Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT][Zielona Masakra][A'la Kwadratowa Masakra Sezon I][Surowce z rudy][WhiteList]


Gość Szaki22

Wybierzcie Mapę na serwer!  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która mapa ma znajdowa? si? na serwerze? G?osowanie do 16:00

    • Zwyk?y seed.
    • Inne (Napisz w po?cie)
  2. 2. Chcecie Pvp?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mówiłem,Już że póki co nie dodaję ;) Oficjalnie otwieram serwer. Zapraszam!

Opublikowano

Admin nie ogarnia ... permissions z dupy ... nie sprawiedliwie traktuje ludzi.

 

Mucz zabijał na początku 2osoby co miały cenne ity i bana nie dostal, jak Ja napisałem żeby nie srał dostałem kicka i powiedział że next to ban ...

 

 

Strata czasu, a myślałem że coś fajnego. :C

Opublikowano


Nick: pucza




Ortografia: dobra :)


Wyjaśnij co to grief: Raczej Griffing:


Niszczenie terenu innej osobie


2+2x2= 2+(2x2)=2+4=6


Dlaczego ty?: Jakoś chce grac na serwerach typu KM :)


Pozatym są wakacje mam w pizdużo czasu :D


Opublikowano


Nick: _L_U_K_I




Ortografia: 8.5/10


Wyjaśnij co to grief: Niszczenie cudzej własności (domu, mapy itp.)


9x3=27


Dlaczego ty?: Nie griefuję, jestem ogarnięty, umiem pracować w grupie.

273511408998783345728.png
Opublikowano

Wtf!? Dostałem bana, bo zażartowałem, że mam xraya! Co to ma być! -.-

trzeba było nie trollować. Następnym razem myśl co piszesz bo ktoś może to odebrac w inny sposób i każdy powiedział że dobrze że dostałeś :)

Opublikowano

Nick:MrStefek




Ortografia:8/10


Wyjaśnij co to grief: Bezmyślne psucie komuś jego pracy które tępię:)


9x3=27

Dlaczego ty?:Szukam serwera do zabawy w czasie renderowania/wrzucania odcinków na youtube(może coś nagram, nick ZagrajzTicu) oraz żeby po prostu miło spędzić czas

Opublikowano

Nick: Toshiros95


Ortografia: 9/10


Wyjaśnij co to grief: Grefing - Niszczenie konstrukcji innej osoby.


9x3= 27


Dlaczego ty?: Dlaczego nie? Mam dużo wolnego czasu i chciałbym miło spędzić ten czas na tym właśnie serwerze :)


Opublikowano

Haha, bo grać nie potraficie i płaczecie, ze was raz zabilem. Frajerstwo na pełnej linii. Nie polecam serwera, admin nic nie ogarnia. Ludzie przeklinaja, on ma to w dupie. nie ma nawet xraya pod 1.6 za ktorego dostalem bana.. zal -.- nara

Opublikowano

Nick: MozukoPL


Ortografia: 9/10


Wyjaśnij co to grief: Niszczenie budowli itp. innych.


9x3= 27


Dlaczego ty?: Jestem miły, przyjacielski i umiem współpracować w grupie. Grajac na serwie chcę przezwyciężyć wakacyjna nudę i dobrze się bawić.


Opublikowano

Haha, bo grać nie potraficie i płaczecie, ze was raz zabilem. Frajerstwo na pełnej linii. Nie polecam serwera, admin nic nie ogarnia. Ludzie przeklinaja, on ma to w dupie. nie ma nawet xraya pod 1.6 za ktorego dostalem bana.. zal -.- nara

 

Trzeba było nie zabijać 2 graczy na starcie oraz nie pisać że ma się x-raya. ;) Nic dziwnego że gracze przeklinają jak ich trolujesz..

Opublikowano

Nick: PivotJr (Wkrótce zmienie)




Ortografia: 9/10 czasem błędy.

Wyjaśnij co to grief: niszczenie czyjejś własności i okradanie


9x3=27


Dlaczego ty?:lubie serwery tego typu :)



@topic na jaka wersje jest serwer?

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

Admin nie ogarnia ... permissions z dupy ... nie sprawiedliwie traktuje ludzi.

 

Mucz zabijał na początku 2osoby co miały cenne ity i bana nie dostal, jak Ja napisałem żeby nie srał dostałem kicka i powiedział że next to ban ...

 

 

Strata czasu, a myślałem że coś fajnego. :C

 

Przepraszam bardzo za niego :( Dostał już perma... Przykro mi bardzo, Lecz niestety tacy są gracze. ;) Staram się opanować ich. Ale nie zawsze daję radę :/

Opublikowano

Nick: Byk
Ortografia: 8-9/10
Wyjaśnij co to grief: Trolowanie budowli innych. Czyli niszczenie, okradanie kogoś pracy/budowli.
9x3= 27
Dlaczego ty?: Lubie grać na serwerach tego typu. Uwielbiam działać w grupie i mordować wrogów(Mordowanie przy wojnach, pvp i eventach. Inaczej nie ruszam.).

yiWCsl1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...