kwadratowa Masakra Sezon I





strzalka.gifIP: s6.pixelteam.net:25925





strzalka.gifPvP: Tak/Nie





strzalka.gifForum serwera: Ze względu na surowy regulamin Mpc, Forum jest podane na serwerze. ;)



strzalka.gifPremium: Nie





strzalka.gifBialaLista: Tak (Wzór na dole)




Opis



Serwer, Jest oparty na kwadratowej masakrze sezonie I, Gracze budują swoje domki gdzie chcą,Wydobywają surowce, Robią enchanty. Aby być jak najlepszymi na serwerze! Na serwerze co jakiś czas bedą organizowane walki w klatce, Gdzie chętni bedą mogli walczyć, A po wygranej zabrać eq gracza.Tylko na naszym serwerze, Jak na prawdziwej kwadratowej masakrze surowce lecą z rudy! ;) Więc zapraszamy do składania podań. I to przeżycia wspaniałej zabawy! ;) U nas nie musisz się bać że ktoś zgriefuje ci domek ;) Mamy specjalny plugin dzięki któremu możemy cofnąc wszelki grief!


Wzór Dodania na whitelist



Nick:




Ortografia:


Wyjaśnij co to grief:


9x3=


Dlaczego ty?:



Lista Dodanych:


Frez


DJHarison


Trickshooter


folx12


Mucz


MrChowder


SeTT


zolwix69


Mrostry0407


Cortez1993


Press0


Halcion


Oddy


Nadus


MateuszBPL


MrgSeta


InHardPl


Kamil155


MonsterQ


Gierkomaniak2762


  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano


Nick: Kamil155




Ortografia: 7/10


Wyjaśnij co to grief: Grief To Niszczenie Czyjeś Własności / Spawnu Inaczej Rozwalanie


2+2x2= 8


Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty,Nie Troluje, Nie zabijam Graczy bez powodu , i nie griefuje :)

Opublikowano

 

Nick: Kamil155

Ortografia: 7/10

Wyjaśnij co to grief: Grief To Niszczenie Czyjeś Własności / Spawnu Inaczej Rozwalanie

2+2x2= 8

Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty,Nie Troluje, Nie zabijam Graczy bez powodu , i nie griefuje :)

 

Nie dodany.

Opublikowano


Nick: TheBodziak




Ortografia: Staram się raczej nie pisać z bykami ; P


Wyjaśnij co to grief: Niszczenie czyjegoś domku lub mapy.


2+2x2= 6


Dlaczego ty?: Lubie explorować świat minecraft i lubię komunikację z ludźmi i mogę wnieść moje umiejętności na serwer .



@Edit


Już xD


Opublikowano

 

Nick: TheBodziak

Ortografia: Staram się raczej nie pisać z bykami ; P

Wyjaśnij co to grief: Niszczenie czyjegoś domku lub mapy.

2+2x2= 8

Dlaczego ty?: Lubie explorować świat minecraft i lubię komunikację z ludźmi i mogę wnieść moje umiejętności na serwer .

 

Nie dodany.

Opublikowano


Nick: Trickshooter




Ortografia: poprawna


Wyjaśnij co to grief: debilizm, niszczenie domków innym


2+2x2= xxx


Dlaczego ty?: nie ma lepszej osoby na to miejsce :)


Opublikowano


Nick: DJHarison / Frez




Ortografia: w miarę :D


Wyjaśnij co to grief: Niszczenie czyjeś posiadłości


2+2x2=6


Dlaczego ty?: Jestesmy przyjacielscy , i nie lamiemy zasad


Opublikowano

 

Nick: Trickshooter

Ortografia: poprawna

Wyjaśnij co to grief: debilizm, niszczenie domków innym

2+2x2= 6

Dlaczego ty?: niema lepszej osoby na to miejsce :)

 

Dodany ;)

 

 

Nick: DJHarison / Frez

Ortografia: w miarę :D

Wyjaśnij co to grief: Niszczenie czyjeś posiadłości

2+2x2=6

Dlaczego ty?: Jestesmy przyjacielscy , i nie lamiemy zasad

 

Dodany ;)

Opublikowano

 

 

Nick:folx12 (Moj nick nie oznacza wieku..)

