Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT][Zielona Masakra][A'la Kwadratowa Masakra Sezon I][Surowce z rudy][WhiteList]


Gość Szaki22

Wybierzcie Mapę na serwer!  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która mapa ma znajdowa? si? na serwerze? G?osowanie do 16:00

    • Zwyk?y seed.
    • Inne (Napisz w po?cie)
  2. 2. Chcecie Pvp?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj dodam wszystkich ;) 10 minut i będziecie ;)

 

Tych z PW. Nie dodam na razie ponieważ za dużo ich ;)

Opublikowano

EJ CO JEST?!?!?! Chce wejść na serwa, pisze login itp i hasło ZŁE! Albo jakiś błąd, albo ktoś się podemnie podszywa!

Opublikowano

EJ CO JEST?!?!?! Chce wejść na serwa, pisze login itp i hasło ZŁE! Albo jakiś błąd, albo ktoś się podemnie podszywa!

 

Na 90% ktoś się podszywał, Podaj nick. A usunę konto ;)

Opublikowano

zrobili sobie wyścigi konne w moim domu, jak napisałem że co oni robią w moim domku otrzymałem odpowiedź "on nie jest twoj!"



Nie polecam serwera, bo jak zacząłem sobie budować kawałek dalej inny domek to dostałem bana za grief!




szkoda czasu na serwer! nie wchodźcie nawet zobaczyć! :/



- pozdrawiam.


Opublikowano

Dostałeś bana bo griefowales spawn'a a wyścigi konne były nie w twoim domku a za nim ;)

Opublikowano

Moderator nie rozdaje itemów ;) On nawet nie ma gm'a może poprostu dał swoje z eq?

Opublikowano

Swoje eq powiadasz ? Nie ma gm ... na co mu gm skoro ma komendy ?

 

Dostałem Lapiz, jedzenie, TNT ... to tnt którym mnie próbowaliście wysadzić ...

 

 

 

Tyle mniejsca masz na eventy, ale musiałeś zrobić to w moim domku ...

 

ehhh. Chcecie żeby się gracze ogarneli ? Najpierw sami musicie to zrobić. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...