Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wejdę na 100 % ... gdy tylko będę miał dostęp do internetu w 100 procentach :D.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj mnie nie będzie i z eventem może być problem, ale jeśli poprosicie nowego moda to pewnie coś wykombinuje :P

Opublikowano

Polecam serwa , gram już od dłuższego czasu , administracja miła , serwer zaje... hmm fajny :D

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Wieczorny Event ! Wbijać na serwa ! .

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Ostatni dzień wakacji, pierd*lcie książki wbijać poggggrać! :D

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

A ja coś wyjaśnię... w tytule tematu pisze "Vip za grę" ,tak też jest- Vipa otrzymamy za grę na serwerze, czyli za aktywność- określoną liczbę godzin online...

 

Vipa nie dostaniecie za wejście na server... Wchodzicie i "Hce WIPA bo tak pisze na EMPECE forum" ...

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Przed chwilą 16 graczy.

 

Robimy event przy 17 graczach! :)

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

17/20 a ludzie nie chcą eventu xD

 

Kopią wszyscy jakby exp leciał z cobla :D

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Szukamy kogoś do pomocy, jak i kolejnego budowniczego. Żeby dostać moda trzeba być aktywnym i grać więcej niż 2 tygodnie + znać podstawowe komendy i zdać test. Testu nie zdała jeszcze ani jedna osoba, która mówiła, że zna komendy w 90% :P

Opublikowano

Już jutro lekcje , wbijajcie po chillować ostatni dzień przed szkołą . " Polecam Piotr Fronczewski " xD

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Szukamy kogoś do pomocy, jak i kolejnego budowniczego. Żeby dostać moda trzeba być aktywnym i grać więcej niż 2 tygodnie + znać podstawowe komendy i zdać test. Testu nie zdała jeszcze ani jedna osoba, która mówiła, że zna komendy w 90% :P

A co ciekawsze test jest prosty jak ... jak 2+2

Traktuje to jako test ogarniecia raczej, niz umejetnosci.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

rekrutacja ON?

 

Rekrutacja on , tyle że poszukiwani są ludzie , którzy zaangażują się w to troche . Tak jak napisała tilli , żeby znać podstawowe komendy i spędzić trochę czasu na serwerze , a nie jak robi wiele osób czyli wbija na serwer i po 30 sekundach typowy tekst " Jest admin ? Chce być modem ! "

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

Czekamy na kolejnych graczy , już kilka budowli na creative wpadło mi w oko . Być może ktoś jeszcze pochwali się swoimi umiejętnościami ?

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...