Ortografia:10/10

Wyjaśnij co to grief:Grief jest to "rozpierdalanie" cudzej budowli..

2+2x2=6 (Najpier...a w sumie nie bede innym mowil..Przeciez to jest poziom 2 kl podstawowki..nawet 1 kl..Naprawde gratuluje inteligencji osobą ktorzy pisza inaczej ..

Dlaczego ty?:Jestem ogarniety , posiadalem 2 serwery kwadratowej masakry , ogarniam pvp oraz pluginy wiec jak cos moge pomoc z konfiguracja :P

Opublikowano

 

Nick:folx12 (Moj nick nie oznacza wieku..)

Ortografia:10/10

Wyjaśnij co to grief:Grief jest to "rozpierdalanie" cudzej budowli..

2+2x2=6 (Najpier...a w sumie nie bede innym mowil..Przeciez to jest poziom 2 kl podstawowki..nawet 1 kl..

Dlaczego ty?:Jestem ogarniety , posiadalem 2 serwery kwadratowej masakry , ogarniam pvp oraz pluginy wiec jak cos moge pomoc z konfiguracja :P

 

Dodany ;) IP o godzinie 17:00

Opublikowano

Nick: TheKozaksPL

Ortografia: 9/10

Wyjaśnij co to grief: Grief jest to niszczenie czegoś (jakiejś mapy, budynku itd.)

2+2x2= 6

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty. Staram się nie być chamski ( :D). Nie trolluje, umiem się dogadać z innymi .

edit: Na szybko wypełniane :D

Opublikowano

 

Nick: TheKozaksPL

 

 

Ortografia: 9/10

Wyjaśnij co to grief: Grief jest to niszczenie czegoś (jakiejś mapy, budynku itd.)

2+2x2= 8

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty. Staram się nie być chamski ( :D). Nie trolluje, umiem się dogadać z innymi .

 

Nie dodany

Opublikowano

Ja bym na Twoim miejscu nie dodawał wcale tych osób którzy robią ten bład..

 

Masz rację ;)

 

 

Nick: Mucz

Ortografia: 10/10

Wyjaśnij co to grief: Grief to niszczenie cudzych budowli

2+2x2=6

Dlaczego ty?: Jestem 'ogarnięty', potrafię pracować w grupie.

 

Dodany.

Opublikowano

Nie mogę, Trzeba dopracować wszystkie pluginy na ostatni guzik ;)

Opublikowano

To może chociaż Ci pomogę? Ech, nie mam co robić. ._.

 

W czym? Serwer jest off, A ja konfiguruję pluginy ;)

Opublikowano

Nie dostałem się ale mogę Podać Seed Na Której Może być server 346965009 (Malutka Wysepka Z Spawnerem I Drzewem :D)

 

Seed, Jest już wybrany ;) Na zachętę zaraz wrzucę ss'a ;)

Opublikowano

Nick: MrChowder

Ortografia: ómiem pisadź .... a tak serio, strasznie mnie denerwuje jak ktoś popełnia błędy, jednak nie każdy jest idealny! :) Najlepszemu się zdarza. xD

Wyjaśnij co to grief: Niszczenie czyjejś własności (posiadłości)


2+2x2= 6 ( oczwiste -,- )


Dlaczego ty?: Dawno nie grałem w MC, a że mam straszne parcie na tą grę zobaczę co nowego/ciekawego! :)

Miałem parę serwerów więc na 100% ogarnę. :)

Opublikowano

 

Nick: MrChowder

 

Ortografia: ómiem pisadź .... a tak serio, strasznie mnie denerwuje jak ktoś popełnia błędy, jednak nie każdy jest idealny! :) Najlepszemu się zdarza. xD

Wyjaśnij co to grief: Niszczenie czyjejś własności (posiadłości)

2+2x2= 6 ( oczwiste -,- )

Dlaczego ty?: Dawno nie grałem w MC, a że mam straszne parcie na tą grę zobaczę co nowego/ciekawego! :)

Miałem parę serwerów więc na 100% ogarnę. :)

 

Dodany ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...