Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam :D

Pierdziel szkole, graj w majnkarfa!

E tam, najpierw do szkoły, a potem do nas zapraszamy. Wole żeby jednak niektórzy skończyli szkołe :P

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chciałem zgłosić chwilową nie obecność , problemy techniczne ;d . Postaram się , żeby już w weekend wbić na serwer.

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Master technik wkroczył do akcji i mam laptopa naprawionego xD , więc nie ma problemu ;d

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Wbijajcie , wbijajcie , jeżeli o 20:00 bedzie +10 osób to zrobie event'a jak wróce .

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Zapraszajcie znajomych , już zauważyłem kilka osób , które siedzą razem i wystawili pozytywne opinie o serwerze :) .

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Kłamstwo ivana , siedze max do 21 , więc można mnie spotkać od 15 do 21

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

E tam i tak większość siedzi od 18. Dopiero co ze szkoły i pracy wracają. Eventy od teraz będą w godzinach wieczornych.

Opublikowano

fajny serwer

JESTEŚ GŁUPI BO :

 

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis

Opublikowano

fajny serwer

Heh dzieki :P

Tak sobie mysle ze na 1.7 zrobimy nowa mapke (miasto zostanie przeniesione lub zostanie na starej, glownie chodzi o surva)

Bo dochodza fajne rzeczy :) a jak sie upre to i dodam wtedy kilka wlasnych biomow.

 

Nowy snapshot:

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

a jakies uzasadnienie? Czy nie polecam bo tak, bo mi mama kazala?

 

Jak komentujecie to uzasadniajcie czemu, bo taki post bez powodu jest dla mnie nic nie warty.

Chyba ze jestes kolejnym trollem co wchodza na serwer i zaraz po zalogowaniu zaczynaja: "W *** 8****8 8***** **** serwer lool ónsób!!!"

Dziecinna jesteś, wyraziłem swoją opinie i mama mi nie kazała i odpierdziel się od mojej mamy tak? ja nic do twojej rodziny nie mam więc nie pisz takiego czegoś bo to dziecinne jest :)

Opublikowano

Dziecinna jesteś, wyraziłem swoją opinie i mama mi nie kazała i odpierdziel się od mojej mamy tak? ja nic do twojej rodziny nie mam więc nie pisz takiego czegoś bo to dziecinne jest :)

Opinie powinno sie uzasadnic, inaczej jest nic nie warta :)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Dziecinna jesteś, wyraziłem swoją opinie i mama mi nie kazała i odpierdziel się od mojej mamy tak? ja nic do twojej rodziny nie mam więc nie pisz takiego czegoś bo to dziecinne jest :)

Dziecinne dla mnie jest pisanie "nie, bo nie". Opinia dla mnie to coś, co możesz potwierdzić jakimś argumentem, ale skoro ich nie masz, to jesteś kolejnym trollem, którego opisała Karolina. Może Ty poprostu nie masz swojego zdania? Z tego co kojarze nad publikacją serwerów jest taki mały regulamin, którego raczej nie czytałeś, więc polecam.

Opublikowano

odświeżam bo mało osób na serwie

JESTEŚ GŁUPI BO :

 

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis

Opublikowano

Cóż poradzić :< . Było dużo osób swego czasu , ale teraz pustkami świeci :<

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

odświeżam

WARTO ZAGRAĆ

JESTEŚ GŁUPI BO :

 

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis

Opublikowano

odświeżam

WARTO ZAGRAĆ

Nie ma darmowych diaxow to i graczy malo ;/

Ech, szkoda ze nie mam za duzo czasu... bo bym dodala moj maly projekcik na pvp (1 vs 1 z ustalonym przez graczy eq)

I kilka innych tegesow ;/ ale pupa.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nie ma darmowych diaxow to i graczy malo ;/

Ech, szkoda ze nie mam za duzo czasu... bo bym dodala moj maly projekcik na pvp (1 vs 1 z ustalonym przez graczy eq)

I kilka innych tegesow ;/ ale pupa.

 

Darmowe DIAXY !!!! Są na creative :D

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...