Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Taaa! Darmowe diaxy na /warp pp6 !! Dla pierwszych 10 osob tez GM!

 

Dla pierwszych 4000 działka za darmo !

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Zaprasamy :P Ostatnio cos kombinuje nad tym Worldeditem na cre :)

Ale jeszcze nie wiem jak zrobic te komendy by nie popsuc zadnych funkcji.

 

Zapewne się uda , lub serwer poprostu przestanie działać :D

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

udac sie uda, ale czy bd dzialac np:

//set 24,23,11

itp

 

To tylko "3mać" kciuki ;d

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Przepraszam za moją nieobecność, w ostatnim tygodniu nie miałem laptopa ;)

 

Pozdrawiam i zapraszam!

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

cb to i tak nigdy nie ma.

 

Popieram ! ;d

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Dzięki kur*a xD

Mieliście mnie wpierać a nie :C

 

Zapierdol to nie ma czasu :P

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

No poruszyłaś ważną kwestię z tym jednorożcem i tęczą, aczkolwiek nie to jest główną przyczyną xD

 

Bardziej wykonywanie projektu z mechaniki. Obliczanie kratownic, wytrzymałości, do tego rysunek techniczny + obliczenia wytrzymałości połączenia spawanego/nitowanego.

Pozdro! :D

 

Jakby ktoś z graczy miał problem z obliczaniem kratownic- zapraszam! :D

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

No poruszyłaś ważną kwestię z tym jednorożcem i tęczą, aczkolwiek nie to jest główną przyczyną xD

 

Bardziej wykonywanie projektu z mechaniki. Obliczanie kratownic, wytrzymałości, do tego rysunek techniczny + obliczenia wytrzymałości połączenia spawanego/nitowanego.

Pozdro! :D

 

Jakby ktoś z graczy miał problem z obliczaniem kratownic- zapraszam! :D

Co kropelka sklei sklei...

juz 20!

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Hmm wystąpił jakiś problem z serwerem, nie jestem w stanie dostać się do panelu

"Craftserve.pl Ups! Coś się popsuło! Wracamy najszybciej jak się uda!"

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Hmm wystąpił jakiś problem z serwerem, nie jestem w stanie dostać się do panelu

"Craftserve.pl Ups! Coś się popsuło! Wracamy najszybciej jak się uda!"

Sam sie popsules :)

Juz wszystko dziala. Bylko kilka drobnych problemow :D Zapraszam a dla innych Dobranoc :)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Dzięki kur*a xD

Mieliście mnie wpierać a nie :C

 

Zapierdol to nie ma czasu

 

Już mnie rwie , żeby cie wspierać :D . Ty chcesz pomocy , a każdy sie smerfy boi :D

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

No bez przesady to tylko małe niebieskie stworzenie! ;d

 

Wbijamy!

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

No bez przesady to tylko małe niebieskie stworzenie! ;d

 

Wbijamy!

Pfff... idz robic to co miales a nie sie opierdzielasz :( Bo dostaniesz banika.

 

PS: jak wam nie wykrywa serwa na liscie to i tak sie zalogujcie, ja tam czasami mam co ciekawsze tylko na 1 kompie i to tym z lepszym netem.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Pracuje! :D

 

Jak myślicie cz polska strzeli drużynie san marino +4,5 bramki? :D

 

TO ważne pytanie, czekam na odpowiedzi! ;d

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...