Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT][Zielona Masakra][A'la Kwadratowa Masakra Sezon I][Surowce z rudy][WhiteList]


Gość Szaki22

Wybierzcie Mapę na serwer!  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która mapa ma znajdowa? si? na serwerze? G?osowanie do 16:00

    • Zwyk?y seed.
    • Inne (Napisz w po?cie)
  2. 2. Chcecie Pvp?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: SeTT


Ortografia: 8/10



Wyjaśnij co to grief: Niszczenie czyjejś własności


2+2x2= 6


Dlaczego ty?: Ponieważ umiem grać w grupie. Nie troluje ( a jeśli tak to żeby każda ze stron się z tego śmiała) , umiem się dogadać ze wszystkimi a także chce zagrać na fajnym serwie z fajnymi osobami :D

PS: Mam nadzieję że nikt nie kradnie...

Opublikowano

Dodany ;) Nie nikt nic nie ukradnie, Jest plugin LWC.Myślimy nad logblockiem ale muszę skombinować bazę danych mysql.

Opublikowano

dodaj na skype chrissvbev to Ci dam :P

Nie trzeba.

Z mysql i logblockiem mogę wam pomóc. ;)

 

LWC do dupki :/

szkoda że jest

 

A więc będzie LogBlock ;) Mysql mam już załatwione.

Opublikowano


Nick: nieznajomy




Ortografia: mało popełniam błędów ale czasami mi się zdarzają8/10 :PP


Wyjaśnij co to grief:


Griefer- osoba niszcząca graczom domy i ogólnie przeszkadzająca.


2+2x2= 6 aż musiałem kalkulatora użyć :P wiem że najpierw mnożenie potem dodawanie


Dlaczego ty?: jestem pomocny, lubię grać zespołowo oraz serwery takiego typu jak ten :) postaram się nie za bardzo trollował :P





PLISS DODAJCIE MNIE!!! xD


Opublikowano


Nick: zolwix69




Ortografia: matura zdana więc chyba w miarę dobra


Wyjaśnij co to grief: to to co się robi kiedy zacznie się wojna :D niszczenie i kradzież


2+2x2=3x2


Dlaczego ty?: lubię grać na multi, współpracować, mam spory online, chce nagrać filmik z masakry (ale nie muszę jeśli się adm.nie zgodzi)


Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Opublikowano

uff... Po wielu próbach udało się polączyć bazę mysql z logblockiem, Już chciałem zrezygnować z logblock'a Ale na szczescie się udało ;) Start tak czy siak będzie o 17:30 Może o 17:00 ;)

@UP Dodany ;) 70% Procent serwera gotowa ;) Jeszcze kilka drobnych pluginów i będzie gotowy do startu ;)

Opublikowano

Tka Możesz zobaczyć Co ci napisałem na PW?

 

Zobaczyłem, Ale zdania nie zmienie.

 

Kurde mi się już chce grac :D

 

Warto poczekać ;) Chcę wszystko dopracować ;)

Opublikowano

Nick: Cortez1993


Ortografia: Opanowana do perfekcji...


Wyjaśnij co to grief: Niszczenie kogoś domu, ogólnie niszczenie nie swoich budynków.


2+2x2= 6


Dlaczego ty?: Jestem miły, uczciwy, gram 2 lata w Minecrafta. Pierwszy raz będę grał na takim serwerze i myślę, że się nie zawiodę.




Aha i ja proponuję nie włączać PVP :) W końcu jest równe w głosowaniu.


Opublikowano


Nick: Press0




Ortografia: Bardzo dobra


Wyjaśnij co to grief: Niszczenie pracy innego gracza , kradnięcie


2+2x2=8 ... wiadomo że 6.


Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty. Lubie grać na serverach tego typu. Nie grifuje , no chyba że jakaś wojna będzie :D. Lubie pomagać.


giphy.gif

Opublikowano

Nick: MrgSeta

 

Ortografia9/10

Wyjaśnij co to grief:Niszczenie cudzej budowli
2+2x2=6
Dlaczego ty?: Jestem miły , ogarnięty nie griefuje , nie kradne itp.Lubię takie serwery i jestem pomocny

2.png

Opublikowano

aa... No i dlatego co jakiś czas zmieniam działanie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...