Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że dużo osob dalej nie wie, napisze też tutaj. Żeby otrzymać działkę wpisujemy /warp dzialki i PATRZĄC NA PŁOTEK wpisujemy komende /dzialka

Dostajemy kotka i kilka itemkow.

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ostatnio widze tez duze ilosci osob gubiacych swoje dzialki :) po 1. Zalecam zakladanie /sethome na dzialce po 2. Wystraczy wpisac komene /dzialki - i masz liste swoich dzialek wraz z kordami, lista dodanych osob i iloscia kratek o ktore mozesz podwyzszyc dzialke :)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Postanowiłam odłożyć system działek na bok i przystąpić do pisania pluginu od mini-gry :) jak tylko wszystkie dokładniej obmyślę, i napisze jakąś większą część kodu to was poinformuje co tam bd się znajdować, na razie tylko na zachętę:

 

 

Celem gry bd ochrona wioski npc przed falami zombie ale stojąc na platformie nad arena(wiec atakujecie lukami), nie bd to zwykle zombie... Od małych szybkich skurczybyków, przez silne i powolne zombie, po jeszcze inne :) (ale to wam zostawię na potem :D)

Oczywiście wasza jedyna bronią nie bd tylko luk, zdradzę wam najdziwniejszy "przedmiot" który bd mogli zdobyć :) Owce... tak, owce. Wszystkie zombie na arenie bardzo nie lubią owiec, zaczną do niej podchodzić, i nie dość ze odciąga zombie od villagerow, to jeszcze po kilku sekundach owca wybuchnie zadając zombie obrażenia :)

 

 

Możecie się też spodziewać za jakiś (pewnie dłuższy, bo to dużo roboty) czas wersji testowych areny :) część opcji bd wtedy jeszcze nie działać, a część bd zablokowana by nie zdradzać od razu wszystkiego :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Może grac nawet 1, ale wydaje mi się ze nie bd miała szans, nawet na najniższym poziomie.

A maximum... myślę że 6 osób. Może 8. Albo bd to zależne od poziomu trudności np:

Easy - 4

Normal - 6

Hard - 8

Hardcore - 8

 

Oczywiście trudność bd tez zwiększana wraz z ilością graczy :) wiec jak 4 osoby zagrają na hard to bd miały mniej mobkow lub słabsze niż 8 osób.

 

Ale na razie trzeba to napisać :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Dawno nie pisałem, odnośnie PW z podaniami, składajcie je u Karolina_666

 

Zapraszam i pozderki z Holandii! :D

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Doszla nowa komenda! /dom! pozwala teleportowac sie na swoje dzialki :)

Jesli checie ustawic/przestawic miesjce tepania wpisujecie "/dom -set" :D

Mozecice tez zapraszac innych na swoje dzialki :) lub ustawic nazwe dzialki i uzywac jej zamiast ID w inncyh komendach :)

 

Wszystko jest opisane pod komenda /Dom :D

Zapraszam do testowania :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Co powiecie na mozliwosc ustawiania wiadomosci powitalnych na wlasnych dzialkach? :P Moze wam cos takiego dodam :)

Zapraszam :P

Oczywscie pisanie minigierki leci do przodu :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nowa mapka creative bd zawierala 2 glowne warpy (i dodatkowe by szybciej sie poruszac)

/warp creative (lub /warp c) - Miejsce gdzie kazdy kto umie budowac ma prawo dostac dzialke. Ale trzeba dokladnie przestrzegac regulaminu :)

/warp PierduPierdu (lub /warp pp) - Miejsce dla tych co chca sie pobawic budujac. Jest tu osobny mniejszy regulamin. Tu tez trafia czesc budowli w /warp c ktore nie przestrzegaly regulaminu /warp C.

 

Prosciej mowiac: Na /warp C maja byc tylko ladne budowle. Mapka bd w pelni gotowa za 3/4 dni. Ale juz jutro lub pojutrze mozna zglaszac swoje budowle ze starej mapki do przeniesienia.

 

EDIT: hyym wyglada na to ze serwer sie zawiesil... konsola pusta a niby online. Juz naprawione :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...